Skocz do zawartości

Top15 na 15lecie PE wg czytelników


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Albert Wesker

Tak wygląda owa lista

1. Metal Gear Solid

2. Final Fantasy VII

3. Tekken 3

4. Uncharted 2: Among Thieves

5. God of War III

6. GTA: San Andreas

7. Red Dead Redemption

8. God of War II

9. Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

10. Resident Evil 4

11. Metal Gear Solid 3: Snake Eater

12. Grand Theft Auto: Vice City

13. Crash Team Racing

14. Grand Theft Auto 4

15. Grand Theft Auto III

 

Aż żal komentować. God of War 3? Uncharted 3? SERIO? OMG... Ja wiem, że w Polsce konsola = Playstation, ale postawienie wyżej Uncharted 3 od Metroid Prime, KotORa, Zeldy: Wind Wakera i chyba z 20 innych tytułów jest poniżej krytyki

  • Plusik 4
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

GTAIII/IV/ GoW3 na liście nie mam pytańXD Pewnie połowę głosów oddała gimbaza, która z gierkami ma do czynienia dopiero od paru lat XD Brak Okami to też niezły śmiech na sali. No ale tam nie strzelają,krwi nie ma i w ogóle za mało epic shit in this ja...

3/4 listy to same Unchartedy i GTA takie rankingi to niezła pomyłka i ten tylko to potwierdza.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo ze 90% ludzi oddalo glos na cos biezacego i ewentualnie na tytul na ktory nie wypada nie zaglosowac, typu MGS czy FF7, mimo ze pewnie nawet w to nie grali. A ty sie doszukujesz jakis zeld. W ciagu 15 lat wyszlo strzelam najmniej 50 tytulow ktorego mogly by zastapic 10 z tej listy bez problemu. Pozwalanie gimberiadzie glosowac w takich ankietach wlasnie prowadzi do takich wynikow.

 

 

Pewnie połowę głosów oddała gimbaza, która z gierkami ma do czynienia dopiero od paru lat XD

wlasnie xd

Edytowane przez MichAelis
Odnośnik do komentarza

Tak patrzę na listę i mam wrażenie, że większość osób, które głosowały mają chyba po 13 lat i dostały w prezencie plejstejszyn 3 w pakiecie z unczarted od rodziców, za zdanie do gimnazjum. Ot, skąd te wyniki. Ale to jeszcze nic, ja się pytam, gdzie jest Kilzon??

Odnośnik do komentarza

Mnie to w ogole nie dziwi.

W tym kraju 50 (100, 200?) razy wiecej ludzi slucha disco polo niz Mozarta, a ppe.pl jest konsolowym disco relaxem.

Tyle w temacie.

I tym oto podsumowaniem można zakończyć temat. Choć z drugiej strony, PS3site chyba jednak jest jeszcze bardziej disco relaxem XD

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Nie wiem skąd te żale, w topie są gierki na które ta wasza gimbaza się wyrzygała (FF VII czy MGS 1), jest też poczciwy CTR. Ot gry przede wszystkim mainstreamowe, w które zagrało najwięcej ludzi.

Jasne brakuje Chrono Crossa, Zeldy, Metroida, czy Conkera. Sądzę jednak, że u nas te serie są mniej popularne. Mnie dziwi i smuci brak Soul Reavera, Gran Turismo i Wipeouta 2048 i bo myślałem że te gry lepiej się u nas miały.

To że Polska to kraj Playstation, to chyba każdy wie.

Odnośnik do komentarza

Geeeeezu, narzekasz bo Twoje ulubione gierki się nie załapały. Co Ty, jakaś wyrocznia gustów?

Zresztą nazywając ludzi bezguściami którzy dali MGS czy RDR w stawce, to chyba sie zagalopowałeś.

Tak Cię boli dominacja Sony, czy co? Przecież wszystkie gry w top 15 to killery. Wyluzuj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...