Skocz do zawartości

iOS vs. Android vs. Windows


MrNorbi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja naprawdę zaczynam podejrzewać, że oni do tych iPhone'ów instalują po cichu jakieś chipy piorące mózgi czy coś, bo stopień fanatyzmu wśród jabłuszek jest damn too high.

 

Człowiek, który na telefon wydaje prawie 3 kafle marudzi, że by mieć dobrego Androida trzeba wydać, uwaga, ponad 2000 zł. Nie dość, że jest to 33% mniej niż na jego sprzęt, to jeszcze dostajesz wszystko większe/lepsze/szybsze, nie mówiąc o tym, że nie wiem skąd te ceny bierzecie. Ja swojego SGS3 nówkę, dwa miesiące temu kupiłem za 1800 zł specjalnie nie szukając okazji. Dzisiaj będzie jeszcze taniej, nie mówiąc o tym, że nie trzeba od razu kupić high-enda. To nie jest 2010 rok, gdzie tylko HTC Desire działa jako tako. Dzisiaj nawet mid-endy za <1000zł/nówka mocno dają radę. Kuźwa, za 1000 zł masz SGS2, który do dzisiaj jest zaje,bisty.

 

Komentarza odnośnie miażdżenia dzisiejszych Androidów przez 3GS nawet nie skomentuję.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

super, ale jesli ktoś z kolei chce sie przekonac do iosa to już musi wy(pipi)ac 600 euro

 

where is your god now?

Kupujesz 3gs za 200euro. I dziala bez najmniejszego problemu.Nie znajdziesz dobrze dzialajacego Andorida za taka cene.

 

Swoja droga ten temat ma juz 46 stron i jest jak CW. Jedni strona woli Ios,druga woli Andorid. Proponuje zakonczyc ten temat,bo to nie ma sensu. O ile Ja rozumiem czemu ludzie moga wolec Andro nad Ios,tak Yano nigdy nie zmieni zdania na JAKIKOLWIEK temat,Yano tylko ma racje a kto inaczej mysli niz Yano to idiota. I tak dla twojej informacji Yano to Nexus 4 to google wybralo LG i podzespoly a nie LG.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Naprawdę uważasz, że za 800 zł nie kupisz dobrze działającego Androida? Albo inaczej, przynajmniej tak "dobrze" działającego jak 3GS. Bo to, że ten staroć "dobrze" działa to tylko pier,dolenie i propaganda siana przez Applefagów. Mam czwórkę i można dużo zastrzeżeń mieć co do szybkości i płynności jej działania, a co dopiero starszy 3GS. Cholera, to nawet applefani, którzy przesiedli się na 4S czy 5 mówią, że różnica jest ogromna. To wytłumacz mi jak to jest? Było tak super, a różnica jest ogromna?

 

Ja chyba zacznę po prostu cytować sam siebie, bo piszę po raz trzeci o tym samym w tym wątku :-|.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Naprawdę uważasz, że za 800 zł nie kupisz dobrze działającego Androida? Albo inaczej, przynajmniej tak "dobrze" działającego jak 3GS. Bo to, że ten staroć "dobrze" działa to tylko pier,dolenie i propaganda siana przez Applefagów. Mam czwórkę i można dużo zastrzeżeń mieć co do szybkości i płynności jej działania, a co dopiero starszy 3GS. Cholera, to nawet applefani, którzy przesiedli się na 4S czy 5 mówią, że różnica jest ogromna. To wytłumacz mi jak to jest? Było tak super, a różnica jest ogromna?

 

Ja chyba zacznę po prostu cytować sam siebie, bo piszę po raz trzeci o tym samym w tym wątku :-|.

Ty wolisz Andro,ktos woli Ios. I co cie to obchodzi? Stac kogos niech kupuje. Boze. Mi personalnie nie podoba sie Andorid i tyle. Google ma 0 kontrole nad tym co firmy robia z ich porduktem i to mi sie nie podoba. W markecie tez jest burdel. Przyznam wam racje,ze jezeli ktos chce programowac na telefon to ma latwiej i taniej. Ale dlaczego byle (pipi) moze wyladowac w markecie?(a przynajmniej tak bylo kilka miechow temu).

