Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

TDM-ki mi się ostatnio bardzo podobają, bo przeważnie mają fajne miejsca do campienia z PKP.

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/78265006/4/232693512/

 

Standardowe miejsce, czyli niedostępne schodami piętro w budynku przy drodze do bocznego wejścia do Metra. Okopałem się tam, nawet zniszczyłem kawałek ściany bo zaczęli mi tam próbować wchodzić :P Ostrzeliwali mnie z wszystkiego, by w końcu dać spokój i zaakceptować moją rolę króla tego piętra ;)

 

Fajnym miejscem w TDM na Wielkim Bazarze jest wbrew pozorom trzecie piętro tego budynku przy straganach. Daje spore pole do obserwacji czy ktoś próbuje się dostać.

 

No i na Sekwanie w TDM też miejsce gdzieś jest taki przy ścianie budynek, gdzie jest tylko jedno wejście na górę, tam też jest spore pole na plac, gdzie zwykle ktoś biega... :)

 

Aha, campienie z karabinem maszynowym to nie campienie, tylko taktyczne prowadzenie ognia zajmującego ;) Pamiętajcie dzieci - campienie ze snajperką = jesteś pipą. Campenie z LKM-em - jesteś królem tego miejsca.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

TDM-ki mi się ostatnio bardzo podobają, bo przeważnie mają fajne miejsca do campienia z PKP.

 

http://battlelog.bat...06/4/232693512/

 

Standardowe miejsce, czyli niedostępne schodami piętro w budynku przy drodze do bocznego wejścia do Metra. Okopałem się tam, nawet zniszczyłem kawałek ściany bo zaczęli mi tam próbować wchodzić :P Ostrzeliwali mnie z wszystkiego, by w końcu dać spokój i zaakceptować moją rolę króla tego piętra ;)

 

Fajnym miejscem w TDM na Wielkim Bazarze jest wbrew pozorom trzecie piętro tego budynku przy straganach. Daje spore pole do obserwacji czy ktoś próbuje się dostać.

 

No i na Sekwanie w TDM też miejsce gdzieś jest taki przy ścianie budynek, gdzie jest tylko jedno wejście na górę, tam też jest spore pole na plac, gdzie zwykle ktoś biega... :)

 

Aha, campienie z karabinem maszynowym to nie campienie, tylko taktyczne prowadzenie ognia zajmującego ;) Pamiętajcie dzieci - campienie ze snajperką = jesteś pipą. Campenie z LKM-em - jesteś królem tego miejsca.

Nie ma gorszych graczy niz tacy jak ty. Znalezli filmik na youtube i teraz beda tam chodzic i kampic gdzie nie mozna go zabic. Zal. Na twoim miejscu wiecej bym sie takimi akcjami nie chwalil.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie w tym sęk, że nie filmik na YT widziałem, tylko byłem świadkiem kiedyś jak ziomek z drużyny to robił. Byłem ciekaw co kombinuje i poszedłem za nim, i tak odkryłem moje wspaniałe miejsce.

Nie jest ono glitchem. Można się tam dostać wykorzystując legalną mechanikę gry - wystarczy skakać po markizach i wejść oknem. Ponadto można szybko zrobić dziurę w ścianie i już nikt tam nie wejdzie. Można kogoś zabić z piętra innego budynku, albo rzucając granat/strzelając rpg/strzelając granatnikiem. Jedyną zaletą jest to, że nie można tam wejść schodami i tyle (za to zabawne jak noob'y wchodzą piętro niżej i kłębią się, myśląc że dostaną się tam gdzie jesteś :D ).

Nie wiem więc co złego w wykorzystywaniu tego miejsca. Zresztą często obok mnie zaraz spawnował się jakiś recon z drużyny i stawiał tam mobilną spawniarkę ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczorajszy "wpie$%l" od Goalone ostudzil moj zapal do grania na pare dni. Facet byle wszedzie tam gdzie my, i nigdzie tam gdzie go szukalismy. Wydaje mi sie, ze kluczem do sukceu byl jego czujnik ruchu- biegal chyba w jego obrebie. Od czasu pamietnego lania od Infamouse na metrze, nie doswiadczylem podobnego uczucia fustracji i niemocy. No coz, chyba skupie sie montazu The best of kabotyn. Narazie zawieszam bron. :)

Odnośnik do komentarza

??

