Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Zaktualizowana została strona z prenumeratą - http://www.ppe.pl/prenumerata.html

Uprzedzając domysły i spekulacje - wszystkie prenumeraty kupione do końca roku po starej cenie są normalnie realizowane i zmiana ceny pisma nie ma na nie wpływu (żadnych dopłat etc.).

 

Prenumeraty aktualnego, 173. numeru, wysłane zostały dzisiaj, tak że (w zależności od miejsca zamieszkania) prosimy spodziewać się numeru w poniedziałek-wtorek. Premiera kioskowa w środę, 4 stycznia.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Hej. Myślę, że mogę zapytać w tym miejscu... Otóż zawieruszył mi się gdzieś numer 172, a w ostatnim numerze widnieje informacja o dostępności tego numeru jako archiwalnego, lecz trochę czasu już minęło, więc cęzapytać czy jest on nadal dostępny? Lub gdzie sprawdzić czy jest? Bo nie chcę ryzykować wpłaty na konto jeśli się okaże, że jestem spóźniony :)

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Szanowni Czytelnicy, prenumeraty najnowszego numeru PSX Extreme zostały wysłane do Was w niedzielę, 29 kwietnia. Jednak w związku z dzisiejszym świętem (a tym samym dniem wolnym od pracy), możliwe jest jednodniowe opóźnienie w dostawie prenumerat przez Pocztę Polską.

 

Przepraszamy za to jednorazowe utrudnienie. Gdyby prenumerata nie dotarła do końca tygodnia - prosimy o informację na prenumerata@psxextreme.pl.

Odnośnik do komentarza

prenumerata nie doszła po dziś dzień, co już ostatecznie skłoniło mnie do jej olania, odkąd nowy wydawca spieprzył coś, co było dobre. Wrocław

 

Proszę o informację, czy prenumerata co miesiąc się spóźniała, czy jest to jednorazowa sytuacja? Jeśli to drugie, to niestety możemy jedynie przeprosić, ale w ciągu tego tygodnia wypadło 2 dni pracujące, stąd możliwe opóźnienia.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ja nadal czekam na dostarczenie jubileuszowego numeru z prenumeraty.

Moze ktos zauwazyl, ze to jubileuszowy numer i go zwinal ? Moim zdaniem pakowanie magazynu w folie nie jest najlepszym pomyslem bo widac cos kolorowego i niektorych moze to zaciekawic.

 

Napisalem juz maila do dzialu prenumeraty i czekam na odpowiedz.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Prenumerata doszła mi w tym tygodniu i na kartce było napisane, że ilość pozostałych egzemplarzy wynosi 1. No i teraz pytanie, czy ten nr grudniowy był ostatnim jaki jest opłacony czy jeszcze jeden do mnie przyjdzie? Z jednej strony te 'pozostałe egzemplarze' to numery inne niż ten ostatni, czyli jeszcze styczniowy dostane. Z drugiej 'ilość pozostałych egzemplarzy' czyli ilość tych numerów które mi zostały wynosi 1 no i ten 1 właśnie dostałem w grudniu. Ale z tego co pamiętam, z poprzednich lat, na kartce kiedy prenumerata się kończy jest chyba napisane 'ilość pozostałych egezmparzy wynosi 0' więc jeszcze w styczniu chyba mogę wypatrywać listonosza w oknie? Wolę się upewnić mimo wszystko :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...