Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny co mi sie cisine na usta to (pipi)

PlayStation Polska

Z przykrością informujemy, że konserwacja PSN przedłuży się przynajmniej do rana. Damy Wam znać, kiedy godzina przywrócenia usługi zostanie oficjalnie potwierdzona.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Fak :/ Wlasnie wszedlem zeby zapytac, czy wam bangla, bo u mnie dalej konserwacja...

Zastanawia mnie co za idiota wpadl na pomysl konserwacji przed weekendem. Nie mogli tego zrobic w Poniedzialek? W tygodniu duzo mniej osob gra niz w Piatek wiczorem.

Odnośnik do komentarza

I jak tam? Pograli Panowie? Lepiej było oglądnąć film :]

 

@Tommi

Trylogię Tolkiena oglądam przynajmniej raz w roku, Gwiezdne Wojny zresztą też :]

 

@Zielu

Na szczęście nie widziałem, serwerów z zakazanym P90, bo głównie jej teraz używam.

 

Dobrych wyników życzę dziś, jak włączą już PSN, ja biorę dziś przepustkę i jadę na koncert, dozoba.

 

EDIT

Ponoć już działa

Konserwacja PSN została już zakończona, a dostęp do wszystkich materiałów - odblokowany.

Gratuluję Sony pomysłu, konserwacji w piątek.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

@Zaq, u mnie to nie zalezy od wykorzystanego kontyngentu godzin, tylko od tego, o ktorej godz. dziecko pojdzie spac ;) Wczoraj np. juz chwile po 22. bylem gotowy do wejscia, ale wiadomo jak wyszlo...

 

Dzis pewnie wbije tez standardowo miedzy 22. a 23. jakos.

 

PS: Jako ze wczoraj nie gralem, to prawdopodobnie wbije tez jutro (niedziele zwykle standardowo odpuszczam) ;)

 

@Zielu, badz mezczyzna! ;) Wbijemy na serwa "Ziba only 500%", zebys sie troche zahartowal :D;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dzięki Bogu że wczoraj padły mi słuchawki i nie miałem gdzie ich ładować bo jeszcze bardziej bym znienawidził CQ już nawet nie mówię że miałem z Zaqiem 1:5 w kosach. Ale litości z tymi (pipi)onymi latarkami, cwaniaki jeszcze biegali w grupie a ja biedny zostałem sam z nogusem, i jakie można mieć szanse jak ci trzech (pipi)ie latarkami w gębę to już nic nie widać.Naprawdę złomowisko to jest chyba najgorsza mapa z CQ.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Bogu że wczoraj padły mi słuchawki i nie miałem gdzie ich ładować bo jeszcze bardziej bym znienawidził CQ już nawet nie mówię że miałem z Zaqiem 1:5 w kosach. Ale litości z tymi (pipi)onymi latarkami, cwaniaki jeszcze biegali w grupie a ja biedny zostałem sam z nogusem, i jakie można mieć szanse jak ci trzech (pipi)ie latarkami w gębę to już nic nie widać.Naprawdę złomowisko to jest chyba najgorsza mapa z CQ.

Najgorsza (a wlasciwie jedyna slaba) mapa na CQ to 925- pozostale trzy miażdżą ;) Kosami z Zaqiem to sie nie przjemuj- rzadko kiedy jest inaczej ;) Ja wczoraj dwa razy przeciwko chlopakom musialem grac (raz samemu na ich 4) i oczywiscie za kazdym razem na dzien dobry tez od niego kose zgarnalem :)

Zielu, przeciez latarke tez masz odblokowana- jak cie wkurzaja, to sam tez zakladaj i ogien.

 

Mi tam sie wczorajszy wieczor zarabiscie podobal- poza ostatnim meczem wszystkie pozostale byly naprawde w deche, mega miodnie mi sie gralo :) Bylo pare swietnych meczykow, jeden sie niestety Kabotynowi nie nagral, ale powtorzymy niebawem ;) Nawet 3 razy 3rd MVP zdobylem, co normalnie mi sie nie zdarza (zwlaszcza grajac w naszej ekipie) :)

 

@Zaq, Kabotyn: i jak, pojechaliscie tamtego typa w kolejnym meczu? W ostatnim moim meczu (tam, gdzie ty tez skonczyles, Nogus) mialem z dwoma typami odpowiednio chyba 2:20 i 1:15, az doslownie na jakies 5 ticketow przed koncem w jednej akcji jednego znozowalem, a drugiego zastrzelilem. Tak czy inaczej wynik mialem tragiczny i to byl sygnal, ze trzeba isc spac :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

@Zaq, Kabotyn: i jak, pojechaliscie tamtego typa w kolejnym meczu? W ostatnim moim meczu (tam, gdzie ty tez skonczyles, Nogus) mialem z dwoma typami odpowiednio chyba 2:20 i 1:15, az doslownie na jakies 5 ticketow przed koncem w jednej akcji jednego znozowalem, a drugiego zastrzelilem. Tak czy inaczej wynik mialem tragiczny i to byl sygnal, ze trzeba isc spac :)

Dostal kose,a ze bylo nas malo 4vs4 to uciekl :(

Odnośnik do komentarza

Dzięki Bogu że wczoraj padły mi słuchawki i nie miałem gdzie ich ładować bo jeszcze bardziej bym znienawidził CQ już nawet nie mówię że miałem z Zaqiem 1:5 w kosach. Ale litości z tymi (pipi)onymi latarkami, cwaniaki jeszcze biegali w grupie a ja biedny zostałem sam z nogusem, i jakie można mieć szanse jak ci trzech (pipi)ie latarkami w gębę to już nic nie widać.Naprawdę złomowisko to jest chyba najgorsza mapa z CQ.

Najgorsza (a wlasciwie jedyna slaba) mapa na CQ to 925- pozostale trzy miażdżą ;) Kosami z Zaqiem to sie nie przjemuj- rzadko kiedy jest inaczej ;) Ja wczoraj dwa razy przeciwko chlopakom musialem grac (raz samemu na ich 4) i oczywiscie za kazdym razem na dzien dobry tez od niego kose zgarnalem :)

Zielu, przeciez latarke tez masz odblokowana- jak cie wkurzaja, to sam tez zakladaj i ogien.

 

Mi tam sie wczorajszy wieczor zarabiscie podobal- poza ostatnim meczem wszystkie pozostale byly naprawde w deche, mega miodnie mi sie gralo :) Bylo pare swietnych meczykow, jeden sie niestety Kabotynowi nie nagral, ale powtorzymy niebawem ;) Nawet 3 razy 3rd MVP zdobylem, co normalnie mi sie nie zdarza (zwlaszcza grajac w naszej ekipie) :)

 

@Zaq, Kabotyn: i jak, pojechaliscie tamtego typa w kolejnym meczu? W ostatnim moim meczu (tam, gdzie ty tez skonczyles, Nogus) mialem z dwoma typami odpowiednio chyba 2:20 i 1:15, az doslownie na jakies 5 ticketow przed koncem w jednej akcji jednego znozowalem, a drugiego zastrzelilem. Tak czy inaczej wynik mialem tragiczny i to byl sygnal, ze trzeba isc spac :)

To fakt dla mnie ten mecz też był tragiczny, dlatego wolałem skończyć wcześniej niż wkurzyć się bardziej. Gra ktoś dzisiaj wieczorem, bo może też bym wpadł na małe co nieco.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...