Skocz do zawartości

Robert Kubica - wiadomości, plotki i pogaduszki.


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

http://iforsports.com/breaking-sainz-sacked-already-ready-move-next-team/

 

This paves the way for Sainz to move to Renault, despite holding a contract with Toro Rosso for the Hungarian Grand Prix.

Currently, Renault’s managing director Cyril Abiteboul and Red Bull’s Helmut Marko are negotiating a deal to get Sainz out of his Toro Rosso contract. However, it appears that the Enstone-based team would have to raise at least $8 million for this move to be completed.

 

 

 

jeśli to jest prawda to

raining_david_tennant.gif

Odnośnik do komentarza

Pojawil sie nowy wywiad z Robertem...nie pamietam aby byl on tak wylewny i wypowiadal sie z takimi emocjami. Nie linkuje bo kazdy na pewno sobie z latwoscia znajdzie
"Teraz już wiem, że jestem w stanie wrócić na poziom, jaki prezentowałem w 2010 roku, a był to poziom wysoki".

czlowiek przeczyta wywiad i banan od rana :P

juz sie poprawiam...wybacz moje lenistwo :D

http://powrotroberta.blogspot.com/2017/07/kubica-jestem-gotowy-moge-robic-to-co.html

Edytowane przez Szymek_PL_
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

czekajcie...a to nie mowi ten sam koles ktory zapewnial ze testy w Walencji to podarunek dla Roberta i nie bedzie ich wiecej a byly pozniej jeszcze we Francji?? Na testach we Fancji mowili ze nie bedzie Roberta na Wegrzech a jak to jest obecnie kazdy widzi. Wgl wypowiedzi tego Pana nie biore na powaznie bo sytuacja zawsze byla odwrotna do tego co gadal. Kluczem w jego wypowiedzi jest to ze Robert nie jest "natychmiastowym zagrozeniem" dla Palmera i nadal "maja plan" zeby Palmer dokonczyl sezon. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tak jak pisze Szymek....Abiteboul zaprzeczał również jakoby Robert miał testować na Węgrzech;)

A tak już calkiem serio, te słowa wykluczają tylko powrót na Spa a dalej się zobaczy.

Zresztą osobiście nie spodziewałbym się Robsona juz na Spa. Naturalnym krokiem po tych testach byłyby jakieś piątkowe treningi.

Nie zdziwiłbym się jeśli Robert pojechałby FP1 na Monzy a jak wsio pójdzie dobrze to jeszcze w tym sezonie zobaczymy go w GP :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...