Skocz do zawartości

Wind Waker HD


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za post pod postem ale mam ważne pytanie z tymi motylkami:

 

 

 

Czy można je gdzieś łatwo zdobyć, jestem już przy końcu muszę dać tej nauczycielce 20 szt. niestety mam 16, muszę znowu przeczesać dungeony ?

Ogólnie mam 33 h już myślałem, że to koniec a teraz takie żmudne szukanie tych rzeczy.  Jak cała gra była genialna tak końcówkę moim zdaniem rozwlekli.

 

 

 

Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza

dzieki :) Gry na WiiU nie sa tanie a na start mialbym pewnie 3,4 tytuly wiec czas jest bardzo wazny. Analogicznie na PS 3 ( nad którą tak BTW się ciągle zastanawiam) mam już 5 gier wyrwanych  po kilka funtów :P

No ja mam od grudnia WiiU gry są długieeee.

Lego City Undercover jakoś 27 h mi zajęło, Mario 3d World 18 h i jeszcze nie mam odkrytych wszystkich światów nie mówiąc o 100%. Zelda 33h i jeszcze gram. Dopiero co zacząłem DK nowego (ciut ponad 2h), a jeszcze przede mną NSMB U.

 

Gry Niny wpjeżeli chodzi o singlpiel to moim zdaniem najbardziej żywotne pozycje.

Odnośnik do komentarza

TWW jest przyjemne i warto robić wszystko ja mam  jakieś 50 godzin w tej grze 1 w kubraczku na normalnym poziomie trudności i 2 podejście na hero mode w pidżamie, za pierwszym razem chyba 1 dnia grałem w TWW 15 h była sobota więc skorzystałem.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Mi się podoba ta Zelda (choć końcówa damne ciut przeciągnięta) ale ja nie licząc platformówek nie robię w nigdy wsystkiego w gierkach. Z prostego powodu szkoda mi czasu bo jest za dużo dobrych gier a za mało czasu, więc po przejściu fajnego tytułu wolę zabrać się za inny fajny.

Odnośnik do komentarza

Jest 2 ale łatwo dropić bo wystarczy wskoczyć do teleportu i z powrotem w teleport i znowu są. Myślę że 10 minut i powinno ci wystarczyć no max 15 minut nawet nie tu nie jest tak ciężko o drop.

Nie wiem dla czego ale mi się to nie pojawia. Raz była 1 szt. po ich ubiciu, wyszedłem, przeteleportowałem się na inną wyspę i już nie ma tych motylków. Jakaś inna opcja ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...