Skocz do zawartości

Moje wspomnienia po tej generacji konsol


Gość aphromo

Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie też dużo większe wrażenie zrobił oryginalny Assassin's Creed. Mimo niepodważalnej monotonności gry przeszedłem całą z wywieszonym jęzorem. Dwójka obiektywnie patrząc jest lepsza, ale nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. Efekt świeżości robił swoje :).

Odnośnik do komentarza

Absolutnie się nie zgadzam :) AC I mnie wynudził najbardziej w tej generacji zaraz obok GTA IV. AC II było na tyle urozmaicone, że tak naprawdę bawiłem się świetnie przez całą grę, a nie tylko momentami jak to miało miejsce w przypadku pierwszej części.

 

P.S. Zgadzam się w 100% ze Słupkiem jeśli chodzi o MGSa 4. Najgorszcza część serii, prze ogromny zawód. Pod koniec gry jak musiałem walczyć z jakimiś robocikami w Shadow Moses j.enąłem padem o ściane i odstawiłem gre na jakieś pół roku. Profanacja, żenada, zawód generacji!

Edytowane przez izon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość niezdecydowany

Pierwsze wspomnienia z tej generacji to Xbox 360, pierwsze zetkniecie z achievementami i swietnym XBL, Gearsy online i co-op, Army of Two co-op, Skate, Dead Rising i Bioshock gdy jeszcze byl exem :). Fajne sie w to wtedy gralo, ten okres wspominam zdecydowanie najlepiej.

 

Po niecalym roku sprzedalem Xboxa, a jakis czas pozniej kupilem PS3 i mocno sie zawiodlem.

Przede wszystkim uderzyl mnie biedny online, ciagle instalacje wszystkiego, trofea na poczatku mi sie nie podobaly (pozniej sie do nich przekonalem), Uncharted 2 przy Gearsach wydawal mi sie niemrawy, a reszta exow rowniez srednio mnie grzala.

Tak czy inaczej ogralem wtedy kilka fajnych tytulow, chyba najmilej wspominam platynowanie Dead Nation :)

Odnośnik do komentarza

Wspomnienia Tej generacji

 

1. Strzał w morde od Gears na X360,

2. Strzał w morde od Straty Expow z PS3 - Tekkena , FF, itp.

3. Słaba forma wielkich marek z poprzedniej generacji , FF , MGS,

4. Ciezka przeprawa Sony - marketingowa porazka i proby przetrwania na rynku. Dobry kubeł zimnej wody przed kolejna Generacja, Marka Playstation jest poteżna ale bez walki zostanie po niej tylko wspomnienie.

5. Swietna praca M$ z konsola az do wydania Kinect i wypiecia sie dupa do swoich fanów.

6. Genialne nowe IP, Uncharted , Assassin, DS , Infamous, MS, GeoW, - Swietna forma Forzy i Halo, Dobra Forma Killzona i GT5 , masa dobrych gier

7. Chore DLC, Online Passy, niedorobione gry, poprawki itd.

8. Rozwój online

9. Trwa za długo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...