Skocz do zawartości

iOS vs. Android vs. Windows


MrNorbi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już pisałem, że jak zobaczyłem jak te karty w Androidzie działają to nawet nie myślę o wydawaniu choćby złotówki na kartę pamięci do mojego telefonu

i tak pewnie dodali ci karte do telefonu

zresztą jak zwykle przesadzasz z tym że niby karty nie działają

 

Ale widzę, że jak Google w swoim flagowym smartfonie nie daje slotu microsd

to nie google jest producentem

 

to nie przeszkadza Ci to tak jak w przypadku iPhone, ciekawe dlaczego

przeciez napisałem że jest to zj.ebana zagrywka, jakim cudem wywnioskowałeś z tego że mi to nie rpzeszkadza?

 

 

Mi to się śmiać chce, że nawet nie sprawdzisz cen tylko wypisujesz jakieś farmazony

właśnie sprawdzalem ceny zanim to napsialem - in ur face!

 

 

a jak Walduś pisał, że wygodniej korzysta się mu z iOS niż Androida to znaczy, że na pewno jest upośledzony ;]

bo wiekszość argumentów na temat tej wygody podpadało pod fanbojskie zaślepienie (albo niewiedze że na andku daną rzecz mozna zrobic jeszcze wygodniej)

Odnośnik do komentarza
Ja już pisałem, że jak zobaczyłem jak te karty w Androidzie działają to nawet nie myślę o wydawaniu choćby złotówki na kartę pamięci do mojego telefonu

i tak pewnie dodali ci karte do telefonu

zresztą jak zwykle przesadzasz z tym że niby karty nie działają

1) Nie dostałem karty do telefonu - do Samsunga ich nie dodają najwidoczniej

2) Nie napisałem, że karty nie działają, tylko że sposób w jaki działają powoduje, że do niczego mi się taka karta nie przyda

 

bo

 

3) Nie mogę przenieść aplikacji na kartę, nie robiąc roota, którego robić nie zamierzam.

 

Ale widzę, że jak Google w swoim flagowym smartfonie nie daje slotu microsd

to nie google jest producentem

Telefon nazywa się Google Nexus 4, a nie LG Nexus 4. To, że Google nie zajmuje się samą produkcją jest oczywiste, tak samo jak to, że to oni decydowali o tym jak ostatecznie ma wyglądać telefon.

 

to nie przeszkadza Ci to tak jak w przypadku iPhone, ciekawe dlaczego

przeciez napisałem że jest to zj.ebana zagrywka, jakim cudem wywnioskowałeś z tego że mi to nie rpzeszkadza?

Jakoś nie trąbisz o tym na lewo i prawo jak w przypadku ajfona.

 

Mi to się śmiać chce, że nawet nie sprawdzisz cen tylko wypisujesz jakieś farmazony

właśnie sprawdzalem ceny zanim to napsialem - in ur face!

Ok, proszę o informację, w przypadku którego iPoda jest różnica ~600 złotych za dodatkowe 16GB pamięci.

 

a jak Walduś pisał, że wygodniej korzysta się mu z iOS niż Androida to znaczy, że na pewno jest upośledzony ;]

bo wiekszość argumentów na temat tej wygody podpadało pod fanbojskie zaślepienie (albo niewiedze że na andku daną rzecz mozna zrobic jeszcze wygodniej)

Dla mnie kupowanie osobnego odtwarzacza do mp3 podpada pod audiofilskie zaślepienie :)

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

Niektóre komórki słabo sprawują się jako odtwarzacze mp3. Nie wiem czy tak jest na wszystkich androidach, ale zarówno mój stary iPhone jak i nowa Lumia grają znacznie lepiej niż Xperia T.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Lucek... masz 12 GB pamięci na aplikacje w tym SGS3, dlaczego chcesz je przenosić na zewnętrzną, wolniejszą kartę pamięci?

 

Kolejna sprawa, posty Yano odnośnie jego HTC Desire Z nie powinny się liczyć, bo na sprzętach od HTC z Sense to norma, że coś nie działa ;/. Mi jakoś muzyka nigdy nie znikła, a Androida używam od czasów G1.

Odnośnik do komentarza

Lucek... masz 12 GB pamięci na aplikacje w tym SGS3, dlaczego chcesz je przenosić na zewnętrzną, wolniejszą kartę pamięci?

