Skocz do zawartości

POPEK [2013] MONSTER


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Na fake mi to nie wyglada, ale IMO tania sensacja, nadmuchiwanie hajpu przez to ze dzieciak pocial sobie morde to tania promocja. Gosciu juz ma swoj fanpejdz na fb i niedlugo jeszcze bedzie na tym hajs napie.rdalac. No i jego filmik czy costam udostepnial oczywiscie oficjalny profil gangu albanii na fejsbuku, ktory ma od ku.rwy polubien. Marketing :] 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem jak najbardziej za tym żeby oznakować tak wszystkich patusów na ulicach, potem stopniowo umieszczać ich w specjalnych dzielnicach odgrodzonych wysokim murem i drutem kolczastym. A tak serio to debil zawsze będzie debilem, nie wydaje mi się że to muzyka popka jakoś go zdemoralizowała, po prostu typ jest idiotą, teraz przynajmniej łatwiej go odróżnić pośród "normalnych" ludzi. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jeszcze z tego nie wyrośliście?  :dafuq:

 

oglądałem z ciekawości ten jego kanał na YT, przecież ten człowiek jest debilem, jest totalnym głupkiem i wieśniakiem.

 

Sam po części taki jestem a z bycia dzieciakiem gdzieś tam w głębi duszy chce pozostać jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem fenomenu tej kiepskiej muzyki :) Nie rozumiem fenomenu tego debila :) No ale nie rozumiem czemu teraz są aż dwa kanały z muzyką disco polo. Widać miernota w naszym kraju się sprzedaje. Kiedyś rap był o czymś a ten gang albanii to właśnie takie rapowe disco polo.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Popek jest bardzo uzdolnionym gościem, serio. Ja nie wiem, ale on w ciągu roku nagrywa chyba ze 40 utworów.

Kiedyś, kiedy wyszła ta afera o modelkach z Dubaju, co jedzą kupę, zapytał na fejsie "chcecie bym nagrał o nich utwór?".

Pach i na drugi dzień już był kawałek na jutubie.

A ten kawałek:

to przecież cover metalowego bandu

Wiedzieliście? Odbiorcami Gangu Albanii są przeważnie gimnazjaliści jarający się gangsterką, narkotykami, dupami. Tacy ludzie nie słuchają metalu, a tu Popek zrobił cover Pantery.

W innym kawałku słyszałem inspirację Black Sabbath. Gość nagrywa z jakimiś kolesiami od jazzu/bluesa, od punka, teraz te disco polo - figo fagot. Chyba w każdym gatunku by coś nagrał. A tak naprawdę, w każdym gatunku znajdzie się jakiś jeden kawałek, który jest zaje.bisty. A kto się ogranicza do słuchania jednego gatunku przez całe życie (np. metalowcy, całe życie w glanach i heavy metal:), to ten, jest kimś bardzo prostym. Prostszym od muzyki Popka, która wpada w ucho :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...