Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

To ograniczenie techniczne, ktore w trakcie zamowienia powinno byc zniwelowane. Nie placisz za przesylke. Zwroc uwage, ze wysylek bedzie wiecej niz jedna.

 

Koszt prenumeraty polrocznej to 40 zl i tylko tyle zaplacisz.

 

No wszystko fajnie, tylko zamówiłem prenumeratę na 6 m-cy, teraz w niedziele, napisałem żeby była od obecnego numeru, czyli 158, do tej pory jej nie mam i jak jutro nie przyjdzie to odezwę się do odpowiedniego działu. No i cena jaką za nią zapłąciłem wynosiła dokładnie 42,15 przy przedpłącie na wasze konto i jak dla mnie jest to więcej niż "40 zł i tylko tyle." Aczkolwiek nie jest to dla mnie wielki problem 2,15 to nie jest jakaś wielka kasa, obym tylko przez te pół roku w dniu premiery widział gazetke w skrzynce pocztowej i będę szcześliwy.

Edytowane przez peter1029
Odnośnik do komentarza

peter1029, wplacilem w TE NIEDZIELE i prenumerata ma rozpoczac sie od TEGO numeru?

 

Samo pakowanie i wysylka nie jest przez nas realizowana. Dostarczamy tylko baze wysylki. Ta byla juz wyslana ponad tydzien temu. Przygotowanie odpowiednich etykiet itp. zajmuje troche czasu. Zanim Twoje srodki pojawia sie u nas na koncie to sama przesylka bedzie juz dawno wyslana. Zanim bedziemy mogli uruchomic prenumerate dla Ciebie to listonosz powinien juz pukac do Twoich drzwi.

 

Z kwota 40 zl zloz reklamacje w sklepie. Zakladam oczywiscie, ze Twoje zamowienie bylo realizowane po Twojej wplacie i nie byla to przesylka pobraniowa.

Odnośnik do komentarza

Czy jest tu na forum ktoś z prenumeratą zagraniczną? ( IE/UK ). Biorąc pod uwagę że prenumerata powinna być wysłana chyba tuz przed weekendem to jednak powinno już dojść koło środy. Jak nie przyjdzie w poniedziałek/wtorek to lekka lipa będzie bo normalne przesyłki dochodzą mi 2 max 3 dni robocze.

 

EDIT: Dzisiaj dostałem. Patrząca na stemple na kopercie wychodzi na to że Poczta Polska wysyła przesyłki zagraniczne raz w tygodniu chyba, bo gazeta wysłana 27.09 na poczcie poszła dalej 28.09 a doszła w poniedziałek 04.10 razem z listem wysłanym 01.10

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Chcę zamówić prenumeratę. Mam pytanie, mam wybór- wpłata przelewem lub za pobraniem.

 

Wiem że za wysyłkę nic się nie płaci tylko 40zł ale jeżeli wybiorę zapłatę za pobraniem to przy odbiorze pierwszego nr będę płacił tylko 40zł ?? czy 40zł za PSX'y + opłata za przesyłkę pobraniową ??

 

Proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Fajnie by było gdyby PE raz na jakiś czas do numeru coś dorzuciło,jakiś breloczek czy coś w tym stylu cena tego numeru mogła by być wyższa adekwatnie do bonusu,kiedyś przynajmniej były plakaty a teraz?

 

Swego czasu przy prenumeracie dostałam jakieś gadżety... Jeszcze wszystko przez Tobą :potter:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam. Mam pytanie do PSX Extreme. Czy nie myśleliście o zwiększeniu ceny do np. 9.99 i zwiększyć ilość stron. Bardzo lubie wasze czasopismo i strasznie ubolewam nad tym, że tak szybko je czytam. Domyślam się, że może być brakiem materiału albo czasu na więcej newsów, recek czy felietonów, ale jeśli dalibyście rade coś więcej dorzucić byłby wypas, a te 2 zł nikogo nie zbawi, bo i tak czy siak dyszka znika.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie chce nikogo tutaj urazić, ale 24 zł ROCZNIE naprawdę ma takie znaczenie:)

 

Zarabiasz juz pieniadze? Mieszkasz sam? Masz na glowie jakis kredyt? Jak w swoim czasie ogarniesz temat dojdziesz do wniosku, ze nawet 24 zl jak mozna zaoszczedzic to warto. Poza tym prenumerata to wygoda, nawet jak sie spoznia - jest w skrzynce i nie musze pamietac o kupnie. IMO same zalety. :)

 

Mam prenumeratę od 5nr i jestem bardzo zadowolony, PE mam 3-5dni wcześniej niż wychodzi w kiosku oraz szybciej niż jest zapowiedz na forum :thumbsup:. Dla mnie same zalety i jeszcze 2nr za darmo + kilka zł ;) , chyba nie można narzekać...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja z prenumeraty też jestem zadowolony. Parę lat temu miałem prenumeratę i bywały problemy z punktualnością (a dodatkowo wtedy zależało mi na tym bardziej:)), ale teraz jest ok.

 

I nie ma potrzeby zwiększania ilości stron. Już tej ilości często nie doczytuję. Właściwie rzadko czytam recenzje - bardziej interesuje mnie publicystyka. I np. kącik RPG.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...