Skocz do zawartości

SimCity (2013)


Kazuun

Rekomendowane odpowiedzi

No więc.... by coś wypadało napisać, nie?

 

Ale kurde, któż nie zna tej serii. Komu niby trzeba by tłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi. Chyba nikomu. Podstawowe info: gra wychodzi na początku 2013. Niby były przebakiwania co do lutego, marca etc... oficjalnej i pewnej daty jeszcze nie ma.

Był niby trochę niesmak z mikrotranzakcjami jakie ma zawierać ta cześć serii, ale to jest tak stare info, zę nie wiadomo co i ile z tego zostanie. CHodziło o kupowanie za drobne centy takich budynków jak Empire State, Statua Wolności, Sphinx, Wieża Eifla etc...

 

 

 

 

 

Dla zainteresowanych, krótki gameplay.

Od siebie dodam, że to jak rozwiązali rozprowadzanie wody i prądu prezentuje się ciekawie ;)

 

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

A czy dobrze pamiętam, że ma być to gra online-only? Wydaję mi się, że ma być w grze globalna ekonomia czy coś w ten deseń i "pośredni multiplayer". To chyba było na pierwszej zapowiedzi. Co do samej gry, to zawsze lubiłem SC i trochę mi go brakowało. Grafika wygląda super, mam nadzieję, że starsze sprzęty będą w stanie to obsłużyć.

Odnośnik do komentarza

A czy dobrze pamiętam, że ma być to gra online-only? Wydaję mi się, że ma być w grze globalna ekonomia czy coś w ten deseń i "pośredni multiplayer". To chyba było na pierwszej zapowiedzi. Co do samej gry, to zawsze lubiłem SC i trochę mi go brakowało. Grafika wygląda super, mam nadzieję, że starsze sprzęty będą w stanie to obsłużyć.

Masz na myśli grę wymagającą permanentnie neta? Tego nie wiem. Wieeeeelce prawdopodobne, bo gra ma faktycznie zawierać jakieś tam aspetky multi (miasta z którymi handlujesz to faktycznie miasta graczy, a nie jakies sztuczne twory gry) Dla mnie to żaden argument przeciw, bo i tak komp jest permanentnie podłączony do neta, a argumentu na temat wyjazdów na szkolenia etc nie kupuję, bo ludzie brzmią w nich jak by mieszkali w pociągu 90% swojego życia, a własny dom oglądali na pocztówkach od czekającej w nim żony.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zabawny przejaw pseudo-uczciwości, jakby piracenie było jakimś ludobójstwem. Tym bardziej, że większość i tak ściągnie pirata coby chociaż sprawdzić czy warto kupować. Also, wstrzymać ≠ całkowicie zrezygnować, czytaj chociaż ze zrozumieniem. Ja mam już złożony preorder więc wsadzanie sobie czegokolwiek w dupę bym zaproponował Tobie, bo takie zabawy to nie mój gust. ;)

 

btw, "you" nie jest kapitalizowane w języku angielskim chyba, że to co napisałeś jest inwokacją do Boga lub jakiegoś władcy - w takim przypadku, miło mi.

 

...if you know what I mean.

Edytowane przez Empro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość Zaqair

Panowie z Maxis 2 dni temu odpowiadali na pytanie ludzi na Reddit:

We are working hard putting the finishing touches on SimCity launching March 5 for PC! You can ask us almost anything and would love to talk to you about our exciting new multi-city play where you can control a region of cities that interact with each other, alone or with friends! But feel free to ask about a wide variety of topics including the true depth of our city-level simulation, or the actual scale and size of cities and regions! The new SimCity is true to the original yet completely reimagined so there’s a lot to talk about! We look forward to your hearing and answering your questions!

Dev Team

Kip Katsarelis (MaxisKip) - Senior Producer – Expert on all things SimCity

Ocean Quigley (MaxisOcean) – Creative Director – Overseer of all art

Guillaume Pierre (MaxisGuillaume) – Lead Gameplay Scripter – Transport and roads

Dan Kline (MaxisSparks) – Gameplay Designer – Multi-city, Regions and UI

Xin Liu (MaxisSixAM) – Software Engineer - Graphics and Rendering

Brian Bartram (Maxis_Shapeshifter) - Gameplay Designer – City simulation & design

Richard Shemaka (MaxisToast) – Software Engineer – Data layers and GlassBox Engine

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.