Jump to content

Prenumerata i cena PSX Extreme

Guest MasterShake

Recommended Posts

Zaktualizowana została strona z prenumeratą - http://www.ppe.pl/prenumerata.html

Uprzedzając domysły i spekulacje - wszystkie prenumeraty kupione do końca roku po starej cenie są normalnie realizowane i zmiana ceny pisma nie ma na nie wpływu (żadnych dopłat etc.).

Prenumeraty aktualnego, 173. numeru, wysłane zostały dzisiaj, tak że (w zależności od miejsca zamieszkania) prosimy spodziewać się numeru w poniedziałek-wtorek. Premiera kioskowa w środę, 4 stycznia.

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

Hej. Myślę, że mogę zapytać w tym miejscu... Otóż zawieruszył mi się gdzieś numer 172, a w ostatnim numerze widnieje informacja o dostępności tego numeru jako archiwalnego, lecz trochę czasu już minęło, więc cęzapytać czy jest on nadal dostępny? Lub gdzie sprawdzić czy jest? Bo nie chcę ryzykować wpłaty na konto jeśli się okaże, że jestem spóźniony :)

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

• 2 months later...

Szanowni Czytelnicy, prenumeraty najnowszego numeru PSX Extreme zostały wysłane do Was w niedzielę, 29 kwietnia. Jednak w związku z dzisiejszym świętem (a tym samym dniem wolnym od pracy), możliwe jest jednodniowe opóźnienie w dostawie prenumerat przez Pocztę Polską.

Przepraszamy za to jednorazowe utrudnienie. Gdyby prenumerata nie dotarła do końca tygodnia - prosimy o informację na prenumerata@psxextreme.pl.

prenumerata nie doszła po dziś dzień, co już ostatecznie skłoniło mnie do jej olania, odkąd nowy wydawca spieprzył coś, co było dobre. Wrocław

Proszę o informację, czy prenumerata co miesiąc się spóźniała, czy jest to jednorazowa sytuacja? Jeśli to drugie, to niestety możemy jedynie przeprosić, ale w ciągu tego tygodnia wypadło 2 dni pracujące, stąd możliwe opóźnienia.

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Najnowszy numer jeszcze nie doszedł, a szkoda. Zwykle numer spóźnia się ok. 2 dni a teraz jest już 11 a go jeszcze nie ma.

Jbc doszedł pod dwóch dniach po napisaniu tego posta.

• 2 months later...

Ja nadal czekam na dostarczenie jubileuszowego numeru z prenumeraty.

Moze ktos zauwazyl, ze to jubileuszowy numer i go zwinal ? Moim zdaniem pakowanie magazynu w folie nie jest najlepszym pomyslem bo widac cos kolorowego i niektorych moze to zaciekawic.

Napisalem juz maila do dzialu prenumeraty i czekam na odpowiedz.

Edited by saptis
  • 2 months later...

Prenumerata doszła mi w tym tygodniu i na kartce było napisane, że ilość pozostałych egzemplarzy wynosi 1. No i teraz pytanie, czy ten nr grudniowy był ostatnim jaki jest opłacony czy jeszcze jeden do mnie przyjdzie? Z jednej strony te 'pozostałe egzemplarze' to numery inne niż ten ostatni, czyli jeszcze styczniowy dostane. Z drugiej 'ilość pozostałych egzemplarzy' czyli ilość tych numerów które mi zostały wynosi 1 no i ten 1 właśnie dostałem w grudniu. Ale z tego co pamiętam, z poprzednich lat, na kartce kiedy prenumerata się kończy jest chyba napisane 'ilość pozostałych egezmparzy wynosi 0' więc jeszcze w styczniu chyba mogę wypatrywać listonosza w oknie? Wolę się upewnić mimo wszystko :)

• 2 weeks later...

A jakies bonusy za prenumeratę przewidujecie? :)

Kiedys tak robiła konkurencja

Kiedyś czyli już tak nie robi i w dodatku konkurencja więc nie ma tu żądnego ekonomicznego uzasadnienia ani konkurencji aby było inaczej.

• 11 months later...
  • 4 months later...