Skocz do zawartości

Wind Waker HD


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz w przypadku Ninny i Wind Wakera masz tutaj bardziej do czynienia z remakiem a nie remasterem gdzie takie gry nijak się mają do stworzenia gry od podstaw i gdzie gra wykorzystuje efekty graficzne których w ogóle nie było w pierwowzorze. No i ten dodatkowy atrybut iż wszystkie tytuły w Cel-shadingu bardzo wolno się starzeją i łatwiej jest im zachować świeżość. Tak czy siak Wind Waker był dla mnie tytułem numero Uno na GC i jest nim dalej na Wii U i jedynie najnowsza Zelda może go pobić (bo uwielbiam Cel-shadingowe odsłony bo idealnie pasują do tej serii, choć tech-demo z Wii U swego czasu jarało mnie konkretnie).

Odnośnik do komentarza

Pomimo lat to mocno utkwiła w pamięci i widać niektóre zmiany gołym okiem np. oświetlenie, chmury itp ale przemodelowane w taki sposób że nie psują ogólnego wrażenia a kręcą jeszcze bardziej tak jak za dawnych lat.I nie wiem dlaczego tak długo Nina zwlekała zaimplementowaniem jakości HD w wcześniejszym modelu konsoli , tłumacząc to że taka jakość nie jest potrzebna do ich gier.Ale patrząc na to co się dzieje na ekranie WW powątpiewam czy takie decyzje odnośnie słabszych bebechów od konkurencji maja dobry wpływ na ich politykę ma się rozumieć że prócz cięcia kosztów.

Nie jestem onanistą wzrokowym zawsze stawiam na grywalność ale tak jak piszesz, jeżeli miałaby go pobić to nową cel-shadingową Zeldunie chciałbym zobaczyć tylko na nowym high-end już sprzęcie a wsparcie na starcie w postaci zakupu NX-a, mieliby u mnie na bank zapewnioną :) Co nie zmienia faktu cokolwiek sie pojawi to na premierę tym razem na pewno ich wesprę.
...a teraz lecę grać w najlepszy gaming w historii i mało tego zaserwowany w najlepszej jakości HD :)

Odnośnik do komentarza

Co prócz satysfakcji dostane za ukończenie Hero Mode ? Bo powoli zaczynam wymiękać :D Z trzema serduszkami na początku nie jest łatwo a nie widzi mi sie powtarzać za każdym razem całe etapy od początku.Tym bardziej ze trochę trzeba opanować nowego pada. Myślałem że pójdzie gładko, pamiętam że była nawet za łatwa, zresztą dużym wyzwaniem Zeldy nigdy nie były a po skończeniu Bloodborne razem z lochami pomyślałem, pestka.
A tu :cw::D

Odnośnik do komentarza

Każda Zelda jest banalna przez mnogość serduszek na dosłownie każdym kroku: w krzaczkach, w wazonach a czasami nawet z przeciwników. Ale gdy Hero mode oprócz braku serduszek dodaje dwa razy mocniejszych przeciwników i obrażenia to już jak widać seria pokazuje pazurki i aż nie mogę się doczekać jak pomęczę Twilight Princess w Heroe Mode i figurką Ganona. Polecam Ci przemęczyć się przez początek i czym prędzej dorwać pierwsze buteleczki aby móc brać ze sobą potiony a zobaczysz że przygoda nabierze większego smaczku ;-]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

W przyszłym tygodniu powinna do mnie przejść wersja Selects, zastanawiałem się właśnie nad rozpoczęciem na Hero Mode, ale po tym co piszecie... chyba sobie podaruję nerwy i po prostu będę się cieszył klasyczną wersją. Ciągle mam w pamięci wersję Gackową, którą całkiem niedawno sobie odświeżałem na Wii i jestem mega napalony na ponowne machanie mieczykiem i robienie dungeonów... a potem przyjdzie czas na powtórkę z TP :fsg:

Odnośnik do komentarza

Polecam Ci spróbować Hero Mode bo nie jest on tak trudny jak się wydaje. Wystarczy żebyś uważnie zwracała uwagę na ataki przeciwnika i nie leciał na pałę. Zresztą jak człowiek ma świadomość że nie ma serduszek na zawołanie to całkiem inaczej podchodzi do rozgrywki. A jedynie co po śmierci Ci czeka to przebiegnięcie na szybko część dungeonu z wyznaczonego checkpointa. 

Odnośnik do komentarza

Masz satysfakcję żeś nie burak i potrafisz przejść grę która się z Tobą nie nagle nie pieści. Jak nie było Hero mode to ludzie narzekali na poziom trudności. Jak jest Hero Mode dostepny od razu to mało kto gra bo przecież "za trudna" co za czasy......

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

w link between world przydaja sie rupees do kupowania (a nie wypozyczania) itemow. w innych czesciach raczej waluta się nie przydawała, chyba, że na jakieś sporadyczne minigierki albo itemy, typu powiększenie sakiewki na bomby itd itp ;) w skyward sword bylo troche wiecej opcji bo mogles sobie ulepszać itemki za kase i surowce. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...