Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

przy tych wilkach na bagnach padłem za pierwszym razem bo przeceniłem ich siłe

poziom najtrudniejszy, za drugim razem izi, pojedynczo je wyciągając, ale ja zrobiłem platyne w Bloodborne to sami rozumiecie z kim mieli do czynienia

 

:kaz:

Ja nie zrobiłem, i pokonałem wilki za pierwszym razem majac 1 lvl i nie uzywajac beczek do wybuchów. Wiec teges....

 

PS:  DC + Bloodborne narazie wedruje na półeczke bo pojawiło sie CARS + Wiedzmin 3.... a w sumie po wczorajszym odpaleniu W3 obecny status to W3 i długo długo nic

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Mnie to rozwala ile twarzy narobili. Każdy npc wygląda wyjątkowo. No i fajnie, że mają jakieś skazy na twarzach itp. a nie wyglądają jak manekiny. Nawet taka Yennefer ma pieprzyki

Yeo idealnie wygląda. Kruczoczarne włosy wyglądają dokładnie tak, jak można sobie było wyobrazić czytając książkę.
Odnośnik do komentarza

Zaczał sie najgorszy okres bo o 7 trzeba było wyjechac do roboty gdzie bede siedział do 18. Wroce do domu i zona mi znowu powie , ze po pracy to tylko gram :D.

PS: wczoraj wieczorem juz była taka w(pipi)ii.. poszła do sypialni ogladac TV , włacza kanał a tam reklama W3 :) przełacza na inny kanał a tam reklama Batmana + Wieska i PS4 :D, przełacza na tvn a tam Kopacz w CDPR

 

Komentarz " Wszystkich juz po(pipi)ało z tym wiedzminem"

Edytowane przez Welna
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Zaczał sie najgorszy okres bo o 7 trzeba było wyjechac do roboty gdzie bede siedział do 18. Wroce do domu i zona mi znowu powie , ze po pracy to tylko gram :D.

PS: wczoraj wieczorem juz była taka w(pipi)ii.. poszła do sypialni ogladac TV , włacza kanał a tam reklama W3 :) przełacza na inny kanał a tam reklama Batmana + Wieska i PS4 :D, przełacza na tvn a tam Kopacz w CDPR

 

Komentarz " Wszystkich juz po(pipi)ało z tym wiedzminem"

Skądś to znam. Z tą różnicą, że moja żonka chce oglądać questy i wydarzenia fabularne, sagę kiedyś czytała i dwójkę też raz przechodziliśmy wspólnie, więc czasami zamiast lecąc z fabułą będę pewnie czekał robiąc poboczne rzeczy, co akurat jest dobre. :dynia:

 

Z innej beczki: jazda koniem nocą przez leśny szlak w trakcie wietrznej pogody - takiej przed burzą na kinie domowym... :banderas:

 

:banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:

 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Gram na Normalu  :dynia: Na pewno jeden dostałem z gryfa, drugi z zwykłego utopca i chyba jeszcze z miśka, a reszty nie pamiętam z czego wyleciała.

Najgorsze jest to, że każdy jest innej nazwy i nie mogę ich połączyć w jeden większy :(

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

gra (po okolo 4 godzinkach) wydaje sie byc swietna, ale:

 

- poruszanie sie postaci (nie chodzi o animacje tak do konca) jest tragiczne. geralt porusza sie strasznie dziko. o ile nie czuc tego na otwartych przestrzeniach tak np w budynkach czy miasteczkach rzuca sie oczy. najmniejsza przeszkoda na ziemii sprawia, ze "podskakuje" bardzo szybko i nienaturalnie. wychylenie galki powoduje, ze geralt nagle sprintuje i wpada na otoczenie. moze przesadzam ale ostatnio gralem w last of us i roznica jest olbrzymia. wiem, ze to sandbox a nie korytarzowka, ale jednak to nowa generacja konsol.

 

- widac, ze to gra robiona z mysla o pc. mam 55 calowy telewizor i doskonaly wzrok, ale jak grzebie w ekwipunku to musze sie skupiac na potege zeby wszystko zobaczyc i przeczytac.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam 40 cali i po ustawieniu dużych ikon w opcjach nie mam żadnych problemów z odczytaniem czegokolwiek, siedzę jakieś 2m od tv.

Odnośnie sterowania postacią, faktycznie może nieco irytować. Tak jakby Geralt potrafił biegać tylko po łuku. Tak samo podczas jazdy koniem nie zawsze jest intuicyjnie.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...