Jump to content

Bayonetta 1 & 2


Malutki

Recommended Posts

Debut Teaser

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vUXHllgJ8eQ

Gra będzie exem dla konsoli WiiU. Wydawcą jest BigN.

Przeglądając fora i stronki tematyczne zauważyłem spory shitstorm wśród graczy po tym jak okazało się ,że gra trafi tylko na jedną platformę.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Llk5Pq6aNUI

http://www.youtube.com/watch?v=RkUBfD5SCqU&feature=g-u-u

Żałosne ... Gdyby nie interwencja Nintendo to kontynuacja Bayonetty w ogóle nie ujrzałaby światła dziennego.

Link to comment

Nintendo nie pokazuje nowych, core'owych gier - ha ha, jak oni sobie wyobrażają trafić do 'prawdziwych graczy' hurr durr

Nintendo pokazuje takie gry - gińcie skuhwysyny, nie kupuję tej konsoli !!1

 

Niech lepiej Sboty i Xboty zażyją relanium, bo po zapowiedziach, że N ma zamiar wyciągać z niebytu znane/lubiane marki, takich niespodzianek będzie w przyszłości więcej.

 

I żeby nie było offtopa:

 

Alongside Nintendo, we hope to grow the Bayonetta brand beyond where it stands today, allowing even more gamers around the world to experience the action of our beloved witch. As developers, we are working hard to make this a reality.

We hope that you will look forward to what we have in store.

 

Szef Platinum Games, Tetsuya Minami.

http://platinumgames.com/2012/09/14/bayonetta-2-joins-the-wonderful-101-on-wii-u/

 

Sooo goood. Czyli kolejne części też pokażą się na platformach Nintendo?

Link to comment

Aż przyko patrzeć na środowisko graczy, jak się stacza.

Zamiast się cieszyć z tego, że Nintendo wyciągnelo pomocną dłoń, po niepokojących plotkach o kłopotach Segi, i rzekomym skasowaniu Bayo 2. To tyle jadu leci obecnie pod adresem firmy z Kioto i ekipy Segi/Platinium. Ktoś tu chyba zapomniał ostatnimi czasy, do czego służą tytuły eksluzywne, a tam gdzie się dwóch bije trzeci korzysta.

I to mają być "prawdziwi" gracze - ręce opadają...

  • Upvote 2
Link to comment

Za dużo zawistnych funboyów (czyt. dzieci którym rodzice kupili jedną "słuszną" konsole) Gdyby nie Big N to choćby się obsrali to szansy w Bio 2 nie mieli by zagrać. A ze Big N sypnęło $ na dokończenie projektu który leciał do kosza to nie dziwne że mają go na wyłączność.Gdyby zamiast Big N zrobiło tak MS lub Sony to i tak danej firmie by cisnęły dupo ściski xD Nie zdziwię się jak to właśnie Big N przygarnie Devil's Third porzucone przez THQ.

  • Upvote 1
Link to comment

Up@ Widzę że nie rozumiesz ci krzykacze to a) dzieci którym rodzice kupili konsole b) fanatycy konkurencyjnej platformy którzy na samą myśl o konkurencji dostają obstrukcji. W obu przypadkach w grę nie wchodzi posiadanie innej niż obecna konsola w tym ich problem.Mnie cieszy że Big N uratowało ten projekt (mi osobiście on wisi) bo wiem że jedynka była dobra i wielu ludziom się podobała a teraz będą mogli ogrywać dwójkę.

  • Upvote 1
Link to comment

Niestety, takie są realia, graczy jest o wiele więcej niż kiedyś, toteż jest więcej hejterów/innego chłamu (chociaż i tak pewnie gdyby za czasów N64/PSX grało tyle osób co teraz i tak by było mniej hejterów i fanbojów) i poziom jest bardzo niski :'/ (czytałem kiedyś post na zagranicznym forum jakiegoś fanatyka Playstation który twierdził, że Nintendo jest do dupy bo... nie oddało swoich exow Sony? What the F(pipi)k?)

