Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Lipsync jest tylko pod polska wersje czy pod polska i angielska? 

podobno pod każdą ale niestety robioną automatem, i wg mnie słabo to wypada, przynajmniej w polskiej wersji, staram sie nie patrzeć zbytnio na usta, bo teksty są dobre ale lipsync w większości przypadków mocno średni

Odnośnik do komentarza

Pytanko:

 

 

Robie quest u Barona, znalazlem Tamare, poinformowalem Go o tym i teraz mam dalej "sprawy rodzinne - Zbadaj pozostale watki sledztwa w Velen, zeby znalezc zone Barona." Zadnych znacznikow ani nic nie mam, latam po Velen i nic w sumie za bardzo z questem nie moge zrobic? Trzeba jakas poboczna misje powiazana z tym ukonczyc czy cos? Ukonczylem teraz jeszcze Dziady.

 

Odnośnik do komentarza

Jezusie, te questy w tej grze są absolutnie mistrzowskie. Nawet nie chce tutaj pisać, bo to wielki spoiler, ale po prostu :banderas:

 

No w żadnym RPGu nie były tak dobre.

 

Poza tym te teksty w mieście :banderas: 

 

Jeden z nich:

 

 

Pieprzeni Łowcy Czarownic, nawet tęcze by spalili

 

 

:banderas:

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

bulduper tak niby nagle propsuje angielski a dalej (przynajmniej wczoraj) nawalal w gierke po angielsku - fajnie to widac w psn bo na friendliscie w wiesku pojawia sie informacja w jakiej miejscowce sie jest - oczywiscie wszyscy na psn maja ten napis po polsku, tylko on po angielsku xD

Odnośnik do komentarza

bulduper tak niby nagle propsuje angielski a dalej (przynajmniej wczoraj) nawalal w gierke po angielsku - fajnie to widac w psn bo na friendliscie w wiesku pojawia sie informacja w jakiej miejscowce sie jest - oczywiscie wszyscy na psn maja ten napis po polsku, tylko on po angielsku xD

 

Różnie to wygląda chyba, ja gram po polsku, a jak z Kyo i Ukyo byliśmi w imprezie, to widzieli u mnie nazwy miejścówki po angielsku, a nawet na chwilę nie miałem ustawionej angielskiej wersji (tylko przy pierwszym uruchomieniu, przed zmianą opcji, bo dash po ang. mam)

Odnośnik do komentarza

Pytanko:

 

 

Robie quest u Barona, znalazlem Tamare, poinformowalem Go o tym i teraz mam dalej "sprawy rodzinne - Zbadaj pozostale watki sledztwa w Velen, zeby znalezc zone Barona." Zadnych znacznikow ani nic nie mam, latam po Velen i nic w sumie za bardzo z questem nie moge zrobic? Trzeba jakas poboczna misje powiazana z tym ukonczyc czy cos? Ukonczylem teraz jeszcze Dziady.

 

Chodzi o 2 czesc zadania z Baronem. Sorx.

Odnośnik do komentarza

 

Pytanko:

 

 

Robie quest u Barona, znalazlem Tamare, poinformowalem Go o tym i teraz mam dalej "sprawy rodzinne - Zbadaj pozostale watki sledztwa w Velen, zeby znalezc zone Barona." Zadnych znacznikow ani nic nie mam, latam po Velen i nic w sumie za bardzo z questem nie moge zrobic? Trzeba jakas poboczna misje powiazana z tym ukonczyc czy cos? Ukonczylem teraz jeszcze Dziady.

 

Chodzi o 2 czesc zadania z Baronem. Sorx.

 

musisz porobić questy z czarodziejką i wiedźmami na moczarach - te 2 sprawy sie zazębiają

 

 

 

Gdzie zdobędę ulepszoną Jaskółkę? Jestem na etapie Novigradu.

Jest też w ruinach latarni morskiej tam gdzie zbierasz schematy gryfa w grocie pod wodą.

