Skocz do zawartości

FIFA 13 ULTIMATE TEAM


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#b4DYGgHLnJiQn:pc mój skład, zbieram na Lloris'a i na Aguero i Kompany'ego, są w Anglii lepsi, szybcy piłkarze stworzeni do gry krótkimi podaniami?

 

Kompany jest dobry jak ma sie 3 centralnych obroncow, polecam Kaboul zamiast Ferdinand, wraz z Luiz to bestie

Lloris to najleprzy bramkarz jakiego miałem, nie wiem dlaczego nikt zemną się nie zgadza ale Lloris ma takie kocie ruchy ze potrafi strzał za strzałem obronić, (a miałem już Neur, Cassilias, Cech itp,itd)

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam dwa noobskie pytania.
1. Ściągnąłem ligi stworzone przez graczy ze strony fify oraz drużyny. Jak dodać ligi do trybu kariery? Dodałem je za pomocą "centrum tworzenia". Jednak są one dostępne tylko w trybie edytowania formacji i transferów.

 

2.Czy jest możliwość wykorzystania zaprojektowanych przeze mnie w creation centre herbów i koszulek dla swojej drużyny w fut? 

Odnośnik do komentarza

1. nie wiem

2. nie, mogliby kiedyś takie coś dodać, sam się kiedyś zastanawiałem dlaczego do tej pory nikt na to nie wpadł z EA, dodatkowo chciałbym żeby była opcja posiadania np. 2-3 supergwiazd w składzie które zakończyły karierę, Campos w bramce, Cafu na RB a Zizou  w pomocy i mnie mają wiem, że to marzenia ściętej głowy ale ... 

 

ps. jako, że Lewy na topie pochwale się składem :P

 

Bundesliga http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gHG21F5tY37:360

 

BPL http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#fFTa5jxGY39:360

 

 

mam jeszcze ze 3 ale graja piach to ich nie wkleję

Edytowane przez -DamiaN-
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko do osob  siedziacych w FUT, o co kaman z tymi cenami za kontrakty? Przyznam ze mam 6 tygodni absencji z powodu wyjazdu za granice, ale teraz jestem w szoku. Cena poszla grubo w gore, jak przed wyjazdem nakupowalem z 20 kontraktow w cenie 350-400 (zlote wyjatkowe) to teraz chyba nie kupilem za ponizej 750. Cos sie stalo przez ten czas? :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pare pytan jako swiezak w FUT i ogolnie Fife ;)

Jest jakas zlota metoda na szybkie odkladanie hajsu? Pisze bo widze np. po allegro ze niektore kozaki selluja hajs na prawo i lewo na aukcjach i pytaniem jest czy oni tak duzo graja czy po prostu jest jakas niezawodna metoda ;)

Jak ogolnie wyglada sprawa z budowaniem druzyny? Chodzi mi o najlepszych zawodnikow, jak widze takiego Ibre za 600k to juz wiem ze predko sobie go nie dodam do druzyny jesli w ogole dodam ;)

Lepsze jest chomikowanie kasy czy kupowanie paczek? Pytam bo troche paczek juz kupilem i wszystko z nich sprzedawalem poza kontraktami bo nic ciekawego w tym jeszcze nie znalazlem (a kupuje te za 7,5k i 15k).

Co powiecie o taktyce 4-4-2? Jest to podstawowa z taktyk, malo kto gra tym ustawieniem ale caly czas nie mam problemu z utrzymaniem sie w 1 lidze. Co prawda zawsze brakuje 1-2 zwyciestw do mistrzostwa, ale swoje wg mnie tez robi ze jestem zoltodziobem i trace czesto glupie bramki.

Ogolnie jak ktos zna jakies fajne tutki to chetnie sie wczytam :)

W Fifę gram od dłuższego czasu ale w FUT-a zaczołem grać od 2 miesięcy i nie gram regularnie tylko od czasu do czasu i nie grałem we FUT-a w poprzednich edycjach,czytałem te wszystkie posty bo chciałem dowiedziec się jak szybko zarobić kasę i zbudować fajny zespół  tak jak kolega BoryzPL też chciał szybko zarobić i zbudować swoje ALLSTARS :ermm:. Po ograniu kilkudziesieciu meczu mogę stwierdzić że jeżeli nie zaplacisz żywą gotówką to można w ten FUT grać do usranej śmierci i (pipi) się ugra,ten tryb gry jest tak zrobiony żeby doić kasę z naszych portfeli :bad:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja odpalam do tej pory z mysla, ze moze w koncu trafie jakiegos gracza In Form

Tez sie zastanawiam, czy nie wyprzedac calego klubu i sobie odpuscic.

Nie ma to jak dac przypadkowego achivmenta dla wyciagania kasy.

 

 Ja tam pykam pare meczy w tygodniu a nuż sie trafi, sam straciłem nadzieję że wpadnie ale do premiery 14stki jeszcze sporo czasu a grać trzeba :)

Edytowane przez -DamiaN-
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...