Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

Lol myślałem, że różnica będzie ogromna, a tu ok ;d przecież pomiędzy high (a takie mają obsługiwać konsolki), a ultra różnice będą praktycznie niezauważalne dla zwykłego gracza. Jedne co rzuca się mocno w oczy to wypukłości i lepsza tekstura terenu. 

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I dobre info dla posiadaczy wersji pecetowej, którzy obawiają się, czy pograją w przyzwoitych detalach i płynności (tak, wiem - PC nikogo :D ).

 

http://www.pcgameshardware.de/The-Witcher-3-PC-237266/Specials/Technik-Test-1158845/

 

Performance is "very good", regardless if you're using Radeon-GPUs or Nvidia-GPUs.
- GTX 770 or R9 280X are sufficient for Ultra Settings @ FullHD
- 2 GiByte VRAM is enough for the (still very good and diverse) Max Textures.
- Config File lets you tweak the game extensively, like Distance Scaling (I know some of you were worried) and higher res shadows.
- Every thread is getting some love. So get your 6 cores out . Still, the game is playable with just 4 cores @ 2GHz. 

Odnośnik do komentarza

ejj

 

jeszcze coś żeby było "śmieszniej"

typ 6/10 recenzował też tego strasznego gniota "brawl"

http://www.ppe.pl/recenzje-1585-recenzja_gry__brawl.html

i grafice też dał 6/10!!

 

6/10

z17810789AA,BRAWL---gra-firmy-Bloober-Te

 

6/10

gaXSnltOA_WT.878x0.Z-Z96KYq.jpg

 

tej no już nie zes,raj się, zobaczysz to sam ocenisz, to jest bardzo subiektywna sprawa i nie raz się zdarzało, że ktoś kręcił nosem na coś świetnego albo był zachwycony średnimi wizualiami

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Grafika jest na bardzo wysokim poziomie, biore pod uwage fakt iż jest to sandbox na kilkaset godzin. Ale pomijając to ta gra wygląda nieziemsko. Chodzi o to jak to wygląda w ruchu. Okej gdybym sie skupił na wieśniaku nie związanym z fabułą który pasie krowy w odmętach mapy to mógłbym kręcić nosem, ale ogólny odbiór tego co widzimy to jest 9 na 10 na luzaku. Ruszające sie na wietrze drzewa i trawa, kolorystyka, fauna i ogrom świata. GGościa pogrzało i nie ma pojęcia o grach. Do zwolnienia

Ja mam pytanie nieco na przyszłość. Jak dotrzesz do Novigradu to daj znać czy miasto nie jest zbyt puste w sensie czy jest dużo npców,jakies błakajace sie zwierzątak ect.

Widziałem kilka urywków z miasta i nie wyglądało na zaludnione ale w grze był juz wieczór więc może pozbierali się spać do cieplutkich domków :P

Odnośnik do komentarza

Są niedociągnięcia, właśnie ogrywałem jakiś quest poboczny i gałezie drzew przechodziły przez ściany pomieszczenia, w którym rozmawiałem z jakimś wieśniakiem. Sa jakieś tam akcje tego typu, jek nie widziałem typa na moście i sie dorysowywał lipnie, a był questem, ale sporadycznie i gra sie broni wszystkimi aspektami, ale tylko raportuje :) 

Odnośnik do komentarza

Exp leci z potworow ale nie non stop, jak uzupelnisz bestiariusz (kazdy potwor ma chyba 4 poziomy wiedzy czy jakos tak) to exp przestaje leciec calkowicie, niezaleznie od poziomu trudnosci, w Wiedzminie expic bedzie sie na questach, tak to ktos by polecial, pomeczyl sie z wysoko levelowymi potworami i wrocil dokoksany na 60 levelu po pierwszego questa ze story :D

 

Wreszcie wysokiej jakosci jpeg a nie jakis gif, piekne:

 

10988472_837612709642055_437282630407115

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...