Skocz do zawartości

Wind Waker HD


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie najlepsza odsłona to twillight princes grałem na gc :) właśnie myślałem aby kupić wii dla skyward ale jak kupie wii u to i w skyward i w wind wakera sobie zagram :) No ale na razie kasy brak to i ocarine męcze na 3dsie .

 

Mam 1 pytanie  czy nie ułatwili gry jak okaryne 3d :) ?  Czy jest to ta sama gra w hd czy coś dodali ?

Odnośnik do komentarza

To stary, dobry WW. Ułatwiono tylko zbieranie elementów Triforce z poziomu "w(pipi)" do "ok, pokręcę się i poszukam". Zaciąć się za to można i to w kilku miejscach, zwłaszcza jak się grało w WW na premierę, bo giera jest bardzo uboga w podpowiedzi. Tzn. trzeba pamiętać gdzie je szukać. 

Nic nie spartolono, wszystkie poprawki in plus, tak samo jak nowy żagiel. 

Tylko te dwa triale na statku piratów wciąż trzeba przejść. Jak ich nie lubiłem 10 lat temu, tak wciąż ale nie cierpię ich dziś. 

Na minus - gra zwalnia przy wybuchach na morzu. Jedyny minus tak na prawdę. 

 

edit: dwa shoty z dzisiejszej rozgrywki

 

wpieprzanie sałaty

UQu3Wv3.jpg

 

i obrazek jeden z wielu w grze

 

 

XQiHg2D.jpg

Edytowane przez Texz
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Święta, trochę wolnego, więc dzisiaj zaczynam Wind Wakera. Strasznie jestem ciekawy, co będę sądził o tej grze po jej przejściu. Na GC sto lat temu byłem wniebowzięty, ale irytowała mnie końcówka gry. Tym razem końcówkę podobno usprawniono, ale z drugiej strony, w tym roku zagrałem na 3dsie w najlepszą Zeldę jaka powstała i możliwe, że żadna Zelda już nie będzie tak mi się podobała.

 

No nic, zobaczymy. Na razie wiem, że ujrzę intro w HD, a w tle będzie przygrywała przepiękna aranżacja głównego motywu.

Odnośnik do komentarza

Rozczarowany ostatnimi 2 "dużymi" odsłonami i wniebowzięty A Link Between Worlds, miałem podejść do Wind Wakera HD bardzo krytycznie, a nie tak jak kiedyś - "cudownie wyglądająca gra, walić wszelkie niedoróbki, jeżeli chodzi o rozgrywkę". Nie jestem już w podstawówce i potrafię przecież bardziej profejsonalnie podejść do wyrażenia mojej opinii.

 

Ale nie potrafię, przepraszam. Znowu czuje się jak w podstawówce, kiedy to katowałem 30 minutowe demo WW dołączone do zestawu z gackiem. Ciągle mam banana na ryju i nadal co 30 sekund się gdzieś zatrzymuje i podziwiam animację, mimikę Linka czy te cholerne cienie. I to jeszcze w 1080p.

 

Zrobiłem Forsaken Fortress (swoją drogą zapomniałem, jak ciekawym pomysłem było zrobienie pierwszego dungeonu na modłę skradanki, a było bardzo ciekawym).

 

A w momencie, gdy w tej lokacji znalazłem miecz i musiałem walczyć z piratem, a z głośników poleciało to:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Hg00wt9SJhI

 

Przeszedł mnie dreszcz i wyszeptałem tylko: "o kur.wa, tak"

 

Kocham Wind Wakera i ta miłość mnie zaślepia. Wiadomo, seria doświadczyła już lepszych dungeonow, których nie było tyle, co kot napłakał, ale je.bać to, żadna odsłona nie ma takiego klimatu. Ja tu jak pies zlizuję każdy piksel z ekranu i nie mam czasu na głupoty.

