Skocz do zawartości

FIFA 13 ULTIMATE TEAM


Rekomendowane odpowiedzi

@wronerro - bo ta paczka za 15k daje właśnie pełną 11-stkę srebrnych graczy.

Ja tam kupuję te za 5k, tak jakoś wolę, za 15k mam 3 paczki, a nie 2, a lubię je po prostu otwierać ;) Co do kontraktów - ja już je wyprzedaję po 200 za sztukę, bo miałem całe 75 miejsc w consumables zajęte złotymi kontraktami. Akurat na tym mi najmniej zależy.

Jeśli chodzi o ligi - ja jestem w 3 i trafiam co chwilę na składy koksów. Bez solidnej ekipy nie ma co się brać.

Odnośnik do komentarza

Linek, wystarczy sklad na poziomie 4,5* z overalem 80. Zabraklo mi co prawda punktu do mistrza 1 ligi, ale 2 sezon zaczalem juz od 3 zwyciestw. Ba nie chce mi sie juz nawet grac offline, wiec czesto na jeden mecz wchodzi taki Diuf, Voronin, Sam, czyli sami przecietniacy :)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No ja w tej chwili mam skład

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#CTP7wXL8mYC:360

 

(mam nadzieję, że link zadziała)

 

W tej chwili moim priorytetem jest obrona - najprawdopodobniej Dede i Santana, potem jakieś dobre skrzydło, no a potem jakiś topowy napastnik. Ja tam offline w ogóle nie gram, bo mnie to nie bawi. Wolę dostać 4:1 w plecy z jakimś dzieciakiem, niż wygrać z konsolą 8:0.

Odnośnik do komentarza

same here.

No to rzeczywiscie na 1 lige mozesz nieco odstawac, bo tam zawodnicy mają już największych koksów. Czesto zaś nie wiele prezentują swoją grą, ale cyborgi robią wiele za nich, np. w obronie.

 

w kazdym UT powinno się zaczynać budowanie składu od obrony. :)

Odnośnik do komentarza

A oto mój skład http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#iSZQLN1WnHKeS:pc

 

Na bramce musi być wysoki bramkarz,który ma dobry refleks,taki bramkarz jest dobry w zamieszaniach.Jego refleks pomaga mu prawie wszystko wybronić a dodatkowo wyciąga się jak struna przy dalekich strzałach więc rzadko który mi ładuje bramy przy słupkach.W obronie musi być jeden wysoki,silny a drugi z dobrym podaniem,ten wysoki to diakite z lazio polecam,wysoki murzyn ma 192 cm wszystki górne piłki czyści,silny jak pudzian nikt go nie przepchnie,drugi to victor ruiz chciałem by to był obrońca z valencii niestety rami dużo kosztuje więc wypadło na ruiza,szybki obrońca z dobrym podaniem.Po bokach obrony muszą być szybcy obrońcy którzy będą się ścigać z zawodnikami typu Ronaldo,Nani .Więc wypadło na Cisokho i Azplicuete,Cisokho jest silny ale ma nieco słabe dośrodkowanie a azplicueta właśnie nie jest silny ale ma za to dobre dośrodkowanie dlatego częściej przeprowadzam ataki prawą stroną.W pomocy wczesniej mialem coś ala barca czyli jeden def. i 2 ofensywnych,ale taka taktyka nie przeszła,więc zdecydowałem się na tzw murzynów. Sissoko to czarny koń fify 13,niby ma 75 ale dla mnie on jest lepszy od essiena i javiego garcii. Essien na środku dobrze wyprowadza akcje,dobry w obronie,javi garcia na boku, bardzo dobry odbiór,jest to chyba jeden z najlepszych śpd z odbiorem,głowki też ma dobre ale nie jest za silny choć ma 186 wzrostu.Na skrzydłach zdecydowałem sie na najszybszych graczy.Jimmy Briand,dla mnie kot,szybki skrzydłowy z dobrym strzałem po drugiej stronie bardzo tani a dobry Mounier wszechstronny.Na ataku pierwotnie miał być Emenike ale chciałem by atak był zgrany więc wyszło na Gomisa .Trochę się zawiodłem na nim,myślałem że to silny murzyn ktorego nikt nie przepchnie a tu chvj.W rezerwie chcialem miec Polaka więc kupiłem Fabiana na razie zagrał jeden mecz,i zachował czyste konto więc git.Osobiście nie polecam Lassa myślałem że to zawodnik w stylu essiena,songa a tu malutki czarnuch którego wszyscy przepychaja,do tego z mizerną techniką(I jeszcze za niego przepłaciłem wcześniej)ale go nie sprzedaje bo osobiście lubie tego zawodnika więc go zostawiłem,Zabaleta dobry w ofensywie bardzo dobre dośrodkowanie,Varane taki se trochę wolny,Rosicky średniak niczym się nie wyróznia,troche wolny.Polecam Toma Huddlestona z tottenhamu wysoki,bardzo silny z dobrym strzałem pomocnik który wszystko czyści, idelany na wejście w 2 połowie i bronienie wyniku.Mam tez 2 asów czyli Atsu i Biabany,idelani na dobicie rywala Zawsze ich wpuszczam w 60 minucie lub wcześniej i robia niezlą miazge,choć nieco kuleją u nich strzały ale jednak jako zmiennicy na 2 połowe idealni i na końcu Voronin.Dla mnie to bardzo dobry napastnik,powiedziałbym że taki defensywny lekko,bardzo dobry odbiór jak na napastnika,bardzo dobre podanie,taki lekko fałszywy napastnik, zawsze sie wycofuje po piłkę i idealnie w tempo ją podaje.Osobiście nie przepadam za składem typu tylko Liga angielska czy hiszpańska z chemistry 100.Wole mieć nieco mniej chemii ale mieć zawodników którzy pasują do mojej taktyki niż grajków z tylko jednej ligi.Ostatnio grałem z typem co miał tylko skład z BBVA ,połowa barcy ,połowa realu chemia na 100.Roz(pipi)a.lem go 3 do zero i uciekl tak szybko jak sie pojawił hehe.Więc róbice skład który chcecie i nie zmuszajcie się by mieć chemie 100 bo dla mnie róznica między 80 a 100 jest znikoma.Pozdro ;)

