Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Śmierdzi map packami na kilometr, a teleporty z każdego ogniska tylko ułatwiają takie rozwiązanie - wszędzie można dorzucić jakąś krainę bo i tak świat w DSII nie jest spójny.

 

OK, ale dość narzekania (przynajmniej na chwilę:)), bo pytanie mam - czy te mobki (sztuk sześć, dwa razy ten sam zestaw po trzech, żółw z maczugami, mały turban-piromanta i duch) po  drodze do Daklurkera skończą się respić, jeśli ubiję ich odpowiednią ilość razy? Bo nie ukrywam, że "trochę" mi przeszkadzają :)

Odnośnik do komentarza

Eh, Bandai-Namco coraz bardziej traci w moich oczach. Dark Souls 1 dzień przed premierą DSII to był najlepszy moment dla serii. Wszyscy się cieszyli, że taka seria jest tak popularna i lada dzień miała mieć premierę kolejna świetna część, a Bandai-Namco zrobiło wszystko za co gracze nienawidzą dużych wydawców, a za brak tego kochali FromSoftware.

 

 

naprawiłem.

 

i nie oceniajcie jeszcze rzeczy, o których nic nie wiadomo. Może będą to mięsiste dodatki.

Odnośnik do komentarza

Tak samo jak było w DeS, DkS1 czy chociażby w fight clubach. Jest host, który wzywa do siebie ludzi z białych/czerwonych znaków i oni walczą ze sobą. Akurat z wzywaniem nie ma większych problemów w DkS2 jako, że odbywa się to przez serwer. Trzeba tylko mieć podobne soul memory i wszyscy muszą być na ng lub ng+, ponieważ nie można mieszać tych dwóch przejść.

Edytowane przez DaN3000
Odnośnik do komentarza

aha to spoko, nie wpadłem na to

 

no ja tam i tak unikam pvp wiec to nie dla mnie  ;p

 

chyba miałem 3 spotkania pvp (oczywiscie przypadkowe) z czego jedno wygrałem. ostatnio farmiłem krasnoludy w doors of pharos i biegałem w szmatach więźnia, zapomniałem że tam działa covenant szczura, no i niespecjalnie miałem szane na cokolwiek , stojąc w wodzie praktycznie bez zbroi

 

 

kurfa własnie odpalałem gre i okazało sie że zapisałem poprzednio stojąc przy babce levelującej w mejula, i biorąc pada do ręki przypadkiem nacisnąłem guzik i za(pipi)alem ją buzdyganem w łeb:p na szczęście nie śmiertelnie, odrazu wyszedłem z gry na wszelki wypadek, mam nadzieje ze nie bedzie w(pipi)iona :/

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

czy te mobki (sztuk sześć, dwa razy ten sam zestaw po trzech, żółw z maczugami, mały turban-piromanta i duch) po  drodze do Daklurkera skończą się respić, jeśli ubiję ich odpowiednią ilość razy? Bo nie ukrywam, że "trochę" mi przeszkadzają

Moby w Dark Chasm dropią Bonfire Ascetic. Naprawde warto to wykorzystać po to by później przy ich pomocy banalnie farmić Petrified Dragon Bone potrzebne do upgradu broni z dusz bosów. 

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

 

Eh, Bandai-Namco coraz bardziej traci w moich oczach. Dark Souls 1 dzień przed premierą DSII to był najlepszy moment dla serii. Wszyscy się cieszyli, że taka seria jest tak popularna i lada dzień miała mieć premierę kolejna świetna część, a Bandai-Namco zrobiło wszystko za co gracze nienawidzą dużych wydawców, a za brak tego kochali FromSoftware.

 

 

 

naprawiłem.

 

i nie oceniajcie jeszcze rzeczy, o których nic nie wiadomo. Może będą to mięsiste dodatki.

Mowilbys inaczej gdybys zagral w DSII.

Odnośnik do komentarza

Po prostu wydaje nam sie, że anglojęzyczne nazwy brzmią poważniej, ale weź to sobie w głowie przetłumacz i efekt będzie podobny. Dla mnie, jeszcze przed premierą DkS2, oczywiste było, że bede czytał inne fora, wiki i godzinami grzebał w mugenie (jesli w ogóle powstanie...) wiec jezyk od początku ustawiłem na eng, ale dla kogoś kto po prostu chce sobie pograć, język polski to duże ułatwienie. Cieszmy sie, że mamy wybór.

Odnośnik do komentarza

Z angielskim jestem za pan brat. Gra uruchomila mi sie po polsku i nawet nie chcialo mi sie zmieniac, bo wg mnie, tlumaczenie jest przyzwoite. Bardziej imo wkurzajace jest jak czytam tutaj slang i spolszczone angielskie nazwy, to jest imo slabe. Ale mam to w d.upie zeby nie bylo. Z olbrzymami juz obczailem ze trucizna ich robi, niemniej dzieki. Teraz jestem w (uwaga) smoczym gniezdzie. Mila odmiana po tych jaskiniach.

Odnośnik do komentarza

 

No ale wchodzisz do jakiejś lokacji i pojawia sie wielki napis "Bełchatów" ..

Oooooo, Bełchatów to bym z mobków wyczyścił do cna, żeby się nie respili ^_^

 

 

Spędzałem tam kiedyś wakacje u "przyszywanej" ciotki - spoko miejscówka, jak na taką "dziurę".

Ale komentarz mnie rozwalił - wyplułem obiad na ekran laptopa :)

Jak tylko zrespią mi się plusiki to jeden masz ode mnie :)

Odnośnik do komentarza

@Wredny

Tak,przestaja sie respic po jakims czasie.Z drog do darklurkera to bym jednak polecal bonfire "under drangleic castle"

 

Dzięki:)

Pisząc "droga do niego" miałem na myśli bezpośredni dungeon z tym podwójnym zestawem trzech przeszkadzajek, nie "skąd w Black Gulch najlepiej się tam udać" :) Zresztą wolę ognisko w Hidden Chamber (jaskinia tuż przy wejściu na Rottena) - jest dużo bliżej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...