Skocz do zawartości

Wind Waker HD


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

TWW to majstersztyk w serii chyba przebić ją może tylko TP a i tu bym się kłócił bo jednak w TWW jest małe ale cieszące zasypianie wrogów wieczorami ogólnie to tak buduje klimat spaja ten świat. Do tego piraci ah ten battleship. Dziś grałem całą noc i jeszcze pogram trzeba teraz uważnie zdjęcia strzelać ba już za chwile tylko Haven przejdę i Jabuna. Też chciałbym kolejną TWW. Liczę na nową odsłonę bo po PH ST trochę straciłem zaufanie do serii ale ALBTW podciągnęło jeszcze ufność w twórców może będzie super zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Tez mam Phantom Hourglass i Spirit Tracks, ale jeszcze ich nie ukonczylem chociaz mam je juz ladnych pare lat. Fajne gry, ale popsute tragicznym sterowaniem stylusem - nie mam pojecia po co oni to tam dali, ale widac, ze wcisneli to sterowanie na sile, a mogli dac do wyboru normalne sterowanie krzyzykiem.

 

Przez to glupie streowanie odlozylem Phantom Hourglass na bok, a Spiit Tracks nawet nie zaczalem.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Nie muszą być długie, wystarczy, że będą dobre i będzie ich trochę więcej niż 5 na krzyż. Te w WW nie są takie krótkie. O ile 2 pierwze dugeony zrobione są podręcznikowo, tak im dalej w las, tym więcej drzew.

 

Na szczęście Anouma chyba przypomniał sobie jak robić Zeldy, do których nie ma się o co przyczepić, więc o nową jestem w miarę spokojny,

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Tez mam Phantom Hourglass i Spirit Tracks, ale jeszcze ich nie ukonczylem chociaz mam je juz ladnych pare lat. Fajne gry, ale popsute tragicznym sterowaniem stylusem - nie mam pojecia po co oni to tam dali, ale widac, ze wcisneli to sterowanie na sile, a mogli dac do wyboru normalne sterowanie krzyzykiem.

 

Przez to glupie streowanie odlozylem Phantom Hourglass na bok, a Spiit Tracks nawet nie zaczalem.

 

Daj im szansę, zagraj w ciuchciową żeby zmienić klimat. Też hejtowałem sterowanie i brak wyboru klasycznego. Ale niedawno skończyłem Spirit Tracks i jestem zachwycony. Powiem więcej, nie wyobrażam sobie innego sterowania. Szybko można się przyzwyczaić. ST to bardzo udana odsłona moim zdaniem. Zelda jest cały czas przy nas, poziom zagadek jest całkiem dobry, jest dużo fajnych questów związanych z rozwożeniem ciuchcią ludzi i towarów. Dobrze się używa przedmiotów stylusem. Mówię Ci - warto się przełamać, nie zagranie w tak dobrą grę to błąd. W piątek zabieram się za PH którą też kiedyś zacząłem i rzuciłem po chwili :)

Odnośnik do komentarza

Z tymi świniami to fakt ale  do jego wieku to pasuje . Łódka jest dobrym pomysłem a SP I PH to crapy niestety mogli dać sprity i rzut jak w ALLTP i było by też git nikt by się nie obraził. Zawsze miło Tetre wspominam z tej gry ważna fabularnie postać ale początkowo ma ząbek który zapada w pamięć. Kto nie grał w TWW ten frajer i nie rozumiem dlaczego kiedyś tą grę krytykowano za stylistykę a to jej największy plus. Teraz wyczekiwać TP HD ale to pewnie za generacje bo N nie rozpieszcza za bardzo remakeami.

Odnośnik do komentarza

Co wy sie dungeonow czepiacie - super sa !
Jak chcecie miec nie wiadomo co to sobie w Skyrim albo Dark Souls grajcie a nie....

To najlepsza Zelda jaka powstala i tyle, nie jest naciagana bactrackingiem i starciami po kilka razy z tymi samymi bossami jak Skyward Sword.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dungeonów jest za mało i są najprostsze ze wszystkich odsłon 3D. Można psioczyć na Skyward Sword czy Twiilight Princess, ale dungeony to inna klasa w porównaniu z tymi z Wind Wakera. Mało skomplikowane są po prostu. Żaden nie wbił mi się jakoś specjalnie w pamięć. 2 ostatnie jadą na tym samym patencie, a o ostatniej lokacji nawet nie będę mówił, bo ratuje ją tylko boss.

Odnośnik do komentarza

A mnie dungeony się podobają nie jest za długo ale za to w świecie jest co robić np. TP cudo ale około fabularnych rzeczy ma mało niestety. TWW  jest mi się wydaje najobszerniejszą Zeldą mimo wszystko  najbliżej do niej ma tylko MM jak wziąć pod uwagę zadania poboczne, taka tp ma około 12-15 zadań + 4-7 jaskiń do odwiedzenia  ale lochy długie co nie zmienia faktu że jest cudowna i Twilight Princess jedna z najlepiej zaprojektowanych postaci (design) przez N. Jak szukać nędzy w lochach to PH I ST jest idealna.

Odnośnik do komentarza

Szkielet nie szkielet i tak nie przywiązuje się do nich większej wagi bo zamiast cieszyć michę z 20 pięter człowiek łapie się za głowę jak oni wymyślili te zagadki. To co naprawdę mogli by zmienić lub usprawnić to dodać wielopoziomowe zagadki nie ograniczające się do 1 pomieszczenia i nie na zasadzie pociągnij wajchę otworzysz wrota w 1 pomieszczeniu.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...