Skocz do zawartości

Wind Waker HD


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Nintendo zaserwowalo w Ocarinie wielopoziomowe zagadki to ludzie ich ogarnąć nie mogli ;-] Ale nie żebym narzekał bo trochę brakuje mi czegoś konkretniejszego w tych kwestiach. Wind Wakerem jestem od pierwszego wejrzenia już w 2003r. zachwycony a mój Brat do dzisiaj przeklina mnie za to że nigdy nie używałem WW do szybkiego transportu tylko wiecznie pływałem łódką (bo jak można nie kochać ten feeling eksploracji nieznanego świata? no i ten wschód słońca to było coś.... - tego mi brakowało w TP a zwłaszcza SS gdzie nie można było latać nocą). Jak dla mnie Zeldy mają najbardziej klimatyczne dungeony ever, zawsze mi tkwią wszystkie w pamięci a Wind Waker to już w ogóle w tym prowadził (jak nie jedna zachwycała to zaraz chciało się odkryć jeszcze lepszą). 

Odnośnik do komentarza

A ja dziś po kilkunastu dniach przerwy popłynąłem na rodzinną wyspę by **** a po za tym wszedłem do domku do babci podleczyć ją  i ta nostalgiczna melodia przypomniała mi jak kiedyś na GCN ją po raz pierwszy usłyszałem jedna z najlepszych w grze dla mnie.

 

 

PS: Po prawie miesięcznej przeprawie stoję przed 9 ostatnimi pojedynkami. Zebrałem większość bossów w postaci figurek i kilku unikatowych mini szefów. Jeszcze dziś zaczynam zabawę w pidżamie więc zabawy będzie kilka razy tyle.

 

PS2: Jestem w drodze do Tower of the Gods ale w międzyczasie wykonam liczne zdjęcia dla figurek. Ta gra to poezja.

 

 

PS3: Ja mam ciśnienie mimo ukończenia owej pozycji na GCN naście razy + 1 w 100% zobaczenia wszystkiego. Coś pięknego, wygląda obłędnie.

PS4: By nie pisać postu pod postem a moment stuknie mi 100 godzin zabawy :D, ale kończyłem grę *2.5 poprzedni save skasowałem na rzecz uzupełnienia i jestem daleko figurki powoli się kończą zadania od postaci również a zostają jeszcze wyspy, platformy, łodzie podwodne chyba 4 tylko już oraz skarby.

 

 

PS5: Kończę już powoli zabawę nie wiele zostało a na liczniku ponad 100godzin. Ostatnie 5 figurek ( 4krokosy i ci kolesie na łodzi co wspominają o łodziach podwodnych i koniec galerii. Nie było trudno jakoś specjalnie ale ta gra nigdy taka nie była po ukończeniu złotego pliku jest cos nowego ale co każdy kto na nim ukończył tą edycje powinien wiedzieć tylko co to daje nie wiem. W święta kolejna porcja TWW tym razem Hero mode 100%.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Heh ten moment w którym wiesz że obcowałeś przy pierwotnej grze w 2003r. a mimo to 12 lat później cieszyłem jak się małe dziecko grając w Wind Waker'a HD. Boniu ile ja bym dał aby Nintendo stworzyło podobną Zelde. Żadna inna część nie jest dla mnie tak wyjątkowa jak Wind Waker (no i dzięki Ci Panie za Hero Mode, w końcu wszelakie potiony mają sens).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zaciąłem się i bym prosił o jakąś wskazówke  :) 

Jestem w momencie gdzie trzeba odszukać dwóch mędrców. I tak wejścia na jedną wyspe blokuje wielki kamień, na drugą silny wiatr. Zgodnie ze wskazówkami ryb udałem się po przedmioty którę pozwolą mi przejść te barykady, ale tam napotkałem na następne. Wszystkie drogi prowadzą do wyspy z kraterem i cyklonem obok. Czy dobrze rozumiem że to ten moment w którym trzeba drugiego boga wiatru przekonać żeby przekazał mi swoją moc? Tylko jak go trafić, bo z działka na łodzi ani z łuku nie da rady. Coś chyba gdzieś przeoczyłem?

 

Odnośnik do komentarza

W Forest Heaven wbijasz jak najwyżej po Deku Tree i w pewnym momencie będziesz mogl wejść - Forbidden Woods Lewa strona wyspy (skarb) muzeum (chyba nie co wyzej niż droga do lasu) ale najpierw musisz otworzyć je za pomocą gruszki i mewy tam jest pkt switch by opuscilo drabinke polataj mewa a znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Nie sądziłem że powrót po 14 latach będzie aż tak bezbolesny i to pod każdym względem :shok: .Mało tego, ta gra wygląda lepiej od niejednej obecnej prod. :kaz: .Taka mała skrzyneczka a daje tyle radości nie żałuje wydanej na Wiiu ani jednej złotówki.
A Nintendo pozostawia mnie w przekonaniu że to jednak cudotwórcy.

Edytowane przez Oldboy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...