 

jb2o5FXotn7QsG.jpeg

 

 

Ktoś się pytał parę stron wcześniej, czy dalej czuć tą magię co kiedyś. Stary, ja przeniosłem się mentalnie do 2003 roku i czuję się  jak wtedy, gdy czytałem zapowiedź czy tam recenzję w N+ z tą zaj.ebistą okładką z Wind Wakera i nie mogłem sobie wyobrazić tej gry na telewizorze, bo jak w końcu coś tak pięknego, ni 2d ni 3d mogło działać na gacku. A jednak mogło.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Skonczyłem 3 dungeon. To ten leśny, w którym ratujemy małego deku. Klimatyczny, z kilkoma ciekawymi patentami. Bardzo porządny dungeon.

 

2 minusy:

 

-ustawianie limitu rupii w portfelu jest głupie. ALBW pokazał, że jest to bez sensu i mam nadzieję, że w serii już nigdy tego nie będzie. Oczywiście niedługo ulepszę go, ale tak o się czepiam bo mogę

-bladziłem kilka minut w jednym pomieszczeniu i nagle na ekranie pojawiła się notyfikacja, aby nacisnąć A i to powiadomienie nie znika póki nie naciśniemy A. King of the red lions daje nam wtedy delikatną podpowiedź. Powinno to być opcjonalne. Podpowiedź nie jest na poziomie błazenady Fi z TP, ale i tak po co to? Było to w oryginale? Bo nie pamiętam.

 

Aha, Wind Waker ma szczerze mówiąc naprawdę nieźle tempo rozgrywki. 7 godzin, w ciągu których zrobiłem 1 mały oraz 2 duże dungeony. Akurat, jeżeli chodzi o trójwymiarową odsłonę.

 

A tak to same plusy. Nadal nie mogę się nadziwić, jaką to jest piękna i klimatyczna gra

 

jb0c8HDGWXSZh5.jpeg

 

j0tr7hA7lIYqJ.jpeg

 

 

Karny kutas dla Nintendo, że nie można robić screenshotów w 1080p, tylko w takiej biedzie. Na telewizorze gra wygląda sto razy lepiej.

Odnośnik do komentarza

ale kusicie zeby wziac wiiu :confused: ale oprocz zeldy i lego nic mnie nie interesuje

I w najbliższym czasie zapowiedzi Nintnento wyglądają bardzo kiepsko a sama Zelda WW to produkt wtóry, który ograłam dwa razy. Nie potrzebuje odgrzewanego kotleta na WiiU. Kupiłam WiiU mamiona obietnicami Nintendo, teraz żałuje, że nie poczekałam do momentu, aż konsola stanieje.

Odnośnik do komentarza

Ja wziąłem za 8 stówek z NSMBU i szczerze mówiąc, z konsoli jestem bardzo zadowolony.

 

-Mario 2D

-3DWorld

-Wind Waker

-Pikmin 3

 

A czaje się jeszcze na Monster Huntera Tri i Wonderful 101. 2014 też zapowiada się nieźle. WiiU już teraz może być spoko opcją, a za rok, albo dwa? No panie, bogactwo.

 

Dla samego X będzie warto.

Odnośnik do komentarza

Ja wziąłem za 8 stówek z NSMBU i szczerze mówiąc, z konsoli jestem bardzo zadowolony.

-Mario 2D

-3DWorld

-Wind Waker

-Pikmin 3

A czaje się jeszcze na Monster Huntera Tri i Wonderful 101. 2014 też zapowiada się nieźle. WiiU już teraz może być spoko opcją, a za rok, albo dwa? No panie, bogactwo.

Dla samego X będzie warto.

No i koniecznie trzeba dodać jeszcze Lego City Undercover. Ta gierka gniecie kule, masa grania, skakania, eksploracji, ścgania, maksowania a humor jest tam przesadzony i czasmi wręcz niesmaczny ;)

Odnośnik do komentarza

No mi nie podeszło demo. Nie moje klimaty. Nie trawię Dragon Ball itp. a 101 mi się jakoś z tym kojarzy. Do tego ciut za duży chaos. Za dużo mam gier, które mnie jarają od "pierwszego wejżenia", więc ja nie dodam tego do tej listy;)

 

No niestety, W101 to gra, która nie powinna miec dema, bo źle reprezentuje grę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...