Skocz do zawartości

FIFA 13 ULTIMATE TEAM


Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos jakies poradnik do fify ?

Serio, taki podstawowy - bardziej rozwiniety od samouczkow w grze.

Ostatnio jestem zalamany poziomem swojej gry, to moja 1 fifa od czasu RTWC 98

i gram w nia tak jak sie gralo w ta stara fife, strasznie na czuja.

Czestwo wpadam w frustracje bo np podaje do przeciwnika stojacego nade mna,

zamiast do mojego zioma po skosie, np przegrywam wiekszosc glowek, a jak juz wygram

to zbijam pilke przeciwnikowi pod nogi, zawodnicy ciezko mi wychodza po pilke, nie mowie

ze przy przyjeciu odkakuje im ona na 3m..

Macie jakies polskie dobre how to playe np na yt albo jakis forach ?

chce to poczytac w celu wyeliminowania bledow..

Odnośnik do komentarza

http://www.ea.com/pl...cn45ihsHKf0:360

 

Siemka! To jest mój skład w UT. Kiedyś na bramce miałem Valdesa którego sprzedałem za 20k (LOL). Mysle ze jest to lekki skład gwiazd z dobrym zgraniem. Jestem w lidze 2 (Słabiak ze mnie w FIFE ;( ). Mam zakupioną Fife Ultimate Edition i Season Ticket więc co poniedziałek 2 paczki. W paczce season ticket trafił mi sie Valdes którego sprzedałem. A więc

Dlaczego - Helton?

Bardzo dobry bramkarz, wykonujący świetne parady, dość szybki.

Lescott i Cahill

Stoperzy jak ta lala. Pięknie grają i współpracują ze sobą (W planach mam za Lescotta kupić Terrego ogólna 84 i chelsea więc lepsze zgranie z cahillem)

Johnson

Kiedy miałem Jagielkę w podstwawowej 11 lepiej się spisywał. Szybki bieg i dobre dośrodkowania. Mam w planach kupić kolesia z ManCity albo Ivanovica.

Coentrao

Bardzo dobre zgranie z Khedirą dobre strzały, drybilng i tempo.

Khedira

Bardziej dla mnie nadaje sie na obronce (małe udzielanie się w atakach i wyprowadzaniu akcji) ale jest spoko. (W planach Xabi Alonso)

Martinez

To samo co Khedira... (w planach Schweinsteiger)

Kaka

Co prawda Gotze lepiej sie spisywal ale Kaka ma świetne główki ( 15 metrów od bramki pod ostrym kątem i piękny lob ) oraz strzela bardzo mocno.

Muller

Dla mnie mimo że ma lepsza prawą nogę umie strzelać oboma. Pięknie biega, podania prostopadłe itd.

Huntelaar

Kupiony z czasów Lewego na ataku, za (pipi)rro. Piękne strzały i główki lecz ostatnio coraz gorzej biega (nie chodzi tu o kondycje). W planach Eto'o

Higuain

Przyszły najlepszy strzelec klubu. Pięknie wybiega za linie obrony i świetnie strzela. Za nic go nie zdejme ze składu (chyba że van Persie, Rooney lub Messi)

Poradźcie mi z piłkarzami jakich mam kupić itd. Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich ^^

 

Jako nowy user forum pochwalę sie składem:

http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#kp6uJwWnnISLQ:ps3

 

gram ustawieniem 352, jest to chyba optymalna taktyka dla mnie. Probowałem wczesniej grać angielskim składem na 4231 i 4222, teraz gram mi sie o niebo lepiej.

 

I jeszcze jedno pytanie: jak to jest ze gram z jakims gosciem, co widac ze ma pojecie co i jak, ale moi obroncy nie potrafia odebrac pilki, caly czas mnie koles objezdza mimo ze gra srednimi napastnikami ^^ A ja mimo szybkich napastnikow nie moge minac nikogo. Czy lepiej probowac jakims zwodem bez szybkosci?

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich ^^

 

Jako nowy user forum pochwalę sie składem:

http://www.ea.com/pl...6uJwWnnISLQ:ps3

 

gram ustawieniem 352, jest to chyba optymalna taktyka dla mnie. Probowałem wczesniej grać angielskim składem na 4231 i 4222, teraz gram mi sie o niebo lepiej.

 

I jeszcze jedno pytanie: jak to jest ze gram z jakims gosciem, co widac ze ma pojecie co i jak, ale moi obroncy nie potrafia odebrac pilki, caly czas mnie koles objezdza mimo ze gra srednimi napastnikami ^^ A ja mimo szybkich napastnikow nie moge minac nikogo. Czy lepiej probowac jakims zwodem bez szybkosci?

 

Generalnie używając sprintu bardzo łatwo jest stracić piłkę. Najczęstsze metody omijania obrońców, które zaobserwowałem grając z ludźmi, to bez sprintu manewrowanie góra/dół Lewym stickiem. Ja korzystam często ze skill moves, co raz lepiej mi to wychodzi. Chociaż jak oglądam sobie gameplaye tego http://www.youtube.com/user/FifaRalle gościa, to do swobodnego "trikowania" mi jeszcze duuużo brakuje ;)

Widzę że masz sprinterów w składzie, to najtańszym rozwiązaniem na przejście linii obrony będzie klepka (R1/RB + X) i potem podanie lobem (L1/LB + Triangle/Y) nad obrońcami, kiedy nasz napastnik ich wyprzedza.

