Skocz do zawartości

Mass Effect: Andromeda


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

60 godzin przeszedłem, robiłem tylko te zadania fabularne, dla towarzyszy oraz "główne zadania na planetach".

 

Powiem tak: średni Masa Effect, całkiem przyjemna gra. Nie była to przygoda jakaś strasznie wciągająca, ale mimo wszystko lekki sentyment mam po ukończeniu, czyli nie jest źle.

 

O minusach rozpisywał się już każdy więc nie ma co porównywać tej gry poraz kolejny do wybitnej trylogii Komandora Sheparda. Ja z kolei napiszę, że szkoda że przygoda nie będzie kontynuowana. Seria po pewnych zmianach i poprawkach względem Andromedy mogłaby mieć potencjał, a tak prawdopodobnie zostania zakopana pod ziemię bo wątpię aby ME4 poruszało jakiś temat z MEA.

 

Aczkolwiek może się mylę. Dlatego w sumie zabrałem się za tą grę, aby w przypadku ewentualnej kontynuacji wiedzieć co się tu działo. A koniec końców spędziłem nie najgorsze 60 godzin w tej grze.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Przede wszystkim ta gra była nudna. Mega spaceopera w nowym miejscu, z masą nowych możliwości i spipeprzyli to koncertowo. Skończyłem grę w dwóch podejściach, a robiłem wszystko, bo należe do tych osób, co jak nie wyczyszczą mapy ze znaczników to im się potem koszmary śnią. Odhaczyłem i choć pamiętam kilka niezłych motywów to byłoby miło, gdyby nowy ME choć wspomniałem jakiś smaczkiem o tej nieudanej odsłonie. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Oczywiście że będą powiązania z Andromedą w nowym ME o czym Sam Gamble pisał. Nieprzypadkowo też w teaserze jest pokazana sąsiednia galaktyka :)

 

Androbieda miała potencjał, ale przez EA wyszło to co wyszło, no i dochodzi też to że grę robił niedoświadczony zespół.

 

Źle mi się nie grało, gameplay i strzelanko najlepsze w serii, ale słaby w chuj słaby Mass Effect i i festiwal bugów niewiele mniejszy niż przy CP77 zaorały kontynuację i DLC z arką Quarian

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...