 

Nie chcę ich przenosić. Gdyby mi na tym mocno zależało to zrobiłbym roota i sobie je przeniósł, ale tu nie o to chodzi. Chcę Yano pokazać, że nie musi wmawiać wszystkim, że brak karty pamięci to jakiś niesamowity minus, bo nie każdemu ta karta jest do szczęścia potrzebna, tyle :)

Odnośnik do komentarza

Lucek... masz 12 GB pamięci na aplikacje w tym SGS3, dlaczego chcesz je przenosić na zewnętrzną, wolniejszą kartę pamięci?

 

ja tylko na szybko bo mi dzieci skaczą po brzuchu: w moim IP 16GB to SAME appki bez systemu oraz treści multimedialnych wiec z czym do ludzi..... 12GB to zapełniłbym w pierwsze 6 godzin korzystania z telefonu :D

 

 

temat usycha to trzeba rzucic nową pożywke dla waldus'ia i yano ;)

w 1988 roku apple pozwalo microsoft za skopiowanie obslugi interfacu graficznego przy uzyciu myszki. Nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie to, ze apple sam ukradl to od xerox'a. Czym skorupka za młodu .... itd ;)

 

ja to już to dawno pisałem, że Apple nie wymyśliło wielu technologii, ale ich zastosowanie w ten czy inny sposób tworząc nowe rynki, nowe potrzeby konsumentów. Najsławniejszy przykład to zaimplementowanie w systemie operacyjnym różnych czcionek a nie pisma maszynowego. A czy Jobs wymyślił czcionki? Pewnie że nie, ale on wymyślił aby je wrzucić do systemu operacyjnego. Podobnie jest z wieloma rzeczami, już udowodniłem stricte sytuację tabletów - byłī wcześniej ,ale dopiero Apple utworzyło z nich lukratywny rynek wart wiele mln zielonych. Sorry, ale prócz wymyślenia czegoś trzeba umieć to sprzedać, wytworzyć w konsumencie potrzebę posiadania tego czegoś. A tym Apple nie ma sobie równych - pisałem już że wg mnie pierwszy iPad to rewolucja ,pierwszy iOS to rewolucja, pierwszy iPod, pierwszy iMac... i ch.uj że to znane technologie, ale dopiero po ich wprowadzeniu na szeroką skalę przez Apple ludzie zaczęli je kupować. (tablety są tego najlepszym przykładem).

 

 

w 2005 z iBooks zniknely nagle wszystkie ksiazki pewnego wydawnictwa. Dlaczego? Wydali ksiazkę o Jobs'ie, ktorej on nie wczesniej nie zatwierdzil. Znikneła też aplikacja do czytania Financial Times. Powróciła dopiero jak obiecali sie dzielic kasa za subskrypcje z appel :X

 

dokładnie tak samo bym zrobił na ich miejscu - business is business, mają sklep, dają Ci (jako twórcy treści) dostęp to milionów użytkowników (i to nie biednych!) więc płać. Nie chcesz, s.pierdalaj. No nic w tym dziwnego

 

 

Ja już pisałem, że jak zobaczyłem jak te karty w Androidzie działają to nawet nie myślę o wydawaniu choćby złotówki na kartę pamięci do mojego telefonu

i tak pewnie dodali ci karte do telefonu

zresztą jak zwykle przesadzasz z tym że niby karty nie działają

 

]

Ale widzę, że jak Google w swoim flagowym smartfonie nie daje slotu microsd

to nie google jest producentem[/b]

 

to nie przeszkadza Ci to tak jak w przypadku iPhone, ciekawe dlaczego

przeciez napisałem że jest to zj.ebana zagrywka, jakim cudem wywnioskowałeś z tego że mi to nie rpzeszkadza?

 

bo wiekszość argumentów na temat tej wygody podpadało pod fanbojskie zaślepienie (albo niewiedze że na andku daną rzecz mozna zrobic jeszcze wygodniej)

 

@Yano to jedna z największych szumowin internetu. Dwukrotnie sprowadzony do parteru udaje big bossa dyskusji broniąc się z góry przegranej pozycji. Choćby go targali końmi nie przyzna braku racji, woli poczekać tydzień i nie wchodzić do tematu. Jednak forum toczy się takim właśnie trollingiem to jak najbardziej wchodzę w to.

 

Pogrubiona kwestia to już w ogóle śmiech na sali. Otóż LG jest tylko podwykonawcą, producentem "technicznym", ale jasnym jest że to Google decyduje co i jak . Więc takie wybiegi to śmiech na sali, to tak jakby powiedzieć że to nie Microsoft jest producentem Xboxów, albo Apple nie jest producentem iPhone'ów (produkuje je Foxcon). No ale @Yano będzie teraz udawać rycerza na białym koniu, biedne Google oszukane przez LG.

