Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Interesujący materiał, który ma dużo zarzutów do Dark Souls II względem poprzednich odsłon. Ciekaw jestem, co sądzą o tym osoby, które ograły wszystkie gry z serii.

 

 

 

Wczoraj wieczorem obejrzałem ten film w całości i o ile na samym początku swojej przygody z DSII tylko popukałbym się w czoło (bo jednak zachwyt i hype był) tak teraz uważam, że gość ma sporo, jeśli nie 100% racji.

A wiecie, co jest najlepsze? Mimo tego to nadal tak za(pipi)isty tytuł, że wolę go od innych, które wyszły w przeciągu kilku ostatnich miesięcy (zresztą gość z filmu mówi dokładnie coś w tym stylu). Mimo tych wszystkich niedociągnięć względem genialnej poprzedniczki to nadal gra, która stanowi dla mnie esencję grywalności i to tylko pokazuje, jak wysoko zawiesił poprzeczkę Miyazaki wraz z ekipą, że nawet gorszy sequel, bez jego udziału, nadal jest tytułem z najwyższej półki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i zebrałem wszystko co mogłem w pierwszym przejściu uruchomiłem w końcu dziś new game plus. Pierwsze wrażenie - cały czas mnie najeżdża ktoś :) Jak w pierwszym przejściu raz mnie ktoś najechał poza miejscami rat i belfry convenants tak teraz co chwila ktoś do mnie wpada. Jaka zabawa :) Często ginę ale też jaka satysfakcja jak rozwalę jakiegoś gracza. Albo wszyscy mają mój sl albo w new game plus już się nie liczy sl :)

Odnośnik do komentarza

Cierpliwość, uważne obserwowanie wrogów oraz levelowanie nie tak ważne jak ekwipunek. To znaczy ja np leveluje postać pod dany sprzęt i to wystarczy :) . Na początku radzę biegać z tarczą abyś się otrzaskał.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Tylko z tym Gavlanem, bo tak nazywa się ten handlarz uwaga. W momencie kiedy rozpoczyna się z nim gadkę klamoty na sprzedaż trzeba mieć przy sobie. Kiedy skończy się z nim rozmowę celem przyniesienia rzeczy znajdujących się w pudle przy ognisku i wróci się do niego to jego już tam nie będzie...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie mam odnosnie Covenantow. Czy bez zagladania do poradnikow istnieje jakikolwiek inny sposob, zeby dowiedziec sie o co chodzi? Jestem juz bodaj w piatym Przymierzu (Przymierze Szczura) i za kazdym razem nie bardzo wiem co z tym zrobic. Szczur kaze mi bronic gniazda. To jak mam go bronic? Caly czas tam siedziec? Przyznaje, ze Covenanty to naprawde JEDYNY aspekt gry, ktory mi sie nie podoba. Nawet zupelny brak fabuly mi kompletnie nie przeszkadza...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Chyba Sun sword na +10 ma najlepszy scaling jednocześnie z STR i DEX (A/A). Przypominam tylko, że w tej grze ma to i tak małe znaczenie, ponieważ dużo lepsze efekty daje infusion - tak więc STR i DEX najlepiej pakować tylko tyle, by spełnić minimalne wymagania do używania danej broni (ewentualnie 1,5x minimalne jeśli chcemy dualwieldować :) )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...