Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

w ogole wczoraj trafiłem na kolesia w klatce którego uratowałem, powiedzial ze nie ma kasy i zebym go odwiedził jak wroci do domu. poszedłem za nim i w nagrode dostałem pare flaszek wódki, i już zsobie myśle "no cóż"

ale facet był kupcem i patrze co ma na sprzedaż - kilka smieci i sakwy dla konia o udźwigu 70kg!!!! do tej pory miałem te pierwsze +30, a teraz moje życie zmieniło sie na lepsze bo w sumie mam 130kg udźwigu i to naprawde pomaga w zbieractwie i chomikowaniu wszystkiego.

kosztowały 320zł wiec nie tak dużo (zwykle kosztuja 180)

 

mała rzecz a cieszy :D

 

wczoraj porobiłem troche fabuły (czarownice) i jak zwykle świetnie sie bawiłem przy questach

teksty dzieci były niezłe

 

 

"a jagne trzmiel ugryzł w rzyć"

 

 

 

widzialem też na tablicy ogłoszeń śmieszne ogłoszenie o sprzedaży wozu

 

 

"sprzedam wóz drabiniasty, pierwszy właściciel, bardzo dobry stan, mały przebieg, trzymany w szopie, informacja u Mietka"

 

brakowało tylko "nilfgardczyk płakał jak sprzedawał" xD

 

 

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wykonuje zadanie, gdzie muszę skolekcjonować rynsztunek szkoły gryfa i mam ich zebranych 5/6. Ostatni schemat jest według mapy na skraju mapy w opuszczonej latarni. Udaję się tam więc i z daleka widzę, że na jej szczycie siedzi duży potwór. No to będzie zabawa - mówię do siebie. Udaję się tam, wchodzę na górę a okazuje się, że na szczycie siedziała wiwerna na 14 levelu. Przy moim wtedy 6-óstym wydawało mi się, że jest pozamiatane. Zaczęła latać mi nad głową, ale nie atakowała. Co tam, pomyślałem i strzeliłem ją z kuszy i runęła na ziemie. Zbiegam na dół i się zaczęło. Zaatakowała mnie więc wyciągnąłem ją na większą przestrzeń i zacząłem walczyć. Wcześniej miałem aktywowane miejsce mocy i wzmocniony znak Queen, więc wiedziałem ile z nią walczyłem. 20 minut morderczej walki i padła. 8 poziomów wyżej ode mnie. Fuck, to były takie emocje, że zrobiłem przerwę.

 

Co to jest za gra. :banderas:

 

A poza tym, patrzcie na treść tego listu :D

 

6tcmyu.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

ale facet był kupcem i patrze co ma na sprzedaż - kilka smieci i sakwy dla konia o udźwigu 70kg!!!! do tej pory miałem te pierwsze +30, a teraz moje życie zmieniło sie na lepsze bo w sumie mam 130kg udźwigu i to naprawde pomaga w zbieractwie i chomikowaniu wszystkiego.

kosztowały 320zł wiec nie tak dużo (zwykle kosztuja 180)

W Novigradzie są na 100.

 

Jakich zł? :D DLC na PSN kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

no fajnie ze DF costam sobie napisalo ale dalej nie widze porownania konsole "puste ulice" vs pc "lidl i promocja karpia" o jakim tak piszecie jakby to była przepaść

 

Najlepsze było jak rockstar kłamało w trailerach GTA V na next geny, że tyle ludzi na ulicach i w ogóle a ostatnio odpaliłem i 

 

tn_1235245586270.jpg

 

nawet nie widzę dużej róznicy w grafice

Odnośnik do komentarza

kręce sie wczoraj po olicy i widze znak zapytania - zbliżam sie a tam potwór wyskakuje z czaszką na pasku życia, nie mogłem sie dokładnie przyjrzeć ale chyba miał taki wysoki poziom że zamiast lvla  miał "??"

 

zobaczył mnie i rzucił na mnie więc spieprzam, ale widze że goniąc mnie oddalił sie troche od lokacji więc pobiegłem tam i rzuciłem do skrzyni -wyciągnałem schematy na zbroje kota "wyśmienitą" - to chyba 3 poziom ulepszenia zbroi, nie mam schematów na wcześniejsze nawet, a i tak wymaga to ponad 30lvlu chyba. no ale zabawa w kotka i myszke była dobra

obecnie mam 11lvl

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem sobie profilaktycznie ten backup danych i przy okazji zgrałem sobie najlepsze screeny z gry :) Już wielokrotnie się to pojawiało, jednak polecam czytać WSZYSTKO co wam wpadnie w łapy. Takie perełki czasem można wyczytać, że to masakra :)  (spoiler free)

 

 

 

P9mCAiM.jpg

9qn5gUQ.jpg

ErUvxvS.jpg

 

 

 

Dodatkowo zamieszczam (jedyny jak narazie w czasie mojej przygody z Wieśkiem na PS4) błąd w grze. Po ponownym wczytaniu gry wszystko wróciło do normy, ale obrazek jest również zacny... (również spoiler free)

 

 

wg61p55.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...