Odnośnik do komentarza

Ja naprawdę zaczynam podejrzewać, że oni do tych iPhone'ów instalują po cichu jakieś chipy piorące mózgi czy coś, bo stopień fanatyzmu wśród jabłuszek jest damn too high.

 

 

wklejalem juz tutaj cytaty z badan uniwerku z UK, ze fani Apple ( badano goscia co prowadzi najwiekszy w uk blog o apple) przedstawiaja symptomy uzaleznienia i sekty :D

Odnośnik do komentarza

@zaq123456

 

Możesz mi wytłumaczyć, jakim cudem w ciągu jednego posta temat z ceny dobrych telefonów z Androidem i szybkości 3GS-a zmienił się na jakość darmowych aplikacji w Play Store wrzucanych przez domorosłych programistów? O chuy tu chodzi O_o?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

@zaq123456

 

Możesz mi wytłumaczyć, jakim cudem w ciągu jednego posta temat z ceny dobrych telefonów z Androidem i szybkości 3GS-a zmienił się na jakość darmowych aplikacji w Play Store wrzucanych przez domorosłych programistów? O chuy tu chodzi O_o?

To jest moim zdaniem jedyna zaleta Andorida,zeby nie bylo ze ze mnie taki faboy appla.(btw.fanem appla nie jestem tylko wole Ios nad andorid) Gdzies wciela kilka linijek tekstu,w poprzednim poscie wiec ja tu dam: Szczerze watpie za znajde telefon tak dobrze dzialajacy jak 3gs/4(sa w podobnej cenie). Samsung s2 chodzi po 350 euro. 3gs mozna miec za max 200 euro,4s za 250euro. Moze w Polsce Andorid jest tanszy bo jest popularniejszy. Tutaj(irl) zasadniczo wiekszosc ma Iphone,bo jest latwiejszy w obsludze tyle. Jak jakas babcia siedzi w autobusie z smartphone(Calkiem czesty widok)to nie jesto sgs3 czy note 2 tylko wlasnie Iphone.[koniec brakujacych linijek]

 

Edit:

I chetnie kupie telefon z Android kiedy to google bedzie odpowiadalo za update telefonow. A nie producenci telefonow. Google powinno tez zabronic uzywania nakladek przez operatorow,albo przynajmniej nakazac operatora danie opcji klientowi czy chce je miec czy nie.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

I chetnie kupie telefon z Android kiedy to google bedzie odpowiadalo za update telefonow. A nie producenci telefonow.

 

no to co jeszcze robisz? zapie**** do sklepu :P

z tego co wiem u was w wielkim swiecie nexus 4 jest normalnie dostepny ;)

Niestety nie bo Irlandia to takie wypizdowie jest,ze mamy glowna siedzibe Google na europe ale oficjalnego sklepu ze sprzetem google juz nie :D

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Może ktoś powie co się działo wczoraj w Google Play podczas premiery GTA VC? :):whistling:

Moi koledzy wyraźnie nie byli zadowoleni.

A ja sobie bezproblemowo gierczę, BICZYS!

a kogo interesują 10 letnie gierki?

po co mam sobie niszczyc piekne wspomnienia z dziecinstwa widząc teraz ten popup i grafike?

