Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Skuter musisz denerwować ludzi na głodzie?

 

Swoją drogą wracając do trzeciego akt - mam nadzieję, że nauczeni pomyłką, którą popełnili w dwójce dając krótki ostatni akt trójka będzie miała grube i kilkugodzinne zakończenia, takie z których będziesz myśleć, że już napisy zaraz polecą, a tu jeszcze coś, i jeszcze, i dalej trwa akcja...

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Podobno na hardzie (i wyżej) quest/map markery są mocno ograniczone i medytacja nie odnawia energii. Do tego mniej XP za questy (w grze nie dostaje się xp za zwykłe zabijanie przeciwników) i mniej stat pointów na poziom. Dobrze, wyższe poziomy zdecydowanie zachęcają do eksplorowania świata, a nie tylko buffują wrogów. :)

Odnośnik do komentarza

Podobno na hardzie (i wyżej) quest/map markery są mocno ograniczone i medytacja nie odnawia energii. Do tego mniej XP za questy (w grze nie dostaje się xp za zwykłe zabijanie przeciwników) i mniej stat pointów na poziom. Dobrze, wyższe poziomy zdecydowanie zachęcają do eksplorowania świata, a nie tylko buffują wrogów. :)

Mnie wlasnie troche to wkurza w W2 i w W3 pewnie tez. Szkoda, ze poziom Geralta nie zwieksza sie tez w zwiazku z zabijaniem potworow. Oczywiscie nie chodzi mi o to zeby bylo po rowno wygrane pojedynki - questy. Ale jakis tam procent nie za maly powinien tez wpadac za walki itp. Taki swiat, tyle zwiedzania, tyle potworow. Ci co chcieli by speedruna nie wymaksowaliby postaci, Ci nie spieszacy sie staraliby sie wylevelowac jak najwyzej :)

Odnośnik do komentarza

 

RPG bez levelowania postaci?

sporo ludzi przechodzi drak soulsy bez levelowania, to jest dopiero hardkor (na podstawowym levelu prawie żadnej broni nie można używać bo za mało statsów)

 

To jest głupie na równi z przechodzeniem gry tylko jednym rodzajem broni. Jeżeli ktoś jest masochistą to spoko ale zabieranie sobie jakiegoś elementu gry jest głupie.

Odnośnik do komentarza

 

Heheh. Jaka faza. Już wszystko gotowe, a w mojej głowie. Czy włączyć już, czy wszystko załątwione, czy może za wcześnie, może poczekam aż sie sciemni, jeszcze chwila, poczytam zawartość i pooglądam mape, :)))

Nie odpalaj bez przeczytania książek , obejrzenia serialu , ogrania dwóch poprzednich części. Jak nic z tych rzeczy nie zrobiłeś sprzedaj komuś grę i kup za rok jak ogarniesz.

 

Sage znam dobrze bo przeczytałem w całym życiu dokładnie 5 razy, Sezon Burz przeczytany, jedynka i dwójka ograna. Serial sobie odpuszcze :)

Odnośnik do komentarza

Heheh. Jaka faza. Już wszystko gotowe, a w mojej głowie. Czy włączyć już, czy wszystko załątwione, czy może za wcześnie, może poczekam aż sie sciemni, jeszcze chwila, poczytam zawartość i pooglądam mape, :)))

Nie odpalaj bez przeczytania książek , obejrzenia serialu , ogrania dwóch poprzednich części. Jak nic z tych rzeczy nie zrobiłeś sprzedaj komuś grę i kup za rok jak ogarniesz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra no, trudno, ja dzisiaj idę chlać, jutro idę chlać, w niedzielę idę chlać, a w poniedziałek śpię cały dzień, byleby do północy zleciało jak najszybciej. 

 

Później znikam dla świata - zdjęć Sqtr nawet nie oglądam, ale gdybym miał możliwość mieć te grę wcześniej, to też bym tak zrobił :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...