Skocz do zawartości

FIFA 13 ULTIMATE TEAM


Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie chodzi mi o to, ze wczoraj z rozpedu wybralem lige, ktorych wymagan nie spelniam.

Lige offline, dla testowania nowego skladu, lige w ktora wszedlem ma max zawodnikow srebrnych, gdzie ja w ogole takich nie posiadam. Nie zagralem zadnego meczu bo nie moge przejsc przez lobby..

Jak opuscic dana lige by moc wlaczyc np wyzsza ?

Oczywiscie Ultimate team liga offline.

Odnośnik do komentarza

Takie tam trenerzy, na jednym przykładzie chodzi o to jak masz np karte z trenerem który ma +3% do kontraktów dając graczu złotą kartę z kontraktami która daje np 28meczy to wtedy masz 28meczy +3% możesz mieć w klubie wielu trenerów (lecz nie mogą się powtarzać) i uzbierać np 50% więc dodając kartę z 28 meczami, gracz otrzyma 28+ 14(50%) meczy dzięki bonusowi. tak samo działa to z trenerami i kartami na fitnes healing itd

Odnośnik do komentarza

Takie tam trenerzy, na jednym przykładzie chodzi o to jak masz np karte z trenerem który ma +3% do kontraktów dając graczu złotą kartę z kontraktami która daje np 28meczy to wtedy masz 28meczy +3% możesz mieć w klubie wielu trenerów (lecz nie mogą się powtarzać) i uzbierać np 50% więc dodając kartę z 28 meczami, gracz otrzyma 28+ 14(50%) meczy dzięki bonusowi. tak samo działa to z trenerami i kartami na fitnes healing itd

 

Czy ci trenerzy musza byc tej samej formacji co dany pilkarz czy to nie ma znaczenia do bonusa, czyli moge zebrac sobie obojetnie jakich trenerow byle by mieli bonus do np. kontraktu?

Odnośnik do komentarza

Da się zmienić kapitana w FUT inaczej niż w opcjach przedmeczowych? Nie mogę takiej opcji znaleźć :/

 

Plus, mały update mojego składu:

 

http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/show-off#balgIzANtT0:360

 

Przemodelowałem nieco obronę kupując Bainesa, Aggera i Johnsona, a do tego miejsce Cabaye w pomocy zajął Wilshere. Jeszcze dobrze nie przetestowałem teamu, ale myślę, że będzie jakiś progres ;) Aha, jeśli ma się taki skład jak ja, czyli dobrze ustawionych grajków i overall 4.5-5* plus zgranie na 100 to nie ma problemu z dotarciem do 1. ligi :P

Odnośnik do komentarza

Takie tam trenerzy, na jednym przykładzie chodzi o to jak masz np karte z trenerem który ma +3% do kontraktów dając graczu złotą kartę z kontraktami która daje np 28meczy to wtedy masz 28meczy +3% możesz mieć w klubie wielu trenerów (lecz nie mogą się powtarzać) i uzbierać np 50% więc dodając kartę z 28 meczami, gracz otrzyma 28+ 14(50%) meczy dzięki bonusowi. tak samo działa to z trenerami i kartami na fitnes healing itd

 

Czy ci trenerzy musza byc tej samej formacji co dany pilkarz czy to nie ma znaczenia do bonusa, czyli moge zebrac sobie obojetnie jakich trenerow byle by mieli bonus do np. kontraktu?

 

Trenerzy obojętnie jacy liczą się te % procenty wszystkie się dodają i wychodzi ileś tam procent i jak dajesz kontrakty graczowi to tyle też procent więcej meczy dostaje.

Odnośnik do komentarza

60 fitnessu kosztuje tylko 200, w aukcjach mozesz wylapac za 150 ;p

-------------------------------------------

 

 

 

Ogarnia ktos taktyki ?

Kiedys gralem 352 ale mialem slby sklad i mi robili wjazdy bokiem..

Potem przeszedlem na 4 12 12 ale ejst za drogi bym go wsadzil w caly sklad.

aktualnie gram 451 i denerwuje mnie jego defensywnosc, za malo akcji z przodu..

Mysle czy na nwowo nie wrocic do 352 bo sklad juz mam elegancki, czy moze przejsc na 4 4 1 1

albo zaczac kompletowac mega drogi 433..

