Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

No nie dzis mnie servis Pram wkurzyl. Oddalem 4 konsole do servisu oczywiscie znowu padl lase po 7 miesiacach. Odeslali mi dzisaj konsole oczywoscie micha sie cieszy podlaczam wszystko jest cacy ale po uplywie 20 minut konsola sama sie wylacza WTF. I co znowu musze na wlasny koszt odeslac im konsole czy ich juz tam calkiem poj... Bo to inaczej juz nie mozna nazwac. Czasami zaluje ze zakupilem ps3 padajace lasery po tak krotkim czasie to jest normalnie smieszne oj Sony masz wielkiego minusa:P

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie,staram się zrobić format więc właczyłem około godziny 14 wczoraj aby to robił a żona w nocy wyłączyła konsolę i mam teraz takie coś:

http://img600.imageshack.us/i/s6302358.jpg/

http://img23.imageshack.us/i/s6302357.jpg/

więc właczyłem znów formatowanie o 5 rano i do tej pory jest 0% tego formatu czy to jest normalne?

Wiem, że pełne ma trwać 18 godzin (mam konsole fat i dysk 320GB) ale po 10 godzinach myślałem, że będzie choć kilka procent pokazane, że tyle sformatowało a nie, że NIC.

Co jest nie tak i jak temu zaradzić?

Może odpiąć dysk i format przez kompa zrobić?

Odnośnik do komentarza

Grając dzisiaj w Bf'a nagle sama wyłączyła się Ps3 ,a i miałem otwarte okno ,bo nie chce jej zarżnąć.

Przeraźiłem się jak cholera ,bo wcześniej nie zrobiła tak ani razu. Pytałem wujka google i powiedział ,że stało się to z przegrzania ,ale to nie jest możliwe jak ja prawie przestałem czuć ręce. Mam bać się najgorszego ?

PS. Ma strasznie dużo miejsca na oddychanie.

PS2. Przed chwilą pisałem wiadomość i znowu się sama wyłączyła...

Edytowane przez Szalona Małpka
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem fan test sam nie mam pojęcia po co ,ale konsola nadal po ok. 5-7 min sama się wyłącza.

Edit. Juz przestała się wyłączać co nie zmienia faktu ,że coś musiało się spuć ,ale mimo wszystko wolałbym by odrazu padła w tumanach dymu niźli takie jaja odwalała ,aż strach w cokolwiek zagrać.

Edytowane przez Szalona Małpka
Odnośnik do komentarza

Kuuuuurwa ;[[[[[[[[[[[[[

Nowa slimka 320gb, od premiery mova. Wydaje mi sie ze hdmi padło.

Wczoraj dzialala bez problemu. Dzis wlaczam tv przelaczyl sie na odpowiedni kanal, znaczy sygnal jest, konsola sie uruchamia normalnie, ale nie mam obrazu i dziwieku. Tv odpowiada jakby caly czas czekal na sygnal z HDMI, ale obraz sie nie pojawia. Resetowalem ustawienia HDMI, nic nie pomoglo, zmienilem kabel, gniazdo hdmi to samo ;(. Konsola po kablu sd dziala normalnie. Tylko nie mowicie ze mi padla, bo (pipi)ne. Specjalnie fata 3 letniego sprzedalem a tu taki (pipi). Co robic? ;[[

 

EDIT

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1386542.html na ostatnim poscie gosc ma to samo.

Odnośnik do komentarza

Kuuuuurwa ;[[[[[[[[[[[[[

Nowa slimka 320gb, od premiery mova. Wydaje mi sie ze hdmi padło.

Wczoraj dzialala bez problemu. Dzis wlaczam tv przelaczyl sie na odpowiedni kanal, znaczy sygnal jest, konsola sie uruchamia normalnie, ale nie mam obrazu i dziwieku. Tv odpowiada jakby caly czas czekal na sygnal z HDMI, ale obraz sie nie pojawia. Resetowalem ustawienia HDMI, nic nie pomoglo, zmienilem kabel, gniazdo hdmi to samo ;(. Konsola po kablu sd dziala normalnie. Tylko nie mowicie ze mi padla, bo (pipi)ne. Specjalnie fata 3 letniego sprzedalem a tu taki (pipi). Co robic? ;[[

Sprawdź jeszcze TV.

Odnośnik do komentarza

Na innym? Sprawdzalem na tych zlaczach inny sprzet po hdmi i dziala.

 

EDIT

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1386542.html Gosc o ostatnim poscie ma to samo, mozliwe ze to soft? Co zrobic

 

Jak juz przelaczysz na kanal i nie bedzie obrazu to wlacz i wylacz telewizor(wystarczy pilotem;) U mnie pomaga;D

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza

Bez zartów, pomoglo O___o I teraz dziala normalnie. O co biega?

Coś z HDCP mogło się pochrzanić. Czasem mam tak że obraż nagle zaniknie ale to na początku jak włacze konsole. Mam też n-ke i tam jak obraz zaniknie to wyskakuje błąd że tv nie jest kompatybilny z HDCP. Właczenie i wyłączenie tv pomaga.

Mozliwe ze to hdcp, bo z nka mam wlasnie ten sam komunikat, tylko ze znika od razu. Wylaczylem tez sterowanie przez hdmi, tak na wszelki wypadek ;) A z konsola to pierwszy raz tak mialem

 

Bez zartów, pomoglo O___o I teraz dziala normalnie. O co biega?

 

Ciesze sie,ze moglem pomoc;D TV Samsunga?

Nie Sony Bravia. Kurde juz mialem jechac do serwisu, a wylaczenie TV pomoglo :/

Odnośnik do komentarza

Kumpel ma fata z wersji z dyskiem 40gb ( aktualnie dysk 250gb ) i przy gt5 najpierw konsola sie po 15 minutach zaczela wylaczac, aktualnie juz po wlaczeniu pojawia sie ylod. Wiem ze temat byl walkowany n razy ale ciezko otrzymac odpowiedz nie czytac kilkudziesieciu stron a potrzebuje a pilnie zalezy nam na czasie. Warto naprawiac czy na allegro juz ma leciec? Jezeli kupi nowa konsole to jak wlozy stary dysk to i tak danych (save'y szczegolnie) juz sie nie odzyska?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...