Skocz do zawartości

FIFA 13 ULTIMATE TEAM


Rekomendowane odpowiedzi

Juz wszystko ok. Gra i webapp dzialaja.

ja powrocilem znowu do bpl - http://www.futhead.c...squads/1533804/

 

Jak ci sie gra 4-2-2-2? probowalem ta formacje i dlamnie kicha, CAM wogule nie pomagaja ST nawet jak maja duzy pace,

tez zrobilem BPL tak poza tym bo nie ma co uleprzac bundesligi

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#fPK7CqEjnIjPG:pc

Odnośnik do komentarza

u mnie CAMy maja dorzucic pilke do napastnika, ewentualnie poklepac na ich polowie.

To nie skrzydlowi, ktorzy sa odpowiedzialni za strzelanie bramek

2 CDM milo zageszcza srodek pola, 2 napastnikow oferuje wiele mozliwosci.

Przepychaniem sie na wala silnym Mario lub rzucenie pilki za obroncow do szybkiego Aguero..

Do tego CAM taki jak Cazorla ma mlot w nodze, jak nie idzie wejsc z pilka do bramki to wtedy laduje z 30m.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Fajny skład, ale lipę z chemistry masz i do tego pace mierny więc cieżko będzie coś powalczyć.

 

Nie mialem na mysli nimi grac, poprostu zebrac veteranow dla zabawy i moze jakis tam prostych offline meczy

do grania mam te 3 zespoly:

http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#kC9lmgRvnIpV4:pc

http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#cmz253PKnIpV5:pc

http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#cjkwmkI4nIpV6:pc

Odnośnik do komentarza

Powiedz mi jedna rzecz, widze, ze grasz 442, tez zrobilem sobie bundeslige oparta na tej formacji i od jakis kilku dni

(3 moze 4) chyba akurat wtedy byl jakis patch, mam kurewne problemy z obrona a dokladnie z moimi CB.

Nie wazne czy akcja jest po mojej stronie czy przeciwnik ja dopiero konstruuje, moi CB wychodza za daleko, jakis 35m

gdzie np Piszczek zostaje na ok 30m, efekt ? Dluga na Wellintona czy innego Emenika i dratam dla mnie..

Nie jestem jakis pr0 ale nie jestem przyglupem, awans z 5 do 1 ligii natychmiastowo, utrzymanie co sezon na poziomie ok 16 pkt..

A od 2 dni ? Spadek do 2 ligii a tam I mecz 3;1 w dupe, potem 2;1 w dupe, potem 5;3 w dupe, to jest jakis kosmos :|

Odnośnik do komentarza

Jak ktos gra w Fifke 13 UT na PC i chce sparing z lekko smiesznym przeciwnikiem tzn mna to niech da znac.

 

Trzeba nas PC-towcow do kupy pozbierac i od razu zagrac w pro clubs

 

a dzisiaj paczki za 30 tys (700 points) 30 kart z czego 18 rare (pewnie wieszkosc injury albo squad morale lol)

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Mam jeden bardzo mocny skład z ligi hiszpańskiej i jeden szybki z fajnymi technikami na skrzydłach skłąd z ligi portugalskiej ( w fromacji 3-4-3 ). Powiem szczerze ostatnio zacząłem grać tym 2 składem i chociaż częściej przegrywam z gwiazdorskimi drużynami to zwyciężyć taki składem z drużyna złożoną w połowie z barcelony i realu to wielka przyjemność :)

Odnośnik do komentarza

Mam pare pytan jako swiezak w FUT i ogolnie Fife ;)

Jest jakas zlota metoda na szybkie odkladanie hajsu? Pisze bo widze np. po allegro ze niektore kozaki selluja hajs na prawo i lewo na aukcjach i pytaniem jest czy oni tak duzo graja czy po prostu jest jakas niezawodna metoda ;)

Jak ogolnie wyglada sprawa z budowaniem druzyny? Chodzi mi o najlepszych zawodnikow, jak widze takiego Ibre za 600k to juz wiem ze predko sobie go nie dodam do druzyny jesli w ogole dodam ;)

Lepsze jest chomikowanie kasy czy kupowanie paczek? Pytam bo troche paczek juz kupilem i wszystko z nich sprzedawalem poza kontraktami bo nic ciekawego w tym jeszcze nie znalazlem (a kupuje te za 7,5k i 15k).

Co powiecie o taktyce 4-4-2? Jest to podstawowa z taktyk, malo kto gra tym ustawieniem ale caly czas nie mam problemu z utrzymaniem sie w 1 lidze. Co prawda zawsze brakuje 1-2 zwyciestw do mistrzostwa, ale swoje wg mnie tez robi ze jestem zoltodziobem i trace czesto glupie bramki.

Ogolnie jak ktos zna jakies fajne tutki to chetnie sie wczytam :)

Odnośnik do komentarza

Mam pare pytan jako swiezak w FUT i ogolnie Fife ;)

Jest jakas zlota metoda na szybkie odkladanie hajsu? Pisze bo widze np. po allegro ze niektore kozaki selluja hajs na prawo i lewo na aukcjach i pytaniem jest czy oni tak duzo graja czy po prostu jest jakas niezawodna metoda ;)

Jak ogolnie wyglada sprawa z budowaniem druzyny? Chodzi mi o najlepszych zawodnikow, jak widze takiego Ibre za 600k to juz wiem ze predko sobie go nie dodam do druzyny jesli w ogole dodam ;)

Lepsze jest chomikowanie kasy czy kupowanie paczek? Pytam bo troche paczek juz kupilem i wszystko z nich sprzedawalem poza kontraktami bo nic ciekawego w tym jeszcze nie znalazlem (a kupuje te za 7,5k i 15k).

Co powiecie o taktyce 4-4-2? Jest to podstawowa z taktyk, malo kto gra tym ustawieniem ale caly czas nie mam problemu z utrzymaniem sie w 1 lidze. Co prawda zawsze brakuje 1-2 zwyciestw do mistrzostwa, ale swoje wg mnie tez robi ze jestem zoltodziobem i trace czesto glupie bramki.

Ogolnie jak ktos zna jakies fajne tutki to chetnie sie wczytam :)

 

1. Zlotej metody nie ma. Ci ludzie jada na haku, ktory wywala Cie z gry a oni dostaja wina w ten sposob robia lige w 10 min, dostaja kase za lige, za meczi paczke.

2. Mozna zbudowac bardzo fajna np angielska druzyne nie duzym kosztem np za jakies 60k juz zbudujesz sensowny samograj.

3. Wiesz ja np wydalem z 500k na paczki i zwrocilo mi sie moze z 350 ;p Najlepszy hazard, bale, ramos, reszta to pipki typu goetze, balotelli itp..

Np kumplowi w 3 paczce wypadl wtedy Pepe IF i juz byl ustawiony na erszte gry ;p zalezy od szczescia.

4. Taktyka 442 ? poczytaj http://forum.ea.com/uk/posts/list/2064524.page

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...