Skocz do zawartości

Wind Waker HD


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Na chj mnie to hero mode... Walka to nie problem. Nigdy nie oczekiwalem po Zeldzie wymagajacych starc. Maja byc ciekawi bossowie i najwazniejsze d u n g e o n y. 

Im dalej w las tym gorsza ta gierka. Pierwsze 5h zajawka, fajny dungeon na początek i jaranie żeglowaniem, a potem monotonia, nudne i proste jak budowa cepa dungeony, a samo żeglowanie przynudza, 50 wysepek do zwiedzenia rozmiarów 3x3, no panie na hói. Moja pierwsza Zelda i srogi zawód.

Odnośnik do komentarza

marne ostatnie 2 dungeony i ostania lokacja na odpie,rdol też?


 

Na chj mnie to hero mode... Walka to nie problem. Nigdy nie oczekiwalem po Zeldzie wymagajacych starc. Maja byc ciekawi bossowie i najwazniejsze d u n g e o n y. 

Im dalej w las tym gorsza ta gierka. Pierwsze 5h zajawka, fajny dungeon na początek i jaranie żeglowaniem, a potem monotonia, nudne i proste jak budowa cepa dungeony, a samo żeglowanie przynudza, 50 wysepek do zwiedzenia rozmiarów 3x3, no panie na hói. Moja pierwsza Zelda i srogi zawód.

 

 

 

ha! mówiłem.

Odnośnik do komentarza

Jak już prawie każdy przyznaje się do swoich dewiacji, to sam dodam że Majora's Mask Mask pomimo jeszcze lepszego klimatu odrzuciła mnie na dobre pół roku, po kolejnym z rzędu wk.urwie na limit czasu i wiążące się z nim przykrości. Jak dobrze że znalazła się tam TA Melodia, bo dopiero dzięki niej gierka znów stała się osom.

 

No i jednak pół oczka lepsze od Okaryny jest Okami; za flow przygody bez żmudnego przebijania się od punktu A do B, design i przegenialny motyw z malowaniem magicznym pędzlem obiektów, urozmaicanie walk i rozw. puzzli. Kamiya to był jednak najlepszy Chińczyk w branży.

Odnośnik do komentarza

Calego WW jeszcze nie ogralem i nie wiem jak bedzie dalej ale po dwoch pierwszy dungeonach moge powiedziec, ze pod ich wzgledem ta czesc moze TP lizac stopy. Klimat jest ale "zagadki" sa zbyt proste. Ja tam polecam TP. Przy przechodzeniu dungeonow trzeba sie momentami naglowkowac ale nie na tyle zeby sie odciskow na mozgu narobic.

Odnośnik do komentarza

A ja do WW wróciłem po raz trzeci i z początkiem nie było łatwo, ziewałem i po Bloodborne trudno było się przestawić.Potem L4 i z czasem krótkie sesje 3h z każdym kolejnym dniem dochodziły do 8h, przekładając się na cudowny relaksing.Poczułem wiatr we włosach aż wyśrubowałem wszystkie serca.Zrobiłem wszystko co dało sie zrobić i nadal chciałem do niej wracać.Ale co do Okaryny to pozycja nienaruszona nadal No1.TP w niedługim czasie odświeżę, sam jestem ciekaw jak wypadnie a SS po skończeniu pomimo że była piękna limitka od razu sie pozbyłem i po niej do Breath of the Wild mam małe obawy.
Fujibayashi też za nią stoi   :notbad:  
 

Edytowane przez Oldboy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Twilight Princess > Wind Waker, zdecydowanie. Mroczniejszy klimat, brak aż takiej ilości bezsensownego zapieprzania (zbieranie robaków jest niczym przy przeklęcie nudnym pływaniu) i lepsze świątynie. Plus motyw z wilkiem. Nie wiem, czy Wind Waker robi coś lepiej. Chyba nie. Co prawda na Wii U wygląda prześwietnie, ale to tyle.

 

Ogólnie to TP > Ocarina > Majora > WW. W SS nie grałem, czekam na... nie wiem na co, może się zaopatrzę jakoś niebawem.

Odnośnik do komentarza

 Widzę że dla każdego coś dobrego i rzecz gustu widocznie.W SS na sterowaniem nie narzekałem, wykorzystany potencjał wiilota był na plus bardziej męczyły dłużyzny gdzie nie wlazłem to chciałem żeby się skończyło.Męcząca Fi no i mały szpetny świat bo efekt pędzla nie zrobił na mnie wrażenia ale za to upgrade był wyborny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...