Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 695
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

złe wersje członków justice league z earth-3 nawiedzają earth-1 i rozku.rwiają jl z earth-1 w drobny pył. super-złoczyńcy z earth-1 z lexem luthorem na czele (jeszcze captain cold i black manta i bizarro i black adam i ktośtam jeszcze) podejmują rękawice i ratują świat. wskazana jest wcześniejsza lektura trinity war.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Już wiem za co się wezmę jak już wymęczę Final Crisis. 

 

EDIT: No i dzięki odrobinie czasu i problemom żołądkowych dokończyłem Ostateczny Kryzys. I zgadzam się z internetami. Cały ten event można określić jednym słowem: chaos. I to przez (pipi) "CH". Nic tam nie miało sensu. Postacie pojawiają się i znikają bo tak, bez żadnego konkretnego celu bądź sensu. Reinkarnacja Darkseida, Monitor-Wampir, trzon JLA, który właściwie nie brał udziału w tym show, Superboy Prime czy też New Gods i ich śmierć nie wspominając już o ściganiu się Barry'ego i Wally'ego ze śmiercią. Co Morrison wtedy łykał, że wyszło to co wyszło? Nie wiem...

Coś co miało być restartem uniwersum i wprowadzeniem do New 52 stało się papką, którą ciężko jest przetrawić. W każdym razie zmarnowany czas.

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

jak tam, czytacie superman: doomed ?

 

2s0zcea.jpg

 

ja dzisiaj nadrobiłem i pomimo, że pierwszy numer nie zrobił na mnie większego wrażenia (ot zwykła rozpierducha z bezmózgim wielkoludem jakim jest doomsday) to im dalej w las tym ciekawiej. zwłaszcza części w superman/wonder woman, które podarowałem sobie po kilku numerach, a jak widzę dorobiło się niezłego creative teamu (charles soule/tony s. daniel). tutaj rozpiska co czytać jeśli ktoś jest zainteresowany:

 

http://www.howtolovecomics.com/2014/04/03/superman-doomed-reading-order-checklist/

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Ja sobie zacząłem tego nowego Flasha nadrabiać, bo serial na jesień. Całkiem zgrabne.

Fanem Supermana nigdy nie byłem, nudzi mnie tak samo jak Kapitan Ameryka, harcerzyk taki.

Taki run Brubakera w Captain America to jeden z najlepszych runów ever, a All Star Superman to nic podskoczyć nie może. Spróbuj to sie na pewno przekonasz do postaci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kapitan america pierwsze mniej więcej 8 numerów obecnego runu przeczytaj. rysunki również romita junior (najbardziej znany jego komiks to kick-ass) + scenariusz rick remander (uncanny x-force). nie taki harcerzyk jak go malują. może zmienisz zdanie. no i wspominany run brubakera.

myslalem ze najbardziej jego znany komiks to spider-man ;)
Odnośnik do komentarza

kapitan america pierwsze mniej więcej 8 numerów obecnego runu przeczytaj. rysunki również romita junior (najbardziej znany jego komiks to kick-ass) + scenariusz rick remander (uncanny x-force). nie taki harcerzyk jak go malują. może zmienisz zdanie. no i wspominany run brubakera.

Remendera to w sumie można już chyba brać w ciemno ;) Co do Romity to ja jednak wolę Seniora.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...