Skocz do zawartości

Jakie filmy dla starszej osoby?


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze, potrzebuję Waszej pomocy i porady :)

Poszukuję dobrych filmow, co by zbudować kolekcję filmową dla mojej babci na Boże Narodzenie.

Oczywiście jako osoba leciwa lubi tylko filmy lekkie lub ambitne, ale zero jakiejś szybkiej akcji, strzelania, wybuchów co 3 sekundy itp.

Żeby pokazać mniej więcej gust filmowy powiem co najbardziej jej się podobało:

Gran Torino, La Vita E Bella, Jeszcze dalej niż północ, Preety Wooman, Chłopiec w pasiastej piżamie, W ciemości, itp

Filmy zarówno mogą być PL jak i zagraniczne, nie ma znaczenia byle by był wart uwagi :)

Proszę Was o pomoc, gdyż ja w tym kierynku mało co sie orientuję, bardziej właśnie akcja.

 

PS. Jeśli umieściłem w złym dziale to z góry przepraszam i proszę moderatora o przeniesienie w stosowne miejsce.

Odnośnik do komentarza

Nic do oclenia, Plotka, Nietykalni, Kolacja dla palantów (1998), cała saga z Żandarmem

 

Forrest Gump (ale pewnie zna) + cała masa klasyki, którą pewnie zna (Skazani na Shawshank, Lot nad kukułczym gniazdem, Zielona mila...), Życie na podsłuchu, Wszystkie odloty Cheyenne'a, Wszystko za życie...

 

Możliwe też, że lubi komedie romantyczne jak wiele starszych pań, ale na tym to się nie znam i nie oglądam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślę że się spodobają na pewno takie tytuły : Zapach kobiety , Życie jest piękne , Pianista , Doskonały świat , Rain man , Wszystko za życie , Przebudzenia , Piękny umysł , Amadeusz , Służące .

 

 

A na koniec coś najlepszego z wiekową główną bohaterką : Requiem dla snu .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślę że się spodobają na pewno takie tytuły : Zapach kobiety , Życie jest piękne , Pianista , Doskonały świat , Rain man , Wszystko za życie , Przebudzenia , Piękny umysł , Amadeusz , Służące .

 

Życie jest piękne - polecam również

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...