 

Chociaz z drugiej strony warto dla samego soundtracku :D

Odnośnik do komentarza

Ja tam zaczynam podejrzewać, że oni do tych Androidów instalują po cichu jakieś chipy piorące mózgi, przez które ludziom wydaje się, że są panami świata i muszą nieść kaganek oświaty do ajfonowego ciemnogrodu :)

 

No, jeśli ktoś mi pisze, że dobre smartfony zaczynają się od SGS3 za 600 euro, a 3GS jest dobrym sprzętem miażdżącym dzisiejsze high-endy to wybacz, ale w takiej sytaucji to możesz mnie nazywać panem świata niosącym kaganek oświaty, bo będę prostować te bzdury.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ja tam zaczynam podejrzewać, że oni do tych Androidów instalują po cichu jakieś chipy piorące mózgi, przez które ludziom wydaje się, że są panami świata i muszą nieść kaganek oświaty do ajfonowego ciemnogrodu :)

 

No, jeśli ktoś mi pisze, że dobre smartfony zaczynają się od SGS3 za 600 euro, a 3GS jest dobrym sprzętem miażdżącym dzisiejsze high-endy to wybacz, ale w takiej sytaucji to możesz mnie nazywać panem świata niosącym kaganek oświaty, bo będę prostować te bzdury.

A gdzie ja tak napisalem? Napisalem tylko,ze dobry telefon z Androidem to wiekszy wydatek niz dobrze dzialajacy iphone tyle. W Irlandii jest to wiekszy wydatek

Odnośnik do komentarza

Może ktoś powie co się działo wczoraj w Google Play podczas premiery GTA VC? :):whistling:

Moi koledzy wyraźnie nie byli zadowoleni.

A ja sobie bezproblemowo gierczę, BICZYS!

a kogo interesują 10 letnie gierki?

po co mam sobie niszczyc piekne wspomnienia z dziecinstwa widząc teraz ten popup i grafike?

 

Chociaz z drugiej strony warto dla samego soundtracku :D

Raczej chodzi mi o sytuację z wycofaniem GTA VC z Google Play

Odnośnik do komentarza
Swoja droga ten temat ma juz 46 stron i jest jak CW.
  • waldus zachowuje się jak Mendrek i nieumiejętnie stara się trollować,
  • Norbi13 zachowuje się jak Boro i myśli, że jest zabawny kiedy pewnie 90% czytających temat i tak przeskakuje jego posty,
  • Yano jak kolejny Mendrek - dwoi się i troi aby pokazać, że "moja racja jest najmojsza" a pojęcie o temacie ma nikłe i oparte w głównej mierze o sprzęt sprzed kilku lat.

 

Masz rację, to wygląda zupełnie jak CW i podobnie jak w CW tutaj też przeskakuję coraz więcej postów widząc avatary i w ostatecznym rozrachunku czytam niemalże tylko Lucka i ravena, bo ten pierwszy podchodzi do tematu na luzie i nie walczy o słuszność kawałka krzemu a ten drugi jest jedynym, który ma rzeczywiste pojęcie o temacie.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • Norbi13 zachowuje się jak Boro i myśli, że jest zabawny kiedy pewnie 90% czytających temat i tak przeskakuje jego posty,

Bitch pleaseeeee.

 

Nawet nie wiem kto to Boro, ale mniejsza z tym.

 

 

 

Post, w którym raven pisze, że Android jest lepszy i szybszy mnei roz(pipi)ał, hahahahahahahahahhaahah.

Moi koledzy ciągle coś grzebią i robia w tych swoich Androidach, a i tak ciągle coś im sie crashuje, coś nie działa, a to GTA VC nie przystosowane do ich telefonu, a to wyrzucili w ogóle gierkę z google play, a to im sie tnie. LEPSZY I SZYBSZY!!

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza
czytam niemalże tylko Lucka i ravena, bo ten pierwszy podchodzi do tematu na luzie i nie walczy o słuszność kawałka krzemu

 

No bo tak obiektywnie patrząc to o co tu walczyć? Oba systemy są fajne. Przez 2 lata miałem ajfona i w zupełności nie przeszkadza mi to w byciu obecnie bardzo zadowolonym z Androida. A za kolejne dwa lata może sobie kupię słuchawkę z Windows Phone, jak już ich sklep z appkami będzie coś sobą reprezentował i system wyda mi się ciekawy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...