 

Bardzo się cieszę z nowej Bayo, taki żeński odpowiednik Devil May Cry ^^

Link to comment

No Bayonetta 2 without Nintendo, Platinum thinking about GamePad features, teaser trailer talk

Atsushi Inaba, executive director at Platinum Games, has given a straight answer about Nintendo’s involvement with Bayonetta 2.

 

According to Inaba, there wouldn’t be a sequel if the company hadn’t decided to collaborate with Platinum on the project.

 

“Would Bayonetta 2 not exist without Nintendo? The answer is yes.”

 

Inaba says that even though Bayonetta 2 will be hitting a brand new system – and the IP is coming to a Nintendo console for the first time – he doesn’t see the move “as a change in platform.”

 

“We are not viewing this as a change of platform. We were looking for a partner to create Bayonetta 2 and Nintendo was a strong, cooperative partner that was willing to create and grow Bayonetta 2 together [with us]. As a result the platform became the Wii U.”

 

The core of Bayonetta won’t be changing, even though the follow-up is in development for new hardware. That’s because Platinum makes the base of its games on PC. Inaba did note that Platinum has been thinking about the Wii U’s unique controller though, and the team is “putting extra thought into how to use these differentiating features.”

 

“We create the basic framework of our games on the PC, so even though the hardware changes it doesn’t influence the creation of our games. We’ve already developed our own engine to work with multiple platforms. Because of the Wii U GamePad, we are putting extra thought into how to use these differentiating features. There’s a difference in the game design side, but we are enjoying the challenges of creating games for new hardware.”

 

Inaba also touched on Bayonetta 2′s debut teaser. It’s very much like the first video for the original title.

 

Inaba commented on the similarities between the two teasers:

 

“Toward the end of development of Bayonetta, I was talking with Kamiya-san and Hashimoto-san, and they said ‘If Bayonetta 2 ever happens, we want the teaser trailer to be the same as [the first] Bayonetta’. We wanted to make it the same because Bayonetta is a title that has been loved by many people and we wanted fans to say ‘Oh! Bayonetta’s back again!’ All of the new things you see in the trailer, we can’t talk about at all at this point. We’re leaving it up to your imagination.”

http://nintendoeverything.com/100010/no-bayonetta-2-without-nintendo-platinum-thinking-about-gamepad-features-teaser-trailer-talk/

Link to comment

To teraz poproszę Shenmue 3.

Powiem szczerze, że ja bym się nie obraził gdy by Nintendo przywróciło nam Shenmue, poczynając od dwóch pierwszych odsłon w HD, a kończąc na "trójeczce". Co pośrednio pokryło by się ze słowami przedstawicieli Big N, o przywracaniu do łask zapomnianych marek, gdzie miejmy nadzieje że Bayo jest tego pierwszym zwiastunem.

Możliwe też, że w świetle tego (i co by się pokrywało z pewnymi plotkami), to "Sylikonowi Rycerze" pracują nad kontynuacją Eternal Darkness, które może (mam nadzieje) świetnie wykorzystać tabletopada...

Niestety, takie są realia, graczy jest o wiele więcej niż kiedyś, toteż jest więcej hejterów/innego chłamu (chociaż i tak pewnie gdyby za czasów N64/PSX grało tyle osób co teraz i tak by było mniej hejterów i fanbojów) i poziom jest bardzo niski :'/ (czytałem kiedyś post na zagranicznym forum jakiegoś fanatyka Playstation który twierdził, że Nintendo jest do dupy bo... nie oddało swoich exow Sony? What the F(pipi)k?)

 

Bardzo się cieszę z nowej Bayo, taki żeński odpowiednik Devil May Cry ^^

 

Problemem być może nie jest sama większa ilość graczy, ale sam fakt (przynajmniej ja odnosze takie wrażenie) braku szacunku dla innych osób, i tym samym developerów. A pałeczke przejeło nowe pokolenie dzieciarni, której rodzice kupili konsole, nie mających żadnej wartości. Jak patrze na zachowanie tych psełdo "prawdziwych" graczy, to cieszę się, że urodziłem się w innych czasach, i wpojono mi inne wartości. Bo aż strach pomyśleć, że gdy by ich ulicami przechadzał się choćby taki Miyamoto, czy inny Kamiya, to byli by skłoni swoje grożby o zabijaniu, wprowadzić w czyn...

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.