Jump to content

SimCity (2013)


Kazuun

Recommended Posts

No więc.... by coś wypadało napisać, nie?

 

Ale kurde, któż nie zna tej serii. Komu niby trzeba by tłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi. Chyba nikomu. Podstawowe info: gra wychodzi na początku 2013. Niby były przebakiwania co do lutego, marca etc... oficjalnej i pewnej daty jeszcze nie ma.

Był niby trochę niesmak z mikrotranzakcjami jakie ma zawierać ta cześć serii, ale to jest tak stare info, zę nie wiadomo co i ile z tego zostanie. CHodziło o kupowanie za drobne centy takich budynków jak Empire State, Statua Wolności, Sphinx, Wieża Eifla etc...

 

 

 

 

 

Dla zainteresowanych, krótki gameplay.

Od siebie dodam, że to jak rozwiązali rozprowadzanie wody i prądu prezentuje się ciekawie ;)

 

 

 

  • Upvote 3
Link to comment

A czy dobrze pamiętam, że ma być to gra online-only? Wydaję mi się, że ma być w grze globalna ekonomia czy coś w ten deseń i "pośredni multiplayer". To chyba było na pierwszej zapowiedzi. Co do samej gry, to zawsze lubiłem SC i trochę mi go brakowało. Grafika wygląda super, mam nadzieję, że starsze sprzęty będą w stanie to obsłużyć.

Link to comment

A czy dobrze pamiętam, że ma być to gra online-only? Wydaję mi się, że ma być w grze globalna ekonomia czy coś w ten deseń i "pośredni multiplayer". To chyba było na pierwszej zapowiedzi. Co do samej gry, to zawsze lubiłem SC i trochę mi go brakowało. Grafika wygląda super, mam nadzieję, że starsze sprzęty będą w stanie to obsłużyć.

Masz na myśli grę wymagającą permanentnie neta? Tego nie wiem. Wieeeeelce prawdopodobne, bo gra ma faktycznie zawierać jakieś tam aspetky multi (miasta z którymi handlujesz to faktycznie miasta graczy, a nie jakies sztuczne twory gry) Dla mnie to żaden argument przeciw, bo i tak komp jest permanentnie podłączony do neta, a argumentu na temat wyjazdów na szkolenia etc nie kupuję, bo ludzie brzmią w nich jak by mieszkali w pociągu 90% swojego życia, a własny dom oglądali na pocztówkach od czekającej w nim żony.

Edited by Kazuun
Link to comment
  • 2 weeks later...
Guest kaz_

9e9.gif

 

 

Gierka naprawdę wygląda nieźle, szkoda tylko, że EA wzorem Blizza defaultową cenę gry na KOMPUTER ustala na poziomie 60€/$

Edited by kaz_
Link to comment

Zabawny przejaw pseudo-uczciwości, jakby piracenie było jakimś ludobójstwem. Tym bardziej, że większość i tak ściągnie pirata coby chociaż sprawdzić czy warto kupować. Also, wstrzymać ≠ całkowicie zrezygnować, czytaj chociaż ze zrozumieniem. Ja mam już złożony preorder więc wsadzanie sobie czegokolwiek w dupę bym zaproponował Tobie, bo takie zabawy to nie mój gust. ;)

 

btw, "you" nie jest kapitalizowane w języku angielskim chyba, że to co napisałeś jest inwokacją do Boga lub jakiegoś władcy - w takim przypadku, miło mi.

 

...if you know what I mean.

Edited by Empro
  • Upvote 1
Link to comment
  • 1 month later...
Guest Zaqair

Panowie z Maxis 2 dni temu odpowiadali na pytanie ludzi na Reddit:

We are working hard putting the finishing touches on SimCity launching March 5 for PC! You can ask us almost anything and would love to talk to you about our exciting new multi-city play where you can control a region of cities that interact with each other, alone or with friends! But feel free to ask about a wide variety of topics including the true depth of our city-level simulation, or the actual scale and size of cities and regions! The new SimCity is true to the original yet completely reimagined so there’s a lot to talk about! We look forward to your hearing and answering your questions!

Dev Team

Kip Katsarelis (MaxisKip) - Senior Producer – Expert on all things SimCity

Ocean Quigley (MaxisOcean) – Creative Director – Overseer of all art

Guillaume Pierre (MaxisGuillaume) – Lead Gameplay Scripter – Transport and roads

Dan Kline (MaxisSparks) – Gameplay Designer – Multi-city, Regions and UI

Xin Liu (MaxisSixAM) – Software Engineer - Graphics and Rendering

Brian Bartram (Maxis_Shapeshifter) - Gameplay Designer – City simulation & design

Richard Shemaka (MaxisToast) – Software Engineer – Data layers and GlassBox Engine

Link to comment

Multiplayer?

150-170zł za _najtańszą_ edycję?

DLC nie ograniczające się wyłącznie do estetyki?

W tym day-one DLC?

100% online?

Origin?

 

Nie ma co, EA wie jak zNIEchęcić klienta do zakupu... Mass Effect 3 przez to olalem, to i SimCity sobie poczeka na lepsze czasy.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...