Skocz do zawartości

Moje gameplay'e z serii Battlefield


powergame139

Rekomendowane odpowiedzi

Zayebiste, przypomniało mi się coś. Nie pamiętacie chłopaki z wczorajszych meczów latających motorów kilkadziesiąt metrów nad ziemią? Jak na respie oklejałem motor C4 czasem mi się ktoś na nim zrespił i odjechał, wysadzałem C4 i dostawał skrzydeł xD

Odnośnik do komentarza

Ode mnie z kolei trzy akcje ze scyzorykiem w czasie wesolej imprezy: :)

https://www.facebook.com/photo.php?v=1414587462121906&set=vb.100007119974577&type=2&theater&notif_t=video_comment

https://www.facebook.com/photo.php?v=1414612985452687&set=vb.100007119974577&type=2&theater

https://www.facebook.com/photo.php?v=1414612805452705&set=vb.100007119974577&type=2&theater

 

lipa troche, ze zapisuje tylko wlasny komentarz, a nie slychac co reszta ludzi w imprezie gada.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Tak czy siak jak strzelasz w ten sposób to masz gorszą celność broni. Żeby broń była w pełni celna jak na precyzyjne strzelanie przystało trzeba trochę odczekać nim przystawisz celownik do oka. Jak dla mnie nie ma tragedii z tym aim-assistem.

Prawdę mówiąc bardziej się w(pipi)iałem jak grałem w bete BF4, czy Planetside2 na kompie, gdzie niektórzy ludzie posiadali dużo lepsze konfiguracje sprzętowe i wygrywali starcia głównie tym.

 

Chociaż nie marudził bym jakby go całkowicie zabrali.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj kładłem się już spać, ale nie korzystając z okazji nie mogłem nie ulec pokusie sprawdzenia co tam słychać u Kabotyna na jego TDM. Też test czy burst M4 da rade w tak dynamicznym trybie i na bliższe odległości. Nie mogłem zmienić teamu, więc wyszło na VS.

 

 

Ja vs Kabotyn (fajne końcówki):

 

1:

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=753278581366317

 

2:

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=753304508030391

 

 

 

Rzeczywiście Kabotyna można odróżnić z daleka od innych graczy przez podskakiwanie ;]

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Jakoś tej dynamiki nie widać w Twojej grze Juliuszu Cezarze Drantzellu. Grasz bardzo ostrożnie, co mi się nie podoba, i chyba dzięki temu wyniki masz niezłe. Gdybyś miał combo supporta z reconem to zwariowalibyśmy od pikania kuli szpieguli. Najbardziej na tych filmikach spodobał mi się kabotyn z szotganem ;)

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Jakoś tej dynamiki nie widać w Twojej grze Juliuszu Cezarze Drantzellu. Grasz bardzo ostrożnie, co mi się nie podoba, i chyba dzięki temu wyniki masz niezłe. Gdybyś miał combo supporta z reconem to zwariowalibyśmy od pikania kuli szpieguli. Najbardziej na tych filmikach spodobał mi się kabotyn z szotganem ;)

Na początku grałem nieśmiale, bo czułem się nieswojo (szczególnie na 1 mapce). To moje pierwsze kroki na TDM, nie wiedziałem czego się spodziewać (po TDM, mojej nowej broni burst i Kabotynie z FAMAS'em). Poza tym biegałem jednak bez tłumika - wiedziałem że każdy mój wystrzał powoduje, że pojawiam się na mapie. W TDM przeciwnik może się pojawić z każdego punktu na mapie, więc używanie tłumika lub kul szpiegul jest dla mnie całkiem rozsądnym wyborem. Na 2 mapce używałem ich głównie do sprawdzenia czy mogę bezpiecznie wejść do hotelu, albo jak miałem mało życia.

Domyślam się, że nie jest to efektowne, miłe dla oka. Zdarza mi się grać dużo efektowniej i bardziej agresywnie. Wolałem wrzucić jednak coś średniego, mniej finezyjnego a bardziej miarodajnego (z solidnym oponentem), bo mogły by się pojawić argumenty, że bije noobki w dzień ;] Właściwie to przytyk o ostrożnej grze mi odpowiada.

 

Tak czy siak sorry, taką mamy gre. To nie Quake, czy Halo w której można radośnie biegać po mapie, a kiedy dostaje się hita, obrócić się i zabić agresora. Tu broń traci dużo na celności, kiedy tylko odrobinkę się ruszamy podczas strzelania... Chociaż pewnie z szybkostrzelną bronią z wysoką celnością z biodra i ergo gripem na bliskich dystansach się da.

 

 

EDIT: Żeby nie było. Bardziej chodziło mi o to, że TDM to dynamiczny tryb, a nie że grałem dynamicznie.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Może efektowne to nie jest ale nawrzucali tyle badziewia, że każdy coś dla siebie znajdzie. Co do efektowności właśnie, przesiadłem się z MTARa na ACW-R, zdjąłem tłumik i całą resztę śmieci, biegam tylko z reflex RDS i słucham poezji jaka grana jest przy każdej serii puszczonej z tej pięknej maszyny ;p Jak wam się podobał wczorajszy koncert na Lockerze? ;D

Odnośnik do komentarza

Lorack, ić pan fch.uj z tą mapą przy 64 graczach.

 

Drantzell może i gra mało dynamicznie, ale nie robi niczego niezgodnego z zasadami, widać, że to jego pierwsze kroki w TDM. Używa dostępnego sprzętu, kręci się wokół rzucanych przez siebie kul szpiegul, szuka potencjalnych celów i fraguje. Ja tak nie potrafię, nie usiedzę w takim trybie w miejscu, latam po mapie jak indyk bez głowy, i wyniki jakie mam takie ;] Tu nie ma ocen za styl, gdzie 6.0 z łyżwiarstwa figurowego przyznawane jest za 25 podskoków i 20 obrotów w okół własnej osi wykonanych w ciągu minuty.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam chaos, jeszcze bardziej jak go kontroluję ;D

Nie powiem. Bieganie (i StrafeJumping) jak w transie w Quake'u i odruchowe fragowanie kolesi, którzy migneli Ci tylko kątem oka miało swój urok. Jakbym miał grać w BF4 tak jak tam, niestety czułbym się tak jakbym miał kule u nogi (przywiązaną sznurkiem do mojej broni).

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Może efektowne to nie jest ale nawrzucali tyle badziewia, że każdy coś dla siebie znajdzie. Co do efektowności właśnie, przesiadłem się z MTARa na ACW-R, zdjąłem tłumik i całą resztę śmieci, biegam tylko z reflex RDS i słucham poezji jaka grana jest przy każdej serii puszczonej z tej pięknej maszyny ;p Jak wam się podobał wczorajszy koncert na Lockerze? ;D

 

Jesteś kosmitą. Nie wiem, nie znam się, nie umiem, nie rozumiem.

 

Do widzenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...