Skocz do zawartości

Robert Kubica - wiadomości, plotki i pogaduszki.


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja o strone fizyczna jestem spokojny, duzo bardziej zaczalem sie ostatnio martwic o jego glowe.  Jezeli dostalby szanse, pojechalby wyscig czy nawet kilka, boje sie ze nie bedzie tak pewnie jezdzil jak przed wypadkiem. Glowa nie ta, spodziewam sie wielu problemow, bledow i DNF'ow.

 

nie moge czytać tego waszego utyskiwania ostatnimi czasy, biadolicie jak stare ciotki

Odnośnik do komentarza

To dzisiaj Robert testuje na Paul Ricard?

 

Testy na Hungaroringu hybrydą też już powteirdzone. Jeszcze tylko nie wiadomo, czy w ramach FP podczas weekendu, czy zostanie zorganizowany prywatny test. http://www.thedrive.com/start-finish/12337/robert-kubica-to-test-renault-sport-f1-r-s-17-in-hungary

no i gicior, mimo ogolnej podniety po cichu wierze ze jednak te ploty o Spa sie potwierdza...wchodzac w linka widac jaki jest teraz chudziutki :P macie jakies niusy bo nawet nie wiem czy juz jezdzi...

a widze ze kolega juz napisal...chcialoby sie cos konkretnego poczytac xD

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Zrobił 200 okrążeń i pobił czasy Nico Hulkenberga. W podanym niżej artykule piszą, że Renault zawiesza oczy na Sergio Perez. To z nim Kubica będzie walczył o miejsce w Bolidzie obok Hulkenberga. Ferrari też ponoć jest zainteresowane Perezem. Jeśli ten odejdzie do Ferrari to szansę Kubicy rosną. Jeśli Ferrari zostanie przy Raikkonenie bądź łyknie Verstappena, to Perez prawdopodobnie będzie priorytetową opcja dla Renault.

 

http://www.thedrive.com/start-finish/12386/watch-robert-kubicas-renault-sport-formula-one-test-at-circuit-paul-ricard

Odnośnik do komentarza

Mnie osobiście ciężko się odnieść do tego artykułu. Perez faktycznie jest opcją dla Ferrari - donosiły o tym wcześniej inne serwisy. Nie wiem skąd info, że Renault by go chciało. Kontrakt Pereza obowiązuje tylko do końca sezonu. Z Force India spędził już pięć (zdaje się). Pora na krok do przodu. Obecnie samo Force India to lepsza opcja dla niego niż Renault. Nie wiem, czy zdołaliby go przekonać. Robert przechodzi testy, bo muszą go sprawdzić zanim podejmą decyzję. Przejęcie zdolnego, młodego kierowcy nie jest takie łatwe. Z kolei wobec Roberta mają obawy, że sobie nie poradzi. Testy, są tym czym są - testami jednej z opcji. Z drugiej strony gdy RK popisze się w hybrydzie i wykręci dobre czasy, to jego akcje pójdą w górę. Ważne, żeby Robert robił swoje. Bieżące informacje pokazują, że póki co zaskakuje - a to więcej niż dobrze.

Odnośnik do komentarza

"Po tych dwóch dniach testów, moje wątpliwości całkowicie zniknęły. Nie jeździłem jeszcze obecnym samochodem Formuły 1 i nie byłbym gotowy na Silverstone. Przetestowanie nowego auta zajmie dwa dni. To zwiększy moje szanse o 1000%."

"W trakcie testów w Walencji i na Paul Ricard, uświadomiłem sobie, że moje zmysły nadal pracują ostro. Myślałem, że najlepsze czasy są już za mną, ale to nieprawda. Nie spodziewałem się, że wszystko przychodzić będzie tak naturalnie i mój instynkt będzie działał"

"Nigdy się nie poddałem i coś ciągle mówiło mi, że wrócę. Czułem się nawet lepiej niż podczas testów w Walencji. Miałem dużą pewność siebie"

tyle co oficjalnie Robert powiedziala po wczorajszych testach

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Może Robertowi się coś chlapnęło? On wie do czego to wszystko zmierza. Pewnie jest zobowiązany trzymać język za zębami, ale z drugiej strony jest sam tak podjarany, że pewnie coś mu się powie o trzy słowa za dużo. 

 

Czemu Perez miałby przechodzić do Renault?

Aktualnie nie widzę powodu dla którego miałby to zrobić. The Drive napisał tylko, że jest na liście kandydatów Renault, a Ci mogą sobie tam nawet Hamiltona wstawić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...