Odnośnik do komentarza

Ja na fitnes mam tak że na rezerwie mam drugą jedynastkę (akurat możesz dać byle jakich graczy po 300 golda złotych (żeby jak dasz discard kupiujesz nowych z kontraktami zeby nie wydawać na nie kasy. jak sie Twoja glowna 11 zmeczy dajesz np mecz towarzyski offline tą byle jaka jedynastką a na rezerwe dajesz caly glowny sklad i po 1 meczu maja full i tak w kolko.

 

Co do formacji to mimo wszystko najlepiej mi się gra 352 przy 4 obroncach boczni uciekaja do przodu i zostaje 2 tylko z tylu często na zlych pozycjach , przy 5 z tylu za malo graczy z przodu zeby cos wykąbinowac popodawac itd przynajmniej miałem z tym problemy i przy 5221 i 5212 . Natomiast przy 352 jak się ma szybkie boki obrona tak sie nie rozwala jak przy 4 z tylu a jest więcej mozliwosci na wrzutki przytrzymanie i rozegranie piłki. Już miałem z 20 składów pewnie w UT i tak na koncu teraz mam 3 sklady z 352 :D innej nie ogarniam (MOJE ZDANIE TYLKO )

 

 

Jeśli ktoś by potrzebował i był chętny, nie wiem tylko czy można umieszczać linki tego typu. Ja odpadam z UT zanim połamie płyte tak jak to zrobiłem z cd fifa 12 :D

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=2785336773

Edytowane przez RychuDTC
Odnośnik do komentarza

Mi brakuje tylko wlasnych skills zeby zdobyc mistrzostwo w pierwszej lidze, bez problemow utrzymuje sie w niej ale przebic mur 21 punktow to sprawia mi to problemy (a niechce mi sie co mecz wydawac kasy na wiekszosc zawodnikow +10 i all atr.)

Ostatnio bawilem sie formacjami, 5-3-2, 3-5-2, 4-2-2-2 i zadna mi sie nie gralo tak dobrze jak z poczatku 4-3-2-1

wiec wrocilem do niej i poprawilem sklad, teraz Blaszczykowski z przodu razem z Reus i Affaley z dobrym pace

 

http://www.ea.com/so...zvX1aiBnIctV:pc

 

Sklad moim zdaniem jest complete, wiec teraz zaczynam zbierac kase na nowy, pytanie tylko czy Barcleys czy BBVA

 

 

edit:

Mistrzostwo wpadlo nareszcie, teraz to juz nawet nie wiem czy mam skladac nowa druzyne bo sie przywiazalem do tych chlopakow, kilka bramek zapisalem to moze zrobie jakis filmik (nie tam jakies hardcorowe bramki ale "road to division 1 tittle" :)

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Dopiero zaczynam przygodę z FUT i mam parę pytań:

- od czego zależy wysokość mnożnka pomeczowego?

- nie wiem czemu ale często wyrzuca mnie z serwerów przez co tracę po kontrakcie na każdym z zawodników… przynajmniej 2 razy w ciągu godziny - też tak macie?

- mam wszystkich zawodników z Anglii i chemię na poziome 95%. Jak dobić do 100%

- i najważniejsze - jak dorobić się kasy? :)

Odnośnik do komentarza

Dopiero zaczynam przygodę z FUT i mam parę pytań:

- od czego zależy wysokość mnożnka pomeczowego?

- nie wiem czemu ale często wyrzuca mnie z serwerów przez co tracę po kontrakcie na każdym z zawodników… przynajmniej 2 razy w ciągu godziny - też tak macie?

- mam wszystkich zawodników z Anglii i chemię na poziome 95%. Jak dobić do 100%

- i najważniejsze - jak dorobić się kasy? :)

 

- od nie wychodzenia z meczow w trakcie ich trwania, od ilosc i celnosci podan, posiadania, strzelenia bramek itp

- grasz na pc ? wchodzisz do meczu, mecz sie ma zaczac, pilka jest na srodek i rozlaczenie ?

to trainerowcy, oszusci, ktorzy w taki sposob nabijaja sobie kosmos kase

- pozycje i formacje wzystkich pilkarzy musza sie zgadzac, np CAM ma grac na CAMie nie na CM, LW ma grac na LW a nie np na LM.

Wszyscy musza miec np formacje 4321 no i trener zloty daje +10 do zgrania.

Najwiecej zgrania jest dla pilkarzy z tego samego klubu i np repry np Pique + Ramos i Cassillas. ( zielone polaczenie )

- graniem meczow i tradowaniem, kupujesz taniej sprzedajesz drozej ;p

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...