 

Oczywiście dodatkowo nagle brak slotu na karty nagle stał się tylko kiepskim pomysłem, ale jeszcze 15 stron temu miało stanowić o bankructwie Apple i debiliźmie jego użytkowników, LOL fch.uj

Edytowane przez waldusthecyc
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dla mnie kupowanie osobnego odtwarzacza do mp3 podpada pod audiofilskie zaślepienie :)

Znaczy się tylko audiofile obsługują odtwarzacz bez wyciągania go z kieszeni? ;-)

No wlasnie - Ty widzisz to czego Yano nie widzi, albo udaje, ze nie widzi :) Jeden woli miec mp3 w telefonie, a inny woli mozliwosc obslugi odtwarzacza bez wyciagania go z kieszeni. Ktostam inny woli Androida, kolejny iOS, a jeszcze inny Windowsa. No ale wiadomo, jak ktos ma inne zdanie niz Yano to na pewno jest niedorozwojem i katolem :D

Odnośnik do komentarza

Lucek... masz 12 GB pamięci na aplikacje w tym SGS3, dlaczego chcesz je przenosić na zewnętrzną, wolniejszą kartę pamięci?

 

ja tylko na szybko bo mi dzieci skaczą po brzuchu: w moim IP 16GB to SAME appki bez systemu oraz treści multimedialnych wiec z czym do ludzi..... 12GB to zapełniłbym w pierwsze 6 godzin korzystania z telefonu :D

 

Na treści multimedialne to ja mam kartę pamięci, więc wiesz ;). A z tych 12 GB mam zajęte może 200 mb, nie gram w gry na telefonie, prędzej na Nexusie 7.

Odnośnik do komentarza

Gdybym więcej jeździł samochodem to może, może. Po prostu korzystam ze stałego zestawu aplikacji + sporo rzeczy przez przeglądarkę ogarniam :).

Dzisiaj trochę gierek na promocji kupiłem to zajęta pamięć mi do 800 mb podjechała, ale to tyle.

Odnośnik do komentarza

ooo, to samsungowe tablety nie mają microusb tylko jakąś dziwną wtyczkę? A to psikus :D

Cos mi sie nie chce wierzyc wlasnie. Dla mnie to manipulacja mala, bo okej pudelka sa podobne i jak otwieralem nota to widac podobienstwo do pudelek appla nawet wewn, ale skad taka wtyczka appla? To jakis 15letni twor. Wtyczki sa zupelnie inne, po pierwsze sie skladaja z 2 czesci. Generalnie takie porownywarki sa (pipi)a warte. Wiadomo ze pierwszy smarfon, nie liczac tych co byly w japonii sto lat temu zrobilo apple.

Odnośnik do komentarza

ooo, to samsungowe tablety nie mają microusb tylko jakąś dziwną wtyczkę? A to psikus :D

Cos mi sie nie chce wierzyc wlasnie. Dla mnie to manipulacja mala, bo okej pudelka sa podobne i jak otwieralem nota to widac podobienstwo do pudelek appla nawet wewn, ale skad taka wtyczka appla? To jakis 15letni twor. Wtyczki sa zupelnie inne, po pierwsze sie skladaja z 2 czesci. Generalnie takie porownywarki sa (pipi)a warte. Wiadomo ze pierwszy smarfon, nie liczac tych co byly w japonii sto lat temu zrobilo apple.

za to iphon 5 skopiowal pudełko sgs 2...

porownywanei zasilaczy to juz parodia na calego.

nastepne beda zarzuty, ze telefony samsunga mozna ladowac w takich samych gniazdkach jak te od apple ....

Odnośnik do komentarza

Zadnego. Jano jest za biedny na produkty appla i tyle :(

Mimo tego ostatnio bardzo sie do nich zrazilem. Ipad byl dla mnie no i w sumie jest za(pipi)istym sprzetem, ale 3 z kolei ten sam z czego jeden po pol roku, to przesada. O (pipi)owym iphonie 5 nie mowie.

Odnośnik do komentarza

@Yano to jedna z największych szumowin internetu.

nie wiem skąd ten brak kultury i ostre słowa

zawsze cie lubiłem i uważałem za sensownego użytkownika, wiele razy sie zgadzałem i nie raz gadaliśmy na luzie

jednak w tym temacie wychodzi z ciebie jakis buraczany fanboj który zmiesza z błotem każdego kto nie wali na widok apple

naprawde nie kumam tej zajadłości, kompletni inny styl pisania niż reprezentujesz w innych tematach

 

szkoda

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...