Skocz do zawartości

Bayonetta 1 & 2


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Balon na 100% nie ma 7Gb - zapominacie, że pierwszy update miał chyba ze 3-4 Gb. Ja na premium jak prawie wszystko usunąłem to mam 24 Gb + 200 Mb zajęte jakimiś plikami gier no i właśnie pozostałe 4 Gb pochłonął upadate systemu.

 

Balon ma max 3 Gb jak usunie wszystkie gry, tak więc Bayo 1 na 99% nie ściągnie na wewnętrzną pamięć.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

a idzie do tego bez problemu wiekszy dysk zewnetrzny podpiac? te 32gb to smiech na sali w delux wersji - sciagnie sie bayo1, sciagnie sie darmowa gre za mk8 i juz sporo zajete

można każdy zewnetrzny dysk podłączyć

gorzej jak konsola dostarcza za mało zasilania dla dysku, wtedy trzeba podłączyć dysk kablem Y

np. takim usb-2-0-y-kabel-2x-stecker-a-an-buchse-a

Z moim dyskiem zewnętrznym 2,5' 1TB z firmy WD niestety był problem, przy instalacji gry konsola nie dawała rady z zasilaniem. Kabel Y wszystko naprawił (kosztem 2 portów USB)

 

... Szkoda tylko, że nieda się ustawiać ile GB chce się dla konsoli, a reszte na Windows -.-

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś ma oficjalne informacje dotyczące  Bayonetty 1 ? Bo  jedyne potwierdzone info ze gra w wersji cyfrowej jest z Nintendo America. A jakieś wiadomości z europejskiego oddziału?

 

http://www.nintendolife.com/news/2014/06/two_separate_bayonetta_2_retail_releases_confirmed_for_europe

 

 

A summary of the three options is below, via Nintendo UK:

1) Bayonetta 2 solus

2) Bayonetta 1 + Bayonetta 2 (2 discs in one packaging)

3) The digital versions available in the Nintendo eShop in Europe will be sold separately

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak Bayo 2 szału w sklepach nie zrobi i skończy się na pierwszym rzucie, to nie zdziwię się jak za parę lat cenowo będzie podobna sytuacja jak obecnie z jRPG z Wii (tym bardziej, że w packu z UE będą dwie gry na płytach).

 

Ale miejmy nadzieję, że PG zarobi na tej świetnej serii.

Odnośnik do komentarza

Również was koledzy popieram. Myśle jednak że tytuł się sprzeda, brakuje w tych czasach świetnego Slashera a tu mamy 2 w cenie 1 (dodatkowo jedynka podrasowana - sweet). Cieszy fakt dual-audio i ciekawi mnie jak będzie prezentował się tryb multiplayer.  Wiedziałem że warto poczekać z jedynką a tu mam najlepsze zaskoczenie bo dwójka to ex na Wii U :-] Co do slasherów to wątpie aby PG dało ciała, Nintendo dało im taką szansę na stworzenie kontynuacji jaką sobie wymarzyli to teraz nie mogą zawieść :-]

Odnośnik do komentarza

Fabuła w Bayo jest naprawdę niezła, tylko żeby ją dobrze poznać trzeba czytać wszystkie Antonio's Note czy informacje o przeciwnikach. Potencjał fabularny jak na slashera jest spory i oby w drugiej części został podtrzymany. Z tego gatunku gier potencjał też był w serii DMC, ale niestety tu Capcom w kratkę poleciał.

Odnośnik do komentarza

No co ty Rising miał głęboką pokręconą fabułę. Pełną niesamowitych zwrotów akcji ;D

 

Co do Bayonetty to chyba żaden slasher nie ma poważnej fabuły bo to się z konwencją nie zgadza. Patrzcie na DMC 1 do 4 po prostu komedia :D  Są gry jak skyrim, dragon age czy wiesiek które kupujesz dla fabuły i głębi świata i są gry jak  DMC, Bayonetta czy Ninja Gaiden które kupuje się dla mechaniki walki etc.

 

Ciekawy jestem czy ktokolwiek kupi Bayonete dla historii :D

Odnośnik do komentarza

Ciekawy jestem czy ktokolwiek kupi Bayonete dla historii :D

Nie, ale nie oznacza to że musi być chu.jowa. Niestety, tak się już przyjęło, HnS = papka fabularna, a akurat Bayonetta czy "pierwsza" cześć DMC i "trójeczka" naprawdę fajnie się przedstawiały pod tym względem. W slasherach zazwyczaj tak wygląda pierwsze przejście gry - fun z gameplay'u dopóki nie wejdzie cutscenka, seria NG czy MGR to najlepsze przykłady (Tak, nie podoba mi się fabuła w MGR). Najnowszy DmC i jego durnowata fabuła również wchodzi na scenę, w ten gatunek gier najlepiej gra się od drugiego przejścia jak skipuje się wszystko i zostaje czysty rozpierdziel na wyższych poziomach trudności.

 

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Seria GOW (1-3, oraz odsłony z psp)też ma w sumie niezłą fabułę. Tak wiem, to nie slasher, bo za prosty, blablabla, ale i tak bardziej rozbudowany od takiego Heavenly Sword i oparty na tej samej mechanice co reszta, choć bez systemu masterowania misji.

Z ostatnio ogranych nawet nienajgorszy jest MGS Revengeance, a szczególnie jego przewodni motyw zemsty, dla którego reszta jest w sumie jedynie dodatkiem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...