Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jeżeli walka faktycznie nie będzie najlepszym elementem tej gry, to przypomnijmy sobie wszystkie części ME. Przed każdą był hype związany z kolejnymi przygodami Shepardai i możliwościami kreowania świata, choć w bardzo organiczny sposób. Mimo wielu wpadek związanych z tamtą trylogią, także w kwestii walki to po dziś dzień must-play.

 

E: Z facebooka Ultimy:

'Pracujemy, a Wy?'

1abb157dde7009617d250e22429b124d.jpg

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

No ja nie wiem co w tym temacie robią porównania do Mordoru, Sleeping Dogs czy Batmanów.  Wiesiek to nadal rpg z system walki pracującym w tle, a nie bazującym tylko na timingu i inputcie ciosów.  Jak coś to porównajmy z serią TES, Fallout czy poprzednikami Wiedźmina.

Aha, no to dziwne, ze mimo tego, ze nie bazuja tylko na tym, to coraz szybciej w tym kierunku ewoluuja.

 

Dzieki bogu.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

No ja nie wiem co w tym temacie robią porównania do Mordoru, Sleeping Dogs czy Batmanów.  Wiesiek to nadal rpg z system walki pracującym w tle, a nie bazującym tylko na timingu i inputcie ciosów.  Jak coś to porównajmy z serią TES, Fallout czy poprzednikami Wiedźmina.

 

Chyba bym się zaje.bał gdybym miał system walki z batmana z grze rpg :facepalmz: 

Odnośnik do komentarza

przy kazdej gigantycznej premierze gdzie jeszcze przed premiera srednia ocen jest niezmiernie wysoka pojawia sie potem rozczarowanie bo balonik napompowal sie do niebotycznych rozmiarow - tak bylo w ostatnim czasie przy gta5, przy the last of us, tak jest przy wiedzminie i tak pewnie bedzie we wrzesniu przy mgs5

 

Dokladnie, trzeba miec luzne troche podejscie, od czasu Mass Effecta 3 nie pozwalam sobie na taka wkretke jak przy premierze me3, pamietam jak wczoraj jak sie poczulem sie oszukany jak zobaczylem zakonczenie gry jeszcze z tych nieedytowanych. Ale tez nie ignoruje jak TLOU ktore tak mocno mi wisialo ze zakupilem dopiero w pol roku jak sie pojawily przeceny, a teraz jest dla mnie jedna z najlepszych gierek zeszlej generacji.

Odnośnik do komentarza

Akurat umycie okna oraz sprzątanie całego pokoju i robienie zapasów na miesiąc to bardzo prawilny temat i nie powinien być pomijany.

ja dzis sprzatam cale mieszkanie zeby mi soe nowa ps4 nie kurzyla xd

 

Tylko musze wymyslic sposob żeby mi koty nie wskakiwaly na ps4 bo obecnie uwielbiają siedziec na ps3 :/

Odnośnik do komentarza

 

No ja nie wiem co w tym temacie robią porównania do Mordoru, Sleeping Dogs czy Batmanów.  Wiesiek to nadal rpg z system walki pracującym w tle, a nie bazującym tylko na timingu i inputcie ciosów.  Jak coś to porównajmy z serią TES, Fallout czy poprzednikami Wiedźmina.

 

 

Chyba bym się zaje.bał gdybym miał system walki z batmana z grze rpg :facepalmz:

Ja tez.

Odnośnik do komentarza

Zadałem pytanie czy ktoś już gra to nikt nie odpowiedział, stad kontynuacja tematu w innych sferach :reggie:

Tak, ja gram i gralem. Dzisiaj jechalem do 3:00AM, wstalem o 6:00AM gralem do 7:45AM a potem ruszylem do pracy. Teraz tylko do 17:30 i jazda grac dalej. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...