Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie trochę denerwuje to, że zamówiłem preordera (w cdp.pl), także już dawno dostali moją kasę i mogą ją dalej wykorzystywać do inwestowania. W zamian za to właśnie wczoraj się dowiedziałem, że np. Media Markt przeprowadzi premierę Wiedźmina 18 maja od 21:00. Nie mam nic przeciwko takim akcjom ze strony marketu, ale jako preorderowiec chciałbym w takim razie swoją kopię dostać też 18go.

Bo preordery od dawna dawały tylko 1 przywilej tzn:

Mozliwosc wczesnej zapłaty :) o ile jest to jakiś przywilej haha

Za to wiele minusów jak to, że gra trafi przeważnie w dzień premiery a nawet nierzadko wieczorem lub na 2 dzień, rezygnacja z gry jest bardziej problematyczna.

Ja tam lubię we wtorek po kawie wsiąść w auto i pojechać rytualne o 10 po Boxa.

Oczywiście w 100% przekonany, że nie kupuje kota w worku.

Odnośnik do komentarza

 

Mnie trochę denerwuje to, że zamówiłem preordera (w cdp.pl), także już dawno dostali moją kasę i mogą ją dalej wykorzystywać do inwestowania. W zamian za to właśnie wczoraj się dowiedziałem, że np. Media Markt przeprowadzi premierę Wiedźmina 18 maja od 21:00. Nie mam nic przeciwko takim akcjom ze strony marketu, ale jako preorderowiec chciałbym w takim razie swoją kopię dostać też 18go.

Bo preordery od dawna dawały tylko 1 przywilej tzn:

Mozliwosc wczesnej zapłaty :) o ile jest to jakiś przywilej haha

Za to wiele minusów jak to, że gra trafi przeważnie w dzień premiery a nawet nierzadko wieczorem lub na 2 dzień, rezygnacja z gry jest bardziej problematyczna.

Ja tam lubię we wtorek po kawie wsiąść w auto i pojechać rytualne o 10 po Boxa.

Oczywiście w 100% przekonany, że nie kupuje kota w worku.

 

To jest prawda, niestety. Od dawna nie zamawiałem preorderów, ale w tym przypadku pokusiłem się jeszcze na ten steelbook do podstawki :)

Odnośnik do komentarza

Zamawiał ktoś w Ultimie do wczoraj było wysyłka 19/05 dzisiaj mam w zamówieniu towar chwilowo nie dostępny  a zamówienie składałem w tamtym roku

Ale to jest informacja podana na ich stronie gry, dla osób, które chciałyby teraz zamówić. W szczegółach zamówienia ciągle jest "zamówienie oczekuje na możliwość realizacji". Może po prostu zakończyły im się już egzemplarze, które mieli do sprzedania na pierwszy rzut preorderowców i będą domawiać.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

poogladalem sobie streamy na ps4 - genialnie sie ta gra prezentuje - klimat jest wrecz nieprawdopodobny, ale nawet po patchu w niektrorych scenkach i walkach w gameplayu framerate leci na pysk - bardziej klatkujacej gry na ps4 chyba jeszcze nie bylo

Nie powiedziałbym, gra gubi klatki bardzo rzadko, gram już z 8godzin i zauważyłem spadki może 3 razy. Gra jest ostra jak żyleta, pięknie to wygląda i bardzo płynnie.

Wbiłem 3 level i gram na przedostatnim poziomie trudności i powiem tyle, gra do łatwych nie należy. Dostaje baty od kilku wilków w polu czasem :), MIsje poboczne są bombowe, każda inna jak narazie i fajnie napisana. NIe można się oderwać od ekranu.

 

PS. konsola sie poci jak nigdy i wchodzi często na najwyższe obroty szumiąc jak opętana 

Odnośnik do komentarza

UP. Prawda.

 

Kolejne sprawdzenie statusu przesylki i...jest dobrze :)

 

"Wyslana z Sortowni. Paczka jedzie do miasta odbiorcy".

 

Mysle, ze na 99% wczesnym wieczorem w poniedzialek otrzymam upragnionego esesmana z kodzikiem do paczkomatu, a wowczas pan Cezary wsiadzie w swoje autko, pojedzie 5 km od miejsca zamieszkania i ladnie przejmie przesyleczke :)

A potem to juz tylko.... :banderas:

Odnośnik do komentarza

poogladalem sobie streamy na ps4 - genialnie sie ta gra prezentuje - klimat jest wrecz nieprawdopodobny, ale nawet po patchu w niektrorych scenkach i walkach w gameplayu framerate leci na pysk - bardziej klatkujacej gry na ps4 chyba jeszcze nie bylo

Sciagnalem nowy material z gamersyde i podczas walki mialem wrazenie ciagle utrzymujacego sie niskiego FR, ja z zakupem poczekam na analizy DF

Odnośnik do komentarza

 

Sqtr moglbys nam zdradzic, skąd dorwales swoja kopie tak wczesniej? nie chce polaczkowac, ale nakręciłeś furore troche tym ujawnieniem się :D

o ile oczywiscie to nie jest poufne

 

Pisal, ze od ciabatego w UK :)

 

Tak mam taki sklepik z grami w Londynie, w którym mam sztame ze sprzedawcą i jak tylko ma dostawe, dzwoni do mnie i odkłada mi giere. :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Sqtr moglbys nam zdradzic, skąd dorwales swoja kopie tak wczesniej? nie chce polaczkowac, ale nakręciłeś furore troche tym ujawnieniem się :D

o ile oczywiscie to nie jest poufne

 

Pisal, ze od ciabatego w UK :)

 

Tak mam taki sklepik z grami w Londynie, w którym mam sztame ze sprzedawcą i jak tylko ma dostawe, dzwoni do mnie i odkłada mi giere. :)

 

Brytyjska wersja tez ma jezyk polski? To byloby dobre posuniecie sadzac po tym ilu rodakow jest na Wyspach :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Sqtr moglbys nam zdradzic, skąd dorwales swoja kopie tak wczesniej? nie chce polaczkowac, ale nakręciłeś furore troche tym ujawnieniem się :D

o ile oczywiscie to nie jest poufne

 

Pisal, ze od ciabatego w UK :)

 

Tak mam taki sklepik z grami w Londynie, w którym mam sztame ze sprzedawcą i jak tylko ma dostawe, dzwoni do mnie i odkłada mi giere. :)

 

Brytyjska wersja tez ma jezyk polski? To byloby dobre posuniecie sadzac po tym ilu rodakow jest na Wyspach :)

 

Ma język polski, z tego co czytałem wcześniej chyba wszystkie wersje mają język polski.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...