Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Testowałem trochę Greatswordów i jednak dla mnie najlepszy jest Claymore lightning. Owszem są trochę mocniejsze, ale mają przegięte wymagania.

A Claymore ma sympatyczny dmg w ilości ponad 450 i nie jest przesadnie ciężki. W new game+ może coś sobie jeszcze wymyślę, ale do końca pierwszgo przejścia Clay mi spokojnie wystarczy. 

Dla mnie niezbędny w tej grze jest łuk. Bez niego niee wyobrażam sobie gry. Większych twardzieli jak te wielki mastodonty z dystansu ściąga się bardzo przyjemnie :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza

Czy za ubicie dragonrider'a i pursuera nie dostaje sie trofea? Za ostatniego olbrzyma dostałem, ale za nich już nie.

nie za żadnego bosa poza chyba ostatnim już nie dostaniesz ale po zabiciu wielkich lordów dostajesz za rozpalenie pierwotnych ognisk :)

Odnośnik do komentarza

Mozna ale tylko w NG+ czy NG++ niestety. Nie pamietam dokladnie ale mozna chyba zostawic red summon sign w pokoju bossa i nas przyzwie do walki zamiast black phantomow.

 

Pomyslu z Demon Souls i Monkiem jednak nic dla mnie nie przebije, kapcie mi spadly jak pierwszy raz gralem i zobaczylem co sie tam wyprawia:)

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

ornit przecież gimmick z Mirror knightem był reklamowany już długo przed premierą gry na E3 - ludzie przeżyli niezłego zonka, jak się okazało że jednak i tak nie przyzywa żywych graczy (dopiero na NG+).

Mnie dziś rozgniata cały dzień Ancient Dragon, chyba zrobie respec i brejndedowo zaspamuję go czarami, bo nie wiem po co się starać ;/

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

Ja nie chciałem sobie spojlować przed premierą i nic o drugiej częsci gry nie wiedziałem :) Teraz jak przechodzę lokację to lukam na fora i czytam co ciekawego mnie ominęło.

 

To Ancient Dragona da się pokonać samymi czarami? Myslałem, że jedyna taktyka to ta z biciem tylnej łapy i odbieganiem pod ogon.

Odnośnik do komentarza

@Qjon: Ja grałem buildem z bardzo wysokim INT a i tak czarów nie wystarczało na ancient dragona i po wielu nieudanych próbach zmieniłem taktykę na wspomnianą tylną łapę- padł od razu.

 

@anarom: idziesz raczej dobrze, aldia's keep i kolejne miejscówki raczej nie powinny przysporzyć Ci problemów, a znajdziesz w nich sporo błyskotek (w tym materiałów do ulepszania broni). I jeśli dobrze pamiętam, to do eventów jakie spotkasz za pozostałymi drzwiami wymagającymi king's ring i tak potrzebujesz przedmiotu, który dostaniesz w lokacji po Aldia's keep

Edytowane przez Latwy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...