 

P.S Gram na pc

Odnośnik do komentarza

Hey,

Zazwyczaj siedze zawsze na web app i skladam druzyne, duzo mniej czasu mam na granie wiec powoli doszedlem juz do drugiej ligi, zazwyczaj nie mam problemow z wygraniem chyba ze ktos gra z samymi gwiazdami ligi angielskiej, Druzyna sadze ze gotowa, http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#jgiasnn0nHLzU:pc

Teraz zamierzam zlozyc druzyna do pierwszej ligi UT, myslalem nad samymi brazylijczykami z 88+ pace, ktos juz takie cos skladal i ma jakies rady?

Odnośnik do komentarza

to sa zawodnicy w formie. Zazwyczaj maja statystyki podniesione ciut w gore i umiejetnosci wzgledem ich zlotych/srebrnych i brazowych odpowiednikow.

Szukac ich musisz w paczkach, cholernie trudno ich wylosowac ! Chcialbym ta FIFE scalakowac, jak wersje 2009, ale wlasnie przez jedno osiagniecie, jakim jest znalezienie zawodnika in form w paczce,nie wiem czy kiedykolwiek mi sie to uda...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

nie miałem golda, więc online zacząłem grać dopiero w tym tygodniu, a widząc wpisy na różnych forach, że awans do 2 ligi jest bezproblemowy nie zarywałem nocek na tworzeniu składu. Ułożyłem zespół 78 skilla i 91 chemistry z grajków z ligi portugalskiej, bo słusznie zauważyliście parę stron wcześniej, że jest najtańsza ;) jakież było moje zdziwienie, kiedy już w 3 meczu 5 ligi trafiłem na 5 gwiazdek 83 skilla z fabregasami i innymi bastosami... masakra.. prawda, że nie są to wybitni gracze i niektórych jedzie się po 6:0, ale wystarczy kilku rozgarniętych i taki zespół zrobi sam całą resztę... doszedłem do 2 ligi i na razie tyle... bez poważnych zakupów nie ma co się porywać na więcej...

Odnośnik do komentarza

Z druga liga nie mam zadnych problemow, dochodze do pierwszej i mi zazwyczaj brakuje jednego punktu by sie utrzymac i spadam spowrotem do drugiej, to co mnie ostatni denerwuje to ze nie ma zadnych dobrych kart w paczkach, nic ponad 80, a jak dostane kogos co ma ponad 80 to i tak nic ciekawego i ciezko sprzedac

 

wronerro, dodaj mnie na origin to se pocwiczymy (origin: sergiompc)

Odnośnik do komentarza

Kurcze, o co chodzi w tym zadaniu menadżera?

8. Rozegraj pierwszy mecz w turnieju - Rozpocznij dowolny turniej i rozegraj do końca jeden mecz.

 

Brakuje mi tylko tego do nagrody za ukończenie wszystkich zadań. Gram już drugi turniej, rozegrałem pierwsze mecze i nie zaliczyłem tego zadania....

To muszą być turnieje offline?

 

 

Taką samą sytuację mam w samouczkach menadżera.

6. Zastosuj kartę morale.

 

Zastosowałem ją już dziesiątki razy i nie zaliczyło....

I tu i tu został tylko jeden punk do zaliczenia. Co to za cholerny bug?! Wie ktoś jak to rozwiązać?

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza

Rozpoczynam swoją przygodę z trybem Ultimate Team, w związku z czym potrzebuję małą radę - w jaki sposób handlujecie kartami w tej grze i jak się najlepiej dorobić? Czy istnieje jakaś baza z cennikami/porównywarka, może jakieś poradniki "how to trade" itd itp, w googlach jest tego b. dużo, ale wolałbym jakieś sprawdzone, najlepsze, wskazane przez doświadczonych i obeznanych w tym trybie player`ów ;)

 

Z tego co widzę to wbudowana w grze wyszukiwarka jest trochę ograniczona, nie ma możliwość wyszukiwania po nazwisku (no chyba że coś przeoczyłem).

Odnośnik do komentarza

Rozpoczynam swoją przygodę z trybem Ultimate Team, w związku z czym potrzebuję małą radę - w jaki sposób handlujecie kartami w tej grze i jak się najlepiej dorobić? Czy istnieje jakaś baza z cennikami/porównywarka, może jakieś poradniki "how to trade" itd itp, w googlach jest tego b. dużo, ale wolałbym jakieś sprawdzone, najlepsze, wskazane przez doświadczonych i obeznanych w tym trybie player`ów ;)

 

Z tego co widzę to wbudowana w grze wyszukiwarka jest trochę ograniczona, nie ma możliwość wyszukiwania po nazwisku (no chyba że coś przeoczyłem).

Najlepiej trafić w paczce Messiego albo Ronaldo i jesteś ustawiony, bo jak ich sprzedasz to możesz sobie kupić kogo chcesz. Ale to baaaaaardzo mało realne :D

 

Co do wyszukiwarki to najlepiej po prostu znać narodowość zawodnika, klub i pozycję, wtedy wyszukasz bez problemu, więc tragedii nie ma co do tego ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...