Skocz do zawartości

Animacja.


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś oglądałem kreskówkę "Młodzi Tytani", więc sądzę, że film nie będzie dla mnie zły. Raven wygląda nieźle, Cyborg różni się trochę wyglądem od kreskówki, a Gwiazdka wygląda, jakby była o 15 lat starsza od odpowiedniczki z kreskówki.

Kiedyś oglądałem kreskówkę "Młodzi Tytani", więc sądzę, że film nie będzie dla mnie zły. Raven wygląda nieźle, Cyborg różni się trochę wyglądem od kreskówki. Gwiazdka wygląda, jakby była o 15 lat starsza od odpowiedniczki z kreskówki.

Niech jeszcze pokażą "pomnik" Terry i będzie git :P
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Po prostu uważam killing joke za słaby komiks, nie jakiś zły nedzny, po prostu nie podobał mi się. Dodatkowo kreska równeiż mi się nie podobała, np. ta karta:

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTkvFYnFyYqk4wiR-V99ctZwMyxnKMyasbvtve9j_6HblYuDC6GyQ

No po prostu niet.

 

Masorz, uspokój się, nie przynos pracy na forum i nie obsrywaj tematu.

 

To nie jest tak że musze znać wszystkie komiksy batmana i czytac wszystkie komiksy na swiecie by móc oceniać, czytałem lkilling joke z dway razy i po prostu lata mi.

Film ma być rozbudowany i może na tym zyskac.

Luqat, moze napsiz mi, co w tym komiksie jest takiego że musi się podobac i powinien być przez wszystkich doceniany.

Masorza się nie pytam, bo wiadomo, ważne ze w  koncu mogł zobaczyc cyca Barbary i  komisarza w stroju SM

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Czyżby w przyszłym roku (częściowo) polski Oskar za najlepszą pełnometrażową animację? O ile oczywiście uwiną się z produkcją w tym roku.

 

 

Ten projekt ma już kilka ładnych lat i dawno o nim zapomniałem, aż tu w ubiegłym miesiącu ukazał się trailer.

 

 

 

Loving Vincent is an investigation delving into the life and controversial death of Vincent Van Gogh, one of the world's most beloved painters, as told through his paintings and by the characters that inhabit them. The intrigue unfolds through interviews with the characters closest to Vincent and through dramatic reconstructions of the events leading up to his death.

'It features over 120 of Vincent Van Gogh's greatest paintings. The plot is drawn from the 800 letters written by the painter himself...Vincent wrote in his last letter: “Well, the truth is, we cannot speak other than by our paintings”, and that is what we are doing - letting his paintings tell the story of what the painter had inside his heart, and ultimately, what happened to him.

 

Odnośnik do komentarza

Batman: The Killing Joke oficjalnie z kategorią R  :banderas:

 

“… we encouraged producer Bruce Timm and our team at Warner Bros. Animation to remain faithful to the original story — regardless of the eventual MPAA rating. The Killing Joke is revered by the fans, particularly for its blunt, often-shocking adult themes and situations. We felt it was our responsibility to present our core audience — the comics-loving community — with an animated film that authentically represented the tale they know all too well.”

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...