Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra no, trudno, ja dzisiaj idę chlać, jutro idę chlać, w niedzielę idę chlać, a w poniedziałek śpię cały dzień, byleby do północy zleciało jak najszybciej.

 

mam podobny plan, tylko mnie jeszcze czeka zakup całej konsoli więc konfiguracja, instalacja aktualizacji i całe to pieprzenie... kurde

 

 

ostatnio tyle materiałów że zacząłem sobie ograniczać i większości gameplayów nie oglądam, nie chce za dużo zobaczyć na filmach, a przecież te 3 dni można by spędzić na oglądaniu jak inni grają ale to nie ma sensu

Odnośnik do komentarza

ostatnio tyle materiałów że zacząłem sobie ograniczać i większości gameplayów nie oglądam, nie chce za dużo zobaczyć na filmach, a przecież te 3 dni można by spędzić na oglądaniu jak inni grają ale to nie ma sensu

 

To jest zupełnie bez sensu, później grasz w taką grę i nie jara Cię, bo wszystko widziałeś i wszystko wiesz. Znasz każdy ruch, każdy spell, znasz fabułę i wykonanie niektórych questów i nudzi Cię chwilę później, bo brakuje tej podjarki z samodzielnego odkrywania. 

 

Ja generalnie nawet screeny pomijam w sieci, nie chce niczego widzieć :P

Odnośnik do komentarza

Informacji podanej powyzej, jakoby preorderowcom ktorzy zamowili gre via paczkomaty juz wyslano przesylke ja osobiscie nie potwierdzam. Zamowilem i oplacilem preordera miesiac temu, lecz poza mailem z 12.05 z informacja o gotowosci zamowienia do wysylki  nic wiecej nie otrzymalem :frog:

Odnośnik do komentarza

Informacji podanej powyzej, jakoby preorderowcom ktorzy zamowili gre via paczkomaty juz wyslano przesylke ja osobiscie nie potwierdzam. Zamowilem i oplacilem preordera miesiac temu, lecz poza mailem z 12.05 z informacja o gotowosci zamowienia do wysylki  nic wiecej nie otrzymalem :frog:

 

No u mnie to wygląda w ten sposób: 

 

b00qpe7gq4dj.jpg

 

Więc myślę, że dosłownie za moment powinieneś otrzymać taką informację.

Odnośnik do komentarza

 

Informacji podanej powyzej, jakoby preorderowcom ktorzy zamowili gre via paczkomaty juz wyslano przesylke ja osobiscie nie potwierdzam. Zamowilem i oplacilem preordera miesiac temu, lecz poza mailem z 12.05 z informacja o gotowosci zamowienia do wysylki  nic wiecej nie otrzymalem :frog:

 

 

 

Więc myślę, że dosłownie za moment powinieneś otrzymać taką informację.

 

Super by bylo, ale najprawdopodobniej kolesie z cdp najpierw wypchneli kolekcjonerki z dwoch powodow:

1.Zeby w ten sposob nagrodzic tych co wysuplali duzo wiekszy szmal na ich gre,

2. Powod bardziej prozaiczny: ciezkie duze kartoniska zajmuja w ch..miejsca i chcieli sie ich po prostu jak najszybciej pozbyc :)

 

EDYTA GEPPERT: Fucktycznie, wszedlem tam gdzie Ty i jest info, ze wyslane (!!!)

Teraz tylko czekam na esesmana z numerem do skrzyneczki!

:shieeet:

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

lol ten typ z PPE - redaktor 6/10, broni swojej oceny

"Grafika w Wiedźminie 3 mi się nie podoba. W moim odczuciu otoczenie wygląda źle, ale gra odbija sobie to modelami postaci."

http://www.ppe.pl/publicystyka-1615-wiedzmin_3___10_10__czyli_wszyscy_jestesmy_przekupieni.html

 

 

kurfa dali ślepemu recenzować gre i takie są tego efekty  :/

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

No i gram, już ze dwie godziny. No i poprostu, porprostu, normalnie poprostu, poprostu... coś nieziemskiego. Postać Geralta jest bombowa, ruchy, teksty, głos. Czuje sie jakbym oglądał staropolskie obrazy olejne stając czasem na chwile i podziwiając widoki. Gwara, teksty, a to dopiero pierwsza wiocha. Ciarki po wejściówce w gre. Chce powiedzieć więcej, ale moge spojlerować. Karty ekwipunku i postaci jak w najlepszych pecetowych produkcjach, zawsze mi tego brakowało w konsolowych rpgach, tego ręcznie malowanego sznytu, a nie stylu ala warcraft ( wiem warcraft pecetowy ). Cieniowane drzewa i ruch roślinności, potwory, znajdżki. 

Ide zagrać w gwinta w pierwszej przesłowiańskiej karczmie. :)

Edytowane przez Sqtr78
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

No i gram, już ze dwie godziny.

 

to powiedz nam - grafika 6/10 czy tamtego gością serio aż tak pogrzało?

 

 

kurna to jest niepojęte :/

po pierwsze wszyscy widzimy screeny i filmy z gry i mimo downgradu w zadnym razie nikt z nas nie powiedziałby że grafika jest słaba

 

po drugie wszystkie inne recenzje piszą że grafika jest piękna i wyznacza nowe standardy

 

a ten kurna 6/10 :dafuq:

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

 

RPG bez levelowania postaci?

sporo ludzi przechodzi drak soulsy bez levelowania, to jest dopiero hardkor (na podstawowym levelu prawie żadnej broni nie można używać bo za mało statsów)

 

To jest głupie na równi z przechodzeniem gry tylko jednym rodzajem broni. Jeżeli ktoś jest masochistą to spoko ale zabieranie sobie jakiegoś elementu gry jest głupie.

 

Sam jesteś głupi! Speedruny to fantastyczny pokaz skilla debeściaków, którym do pięt nie dorastamy!!111!!!!!!11!

Odnośnik do komentarza

Grafika jest na bardzo wysokim poziomie, biore pod uwage fakt iż jest to sandbox na kilkaset godzin. Ale pomijając to ta gra wygląda nieziemsko. Chodzi o to jak to wygląda w ruchu. Okej gdybym sie skupił na wieśniaku nie związanym z fabułą który pasie krowy w odmętach mapy to mógłbym kręcić nosem, ale ogólny odbiór tego co widzimy to jest 9 na 10 na luzaku. Ruszające sie na wietrze drzewa i trawa, kolorystyka, fauna i ogrom świata. GGościa pogrzało i nie ma pojęcia o grach. Do zwolnienia

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najgorsza jest przyjęta teza artykułu, która  w skrócie mówi "oceny są subiektywną opinią, nie każda musi być 10/10". Oczywiście zgadzam się w pełni z tym stwierdzeniem, ale tekst chybia krytykę. W sieci narzeka się nie na oceny, tylko samą treść ów tekstów.  W przypadku pana Gołąba to jest oczywista nieznajomość warstwy technicznej gry, bo o ile subiektywnie artstyle może się nie podobać to oceniając grafikę należy jednak odwołać się do tej pierwszej. Z resztą recenzji nie będę polemizował, mogę tylko nadmienić, że była niechlujnie napisana.

Żenująca recenzja od CDA też nie jest warta usprawiedliwiania :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...