Skocz do zawartości

FIFA 13 ULTIMATE TEAM


Rekomendowane odpowiedzi

Przez przegladarke i w grze dziala tak samo? Nawet jak wcisniesz Y by usunal przeterminowane karty?

Przez te sekretne osiagniecie chyba daruje sobie calakowanie FIFY. Gdzies wyczytalem, ze niektorzy wydali nawet 600k i nigdy nie trafili na gracza w formie.

Ktos z forum kiedys go wylosowal?

Odnośnik do komentarza

Nie znikają nawet z Y :D i w grze i na stronce a mi sporo miejsca zajmują w trade :confused: . Chyba najczęściej wylatują jak pokazuje się drużyna tygodnia przez pierwszą godzinę od pojawienia się (chyba że tak to jedynie wygląda bo więcej ludzi otwiera i robi filmiki np ale na trade od razu jest sporo if nowych ) :D

Edytowane przez RychuDTC
Odnośnik do komentarza

ocho - dzisiejszy TOTW przyprowadzil tyle koksow, ze pewnie predzej znowu sie splucze niz cos znajde. Messi, Fabregas, Rooney, Muller...

Juz widze te stada otwierajace paczke za paczka!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

to ja narazie koncze swoja przygode z UT. Wydalem dzisiaj z 70 tys+1600MS points, bo uparlem sie ze scalakuje ta FIFE...

NIe mam na to zdrowia, tymbardziej na osiagniecia, ktore nie zaleza ode mnie. :)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No ja dziś z 4200mp zarobiłem ok 120k tylko :/ miałem w pierwszych 5 paczkach Lenon, Cavani, Lenon Kagawa, po kolejnych chyba z 10 miałem Ben Arfe i tyle a paczek nie wiem ile otworzyłem z 50 może :D dużo formacji leciało i kontraktów itd to po małych sumach się uzbierało ale jak na 140zł za Mp tylko 120k to szkoda mega :D ale dziś byli ciekawi do wylosowania :/

Odnośnik do komentarza

Wiecej nie bede wydawal kasy na UT, chyba tylko na paczki zeby kontrakty dostaly bo ostatnie 20 paczek to nic co warte wiecej niz 5000

zespol mam tak naprawde taki jaki juz chce, chyba duzo wiecej do niego nie da sie wsadzic (chyba ze ktos ma jakies pomysly, to chetnie wyslucham)

 

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#hAH3iB8jnHTN7:pc

 

moze pomysle o zmianie ustawienia formacji, zeby miec jakis cel przez zime

Odnośnik do komentarza

Reus duzo lepiej prezentuje sie z przodu niz w srodku.

Kapitalne przyspieszenie, dobry strzal, u mnie to lowca bramek.

Wsadz go z przodu a na jego miejsce kup Goetze, tez spoko.

 

 

 

Tym skladem gram sobie lige offline:

http://www.ea.com/pl...jqSaXIwnHT6X:pc

 

 

A tym online:

http://www.ea.com/pl...hfbEC98nHT6O:pc

 

ja Wczoraj otwieram 1 paczke i..... (pipi) ! Alba i Pedro mowie super, zaczynam zbierac Barce, kupilem 3 paczki i nie liczac kontraktow same crapy xD

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza

Niech mi ktos wytlumaczy, gram z kumplem, skladowo podobnie, ja mam Borussie on jakis brazolow.

z tym, ze Ci jego brazole biegaja jak szaleni, wystawiaja sie na pozycje, srodkowy dostaje pilke a skrzydla ruszaja.

u mnie stoja, jak nie prtzejde 1 zawodnikiem 10 to (pipi) dostane a nie bramke.

mimo tego mecze sa wyrownane 3;2 w plecy, 3;3, 1;0 dla mnie z tym, ze te jego wjazdy robia mi sieke z obrony..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...