Kabotyn, jaja sobie robisz?? Powiem wprost: nie pierd.ol! ;) Wieczorem szukamy gnoja na serwerach i spuszczamy mu tym razem odpowiedni lomot ;)

 

Nie myslalem, ze to taki slad na psychice u ciebie zostawi (choc sam tez dlugo dzis zasnac nie moglem, przyznaje) ;) Tak zle przeciez wcale nie bylo- po prostu byl jeden gosciu trudny do ubicia, ale mecze (poza ostatnim) wszystkie wygrywalismy, generalnie krojac naprawde dobrze (Zaq raz chyba ze 111 killi trzepnal). Wtedy z infamous to byla rzeznia, tu sie zgodze- kolesie w pare chwil odrobili chyba ze 400 ticketow przewagi robiac z nas prawdziwa miazge (inna sprawa, ze bylo ich kilku, a ten tu sam jeden tak wymiatal).

 

Poza tym gosciu zebral od naszej ekipy wczoraj w sumie chyba z 10 kos (u mnie juz 3 razy figuruje na liscie dogtagow w bf3stats ;) jeszcze pare takich wieczorow i zostanie liderem ;) ), wiec jak mowilem tak zle wcale nie bylo- jestem pewien, ze on tez dobrze zapamietal nas i wczorajsze mecze ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

 

 

Aha, campienie z karabinem maszynowym to nie campienie, tylko taktyczne prowadzenie ognia zajmującego ;) Pamiętajcie dzieci - campienie ze snajperką = jesteś pipą. Campenie z LKM-em - jesteś królem tego miejsca.

 

O proszę,czyli snajper powinien biegać w polu i wspierać drużynę,pewnie dlatego ma broń 1 strzałową,by móc czynić przewagę w zwarciu.

Odnośnik do komentarza

Teraz przez te zadania jest nowa bolączka,podnoszą ciebie w każdej pozycji,nie sprawdzając czy wroga nie ma,wczoraj miałem 5 zgonów bo co chwila ktoś mnie podnosił,w ogóle nie działa ten system odmowy.

aaa, to jakies zdanie jest z tym? A juz myslalem, ze po prostu na totalnych noobow trafiam ostatnio... :D

 

Combat Medic zadanie sie nazywa. Ale czasem tak jest,ze sprawdzasz czysto a tu koles sie pojawia. Szczegolnie na Cqc,wczoraj bylo kilka takich akcji.Spradzam niby czysto,podnosze a tu zgraja wybiega.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Combat Medic zadanie sie nazywa. Ale czasem tak jest,ze sprawdzasz czysto a tu koles sie pojawia. Szczegolnie na Cqc,wczoraj bylo kilka takich akcji.Spradzam niby czysto,podnosze a tu zgraja wybiega.

Luz- jak gram z wami to ciagle powtarzam, ze mnie mozecie zawsze podnosic, bo wiem, ze wy za kazdym razem najpierw sprawdzacie i czyscicie teren, a dopiero potem podnosicie. Wiadomo, ze czasem sie zdarzy, ze ktos jeszcze wbiegnie, ale po prostu, shit happens- ja wam nigdy nie mam tego za zle ;) Zreszta np. wczoraj na zibie jak raz mnie tak niechcacy podniosles, to malo brakowalo, a utluklbym dwoch typow (do teraz nie wiem, jakim cudem to przezyli...) ;) Natomiast random bardzo czesto podnosi w ciemno, bez patrzenia (a nawet pod ostrzalem, ryzykujac samemu zgon)...

Panowie gra ktos idz od 22 czasu PL?

negative

jezeli dzis bede, to najwczesniej o 23.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Mam dobrą pamięć i tyle,tak samo pamiętam wyniki meczów między znajomymi a nawet konkretne sytuacje pod bramkowe.Do dziś pamiętam kosę od tommiego i w jakich okolicznościach ją zdobył(na szczycie Demawendu ubiłem 2 z jego drużyny a on jako 3 wbił mi ją w plecy),jak również to ile farta miał Ukarzyciel w Vietnamie,gdy miałem mu wbić kosę z ktoś mnie ściągnął.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Mam dobrą pamięć i tyle,tak samo pamiętam wyniki meczów między znajomymi a nawet konkretne sytuacje pod bramkowe.Do dziś pamiętam kosę od tommiego i w jakich okolicznościach ją zdobył(na szczycie Demawendu ubiłem 2 z jego drużyny a on jako 3 wbił mi ją w plecy),jak również to ile farta miał Ukarzyciel w Vietnamie,gdy miałem mu wbić kosę z ktoś mnie ściągnął.

hahahaha, tak wlasnie czytalem sobie tego posta i w trakcie tego pomyslalem: "hmm, a ciekawe, czy litwin pamieta, jak ode mnie ta kose na demawendzie dostal- pewnie dalej mysli, ze to dlatego, ze byl przez kogos innego naruszony..."

:rofl2:

 

Litwin, byloby wiecej (tak, zeby nie bylo zadnych watpliwosci ;) ), ale my w sumie moze ze 3-4 mecze ze soba gralismy, z czego jeszcze wiekszosc w pojazdach ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...