 

Mój skład też przeszedł generalny remont + założyłem drugi :) Do fify 14 na bank kupuje ultimate edition - tryb mi siadł maksymalnie :D

 

Liga BBVA + Santi Cazorla ;)

 

http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#crUFEPEinISMR:ps3

 

Brazylijczycy + Francuzi

 

http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#cPQQRYHlnISMV:ps3

 

Prawda jest taka, że składem brazylijskim wygrywam teraz więcej meczy, chociaż był pewnie z 10x tańszy.

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że składem brazylijskim wygrywam teraz więcej meczy, chociaż był pewnie z 10x tańszy.

 

Prawda jest taka ze BBVA w FUT to bieda, takiego Puyola i Pique z 60 pace mozna obiegac do okola, Ramos to 200k

a Pepe jedyny ktory potrafi szybko biegac to lubi tez byc strikerem i sie pcha z przodu, rozgrywajacych tez szybkich nie ma.

mialem juz sklad z qavi, iniesta itp,itd i ostro obrywalem bo nawet jak sie udalo ominac obronce to on poprostu doganial spowrotem

 

fut to pace, pace i jeszcze raz pace

a skills dziala na tych co nie potrafia wyslac 2 obroncow na raz

Odnośnik do komentarza

 

fut to pace, pace i jeszcze raz pace

a skills dziala na tych co nie potrafia wyslac 2 obroncow na raz

 

to fakt, taki Dede obronca z ligi brazylyjskiej jest praktycznie nie do przejscia, a kosztuje kilka tysiecy raptem :)

Wylosowalem Mascherano z paczki probuje sprzedac i co? za 10k zszedl bo szybkosc mala ^^

To jak zrobic to podwojenie?:P

 

Gdyby ktoś chcial oderwac sie od gonienia pkt w lidze i poograc towarzysko skladami z FUT to zapraszam :) chyba ze jest tutaj jakas lista osob chetnych to poproszę link :)

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że składem brazylijskim wygrywam teraz więcej meczy, chociaż był pewnie z 10x tańszy.

 

Prawda jest taka ze BBVA w FUT to bieda, takiego Puyola i Pique z 60 pace mozna obiegac do okola, Ramos to 200k

a Pepe jedyny ktory potrafi szybko biegac to lubi tez byc strikerem i sie pcha z przodu, rozgrywajacych tez szybkich nie ma.

mialem juz sklad z qavi, iniesta itp,itd i ostro obrywalem bo nawet jak sie udalo ominac obronce to on poprostu doganial spowrotem

 

fut to pace, pace i jeszcze raz pace

a skills dziala na tych co nie potrafia wyslac 2 obroncow na raz

 

bo skillow sie nie domyslnie nie uzywa przy ataku pozycyjnym tylko przy jakis szybkich akcjach ewentualnie kontry ;p

Jak na gazie wpadniesz na skrzydlo, trzasniesz ronaldo chopa do boku, zamarkujesz strzal fake rabona to idzie zwariowac ;d

a wlasnie takich cieci, ktorzy trikuja na polowie to sie gniecie pressingiem sojusznika, tak jak mowiles..

No i pace jest prawie najwanzijeszy, dlaczego thiago silva, ramos, alves, ksoztuja tak duzo ?

Bo se mag szybcy jak na swoja formacje..

Odnośnik do komentarza

Fajne, bramki niektore wymiataja ^^ Muzyka super dobrana, i ten arabski komentarz z Rooneyem^^

 

Teraz jeszcze pytanko mam. mam pelen sklad 352 Brazoli, teraz grywam troche 41212 liga niemiecka. Ktora taktyka lepsza? Moglby ktos w skrocie opisac plusy i minusy? Mi 352 odpowiadala z racji tego ze jakos wiecej tych obroncow mialem w srodku, na bokach i tak mnie ogrywaja 1vs1 ^^ znowu przy 41212 jakos wiecej tych zawodnikow do grania w przodzie jest.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak mi jest smutno, ze ten fut jest tak mega z(pipi)any a ja w to lubie grac...

wdupczylem 5;4 w dogrywce z kolesiem z Remym, Aboumeyangiem, Lucasem, Biabianym itp..

Cwiczylem na nim tricki ale boli przegrana bo wszystkie bramki dostalem z LT+Y.

Dede+ Silva nie umieli zrobic nic. Nawet ultradef nic nie pomogl, gdy koles rzucal balony

ze swojego pola karnego :D

Odnośnik do komentarza

Aktualnie zagrywam sie:

http://www.futhead.com/fifa/squads/6270389/

Sprzedalem wszystkie sklady by to stworzyc, jest ok.

Mam problem z takim Remym czy Aboumeyangiem bo mi go CB nie doganiaja.

No ale przy odpowiedniej zabawie nastawieniem idzie przezyc.

 

o w morde :P ladnie, ladnie

Ja teraz mam Polska Lige w silver, fajnie sie nawet chlopakami gra i robie filmik jak to polacy graja w gold cup :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...