 

 

wczoraj tam byłem i nie było jaskółki - najwyrazniej jest to losowe. (chyba że przegapiłem jakąś skrzynie ale starałem sie nie)

 

ale za to chyba mam buga - własnie w latarni znalazłem schemat na bombe "ulepszony księżycowy pył" i kurde nie mam tego w menu alchemii. nie wiem o co chodzi. zwykły księzycowy pył mam już zrobiony. ale nawet jak bym go nie miał to schemty na ulepszenia powinny sie pojawiać. kurde sie nie pojawił. nawet na dole menu w "ostatnio znalezione receptury" miałem napsiane że znalazłem ale na liście receptur nie ma :/

nie wiem co to sie podziało

 

 

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

to uczucie gdy po 15h questow w Novigradzie pośród miejskich murów znow wyruszamy w plener głodni przygód zapuszczając się w ciemne jaskinie z pochodnią w dłoni - feeling jak dwie różne gry, gotg

Trzy gry, bo jeszcze wyspy, które gniotą suty niemiłosiernie po Novigradzie, którego powoli miałem już dosyć, może po części z powodu drobnych niedoróbek technicznych.

 

W sumie dopiero zaczynam wątek na wyspach, właśnie jestem po

uczcie trzech, bardzo miłych stworzeń - po których obrałem stronę córki Craha. :ohboy:

Wcześniejszy quest z nią, gdzie wypędziła Hima... :banderas:

  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:   :banderas:

 

 

Póki co mój prywatny ranking po ponad 50h z grą:

 

1. Velen/Wyspy

2. Quest Barona 

3. Biały sad

4. Novigrad  :newell:  - pierwsze wrażenie faktycznie, powalające, świetnie zrobione miasto, inne gry mogą brać przykład jak zrobić "stolicę" w grze RPG... ale jednak to po tych kilkunastu godzinach zaczęło mnie nużyć i kilka ostatnich questów dosłownie i w przenośni przerąbałem przez wrogów, byleby tylko wątek

Jaskra

w końcu zamknąć i wypier.dolić stamtąd.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

mam pytanie

mam całe inventory zawalone w tym kilka mieczy o wartosci 400-500z , chciał bym na nich zarobic, do tej pory najlepsze ceny były w oxenfurcie ale nadal z połowe mniejsze niż w menu widać. czy w novigradzie ceny są wyraźnie lepsze? jeśli tak to gdzie najlepsze?

 

skończylem wczoraj wątek barona i czarownic i chyba czas sie wybrać do miasta, ale zarazem chciałem troche jeszcze polatać po questach pobocznych, tylko własnie jestem przeciążony i musze spylić sprzęt

Odnośnik do komentarza

jeśli Triss po misjach dla niej w Novigradzie

 

 

odpłynęła wpizdu z innymi magami na łódce, to już znaczy, że jej nie zobaczę przez reszte gry? bo chyba niezle zyebalem nie wyznajac jej milosci :/

 

Uu trofki nie zdobędziesz

(trzeba zebrać ekipe w Kaer M)

 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Kręcę się cały czas po Białym Sadzie traktując tą wiochę jako pole do treningu bo pierwszy raz gram w Wieśka i mam parę pytań:

 

- znalazłem kilka gniazd potworów ale nie spaliłem żadnego bo nie miałem akurat petard i pytanie czy warto tam wracać i je niszczyć?

- na zwykłych rozbójnikach i utopcach da się podnieść lvl? Bo jakoś to słabo szło a ledwo ruszyłem wątki fabularne to od razu prawie da lvl wskoczyły

- w prawym dolnym, rogu mapy jest taki znak zapytania gdzie na takiej górce są ruiny jakiego budynku i rozbójnicy i nie mogę się tam dostać, jest jakaś ukryta opcja?

 

 

 

Właśnie skończyłem fabułę

 

Ile czasu ci to zajęło?

 

 

 

btw na gra bardzo kojarzy mi się z Red Dead Redemption <3

Odnośnik do komentarza

Kręcę się cały czas po Białym Sadzie traktując tą wiochę jako pole do treningu bo pierwszy raz gram w Wieśka i mam parę pytań:

 

- znalazłem kilka gniazd potworów ale nie spaliłem żadnego bo nie miałem akurat petard i pytanie czy warto tam wracać i je niszczyć?

- na zwykłych rozbójnikach i utopcach da się podnieść lvl? Bo jakoś to słabo szło a ledwo ruszyłem wątki fabularne to od razu prawie da lvl wskoczyły

- w prawym dolnym, rogu mapy jest taki znak zapytania gdzie na takiej górce są ruiny jakiego budynku i rozbójnicy i nie mogę się tam dostać, jest jakaś ukryta opcja?

1) Tak, masz za to expa.

Odpowiedź na 3cie pytanie:

 

prowadzi tam kamienna rampa, potem musisz się trochę powspinać.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...