Skocz do zawartości

Animacja.


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

3 sezon Young Justice oficjalnie w produkcji.

https://twitter.com/kharypayton/status/851843864411357184/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fscreenrant.com%2Fyoung-justice-season-3-khary-payton-recording%2F

 

Plus planowana jest seria animacji z udziałem Gorillaz, a raczej postaciami z ich teledysków. Albarn i Hewlett wspomnieli o 10 odcinkach. A sądząc po schizowych pomysłach w teledyskach może być ciekawie. 

Aż sobie włączyłem Stylo

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj zmarł Mieczysław Gajda: aktor dubbingowy, filmowy i teatralny.

Jeden z legendarnych głosów z kreskówek mojego dzieciństwa.

Dubbingował m.inn:

Smerfa ważniaka, kaczora Daffyego w starej wersji

dubbingu dla Canal+, w Kocie Tip Topie

(Kocia Ferajna) grał Benego Kuleczkę,

Scrappyego Doo w kreskówce "Scooby i

Scrappy Doo", (wtedy Freda grał

Krzysztof Ibisz ) pod koniec lat

osiemdziesiątych na kasetach VHS

"Polskich Nagrań", dubbingował

również w starej wersji "12 prac

Asteriksa", Kaczora Daffy'ego w

Przygodach animków (obecnie

kreskówka była emitowana na

Boomerangu, ze starym dubbingiem,

znanym z TVP 2, oraz w filmie

"Dwunastu gniewnych ludzi".

Odnośnik do komentarza

Też kojarzę "Diabelski młyn". Na kasecie VHS mam nagrane kilka kreskówek z tego programu, np. Z kaczorem Daffym, którego dubbingował Gajda. Kiedyś to były kreskówki, nikt nie zwracał uwagi na to, że były rasistowskie, lub (niektóre) szowinistyczne. Do dziś pamiętam kreskówki, w których występował Adolf Hitler, (kiedyś TV Puls je emitował) w dodatku te odcinki były zdubbingowane. Piękne czasy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

http://www.tvn24.pl/festiwale-2017-twoj-vincent-z-nagroda-publicznosci-w-annecy,749892,s.html#autoplay

 

jasny gwint, jak widzę takie poświecenia, że kobitka maluje 12 obrazów by wyszła z tego sekunda to aż mnie skręca, jak mam powtarzac 3 raz level w grze to wylaczam konsole, co dopiero malowac pole na ktorym porusza sie zboze.

 

Ale wyglada niesamowicie

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czerwony Żółw

 

Nie przegapcie tej animacji. Piękna, poruszająca - również za sprawą muzyki, historia o rozbitku, który trafia na Wyspę i tak spotyka tytułowego żółwia. Razem mają wiele przygód, a całość pozostawia duże pole do interpretacji. Nikt tu nie wypowiada ani jednego słowa, co tym bardziej ujmuje i przyciąga do ekranu. Film obecnie grają w kinach, więc polecam docenić niszową produkcję i obejrzeć legalnie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Newsy z Comic Conu coraz lepsze. 

Po bardzo dobrym Arkham Asalut i słabym kinowym filmie Suicide Squad wróci w kolejnej animacji o podtytule Hell to Pay. Animacja ma wyjść na DVD wiosną 2018 roku. Dokładna data ani tło fabularne nie są znane. Wiadomo jednak, i jest to łyżka dziegciu w beczce miodu, że uniwersum opierać się będzie na filmie z ubiegłego roku, czyli będzie czorny Deadshot i goombas Killer Croc.

 

Ale jest jeszcze lepsza wiadomość. Postanowiono wreszcie zrobić animację najlepszej historii Człowieka ze Stali, czyli jego śmierć. I sądząc po informacji będzie to wierne odtworzenie historii łącznie ze scenami z komiksu. Poprzednia animacja była pokrojona i słabo wyreżyserowana. Kolejną potencjalnie dobrą wiadomością jest podział obrazu na dwie części (jak to miało miejsce w przypadku Dark Knight Returns). The Death & Reign of Superman ma sporo materiału więc wysoce prawdopodobne, że nie dostaniemy słabizny z dodatkowym materiałem jak przy animowanym Killing Joke (którego muszę nadrobić). Śmierć nastąpi pod koniec 2018 roku, a Królowanie na początku 2019. All hail Doomsday!

 

Aha, wypuszczono concept art z 3 sezonu Yung Justice.

https://twitter.com/GeekDelCine/status/888452001125859328/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fscreenrant.com%2Fyoung-justice-season-3-concept-art%2F

Pytań jest wiele po końcówce drugiego sezonu. Czekam.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Za sprawą Harley może być ciekawie. Nie spodziewałem się animacji w stylu klasyka Batman Animated Series z lat 90-tych. Nightwing nie pasuje mi tutaj za bardzo ale to pewnie dlatego, że jest inny. No i czemu głosu pannie Quinn użycza Bernadette, a nie Tara Strong albo Sorkin?

 

 

Nareszcie batman który ma szansę byc fajny, bez idiotycznego cgi, albo fabuły z gów,nianego komiksu.

 

 

No i jest spoko, w skali bajek z batmanem nawet bardzo spoko.

Film jest bardzo niegrzeczny, i prześmiewczy, Harley bzykajaca się z Nightwingiem a poźniej  mówiąca mu  w batmobilu że może się do niego jeszcze odezwie jak jej  się baterie wyczerpią to coś nowego  w stajni  DC. (pipi)a, ta Harley zawsze była najbardziej sexy, ale tutaj to xD niby  pare kresek, czasami nieproporcjonalnych, ale daaaamn, najlpesza laska w animacjach. Gdybym oglądał ten serial za małolata to latanie do kibelka byłoby częste. A tak poza tym batman i  nightwing to w filmie 2 pokraki i w zasadzie spier,dolili te postacie.

 

6/10,  100 razy lepsze niż ten zyebany  killing joke.

A, swietny kawalek Harley w knajpie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 3.10.2017 o 15:44, Masorz napisał:

Będzie film 'Batman Ninja' od japońskiego oddziału Warner Bros. 

Za animację będzie odpowiedzialny m in twórca 'Afro Samurai'.

 

http://www.cbr.com/report-batman-ninja-anime-from-afro-samurai-creator-set-for-2018/

 

Premiera w 2018 roku :fsg:

No to pięknie pojechali z tematem:

 

 

 

:banderas:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...