Skocz do zawartości

Wind Waker HD


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

No nie mow. To jak dungeony przechodziles? Przeciez przy sejvie zawsze na poczatku sie zaczynalo ;)

Kociolki sa do teleporotowania sie miedzy levelami dungeona zwykle przed bossa, czasem jest wiecej.

O jaaaa. Ja robiłem sesje po 1 dungeonie:) najgorsze tylko jak boss mnie ubił. Wtedy trochę mnie męczył backtracking.

 

Ty no jak tych kociolków się używa?:)

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak jest w wersji HD, ale na GC zdobywanie motylków, piór itp. było bardzo łatwe. Ekwipowało się  hak, namierzało autolockiem przeciwnika (najlepiej zeby był blisko drzwi/wejścia), kradło się przedmiot (99% skuteczności, chyba że stało się za daleko i hak chybił), wychodziło z planszy, wracało się i znowu kradło od tego samego wroga; zebranie 99 motyli zajeło mi ok. 40 minut.

Edytowane przez Dajzner
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Wiesz cięzko Ci pomóc jak nie powiedziałeś w których miejscach Ci brakuje figurek ale poniżej podrzucam linki gdzie jest wszystko jasno i klarownie opisane.

 

http://www.thonky.com/zelda-wind-waker/figurines.pdf

 

http://strategywiki.org/wiki/The_Legend_of_Zelda:_The_Wind_Waker/Nintendo_Gallery

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Sa dwa upgrade'y portfela - jeden na Outset Island na B7 - u wrozki w lesie, wejscie jest zablokowane glazem, ktory trzeba wysadzic bomba, a drugi portfel znajduje sie na malej wysepce na C1 - tutaj nie trzeba nic robic i wejscie jest otwarte.

 

Z tego co pamietem najpierw zdobylem upgrade na Outset Island, a pozniej ten z C1, wiec raczej tak tez mozna bo to chyba dziala tak, ze gdziekolwiek pojdziemy to i tak najpierw dostaje sie ten sredni, a pozniej duzy portfel. Upgrade najlepiej zebrac jak tylko to bedzie mozliwe bo kasy zbiera sie sporo i gorna granice pojemnosci pierwszego portfela osiaga sie dosyc szybko, a poczatkowo nie ma za bardzo na co wydawac kasy.

 

Jesli chodzi o backtracking to do odwiedzonych dungeonow juz sie nie wraca - tzn nie trzeba, ale mozna jesli chcemy np. cos tam jeszcze pozbierac. Wyjatek stanowi Forsaken Fortress - tutaj wracamy po raz drugi.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Cyclos zdjęcie trzeba samemu zrobić czy można go dostać od fotografa? Lepiej to 2 bo czeka mnie ... 3-4 podejście do gry a gram na hero w pidżamie. NVM kasuje save od czego jest gf :/ eh za dobrze było :( ale to wspaniała gra jest będę cisnął trudno.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Już wiem dlatego skasowałem save :( .. byłem w pidżamie i zajmowałem się wszystkim by tylko nie pchać przed wind i earth temple a tak obecnie z czysta przyjemnością przystępuje jednocześnie czytając dialogi choć już 11 lat temu poznałem ale to zawsze uprzyjemni mi spędzony miło czas i tak już nawet bardzo. Uwielbiam TWW a jak wychodził na GCN to kupiliśmy niedługo po Golden  Sun 2 i zabawy było w diabły nawet powiem że w pewnym momencie widziałem jakieś zamiłowanie w grach N do morza. Moja pierwsza Zelda z serii której nie znałem wcześniej jak znam N od dziecka to o Zeldzie dowiedziałem się jako stary ... 21 letni człowiek. Pamiętam jak widziałem na MCM zapowiedź od razu mnie skusiła stylem a że wychodziła na GC to wrażenie  zostało. Dzięki stylowi ją zapamiętałem i chwila czytania recki to już tylko formalność piękne czasy :)

 

PS: Jak ta gra jest prosto napisana 80% tekstu rozumiem a uczyłem się 3 lata angielskiego z tym że gram już 12 lat w gry po angielsku i od kiedy brat wyjechał sam tłumacze i WOW ogarniam. Pamiętam jak kiedyś wydawało mi się to trudne a teraz jest średnio ale fajnie. Nie wyobrażam sobie grać w PL no way.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Ja rowniez przechodzilem gre po raz pierwszy na GameCube ponad 10 lat temu i teraz bawilem sie chyba jeszcze lepiej w wersji HD na Wii U.
Niedawno ukonczylem gre na 100% zdobywajac wszystko co tylko sie dalo: 
- serduszka, 

- itemy, 

- skarby i mapy,

- wszystkie figurki w Nintendo Gallery, 

- Tingle Statues, 

 

Wymasterowanie gry zajelo mi okolo 53 godziny i moglbym grac dalej, chcialbym zeby Nintendo stworzylo kolejna czesc w stylu Wind Waker na Wii U.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...