Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Plotka mi też czasami świruje, a odnośnie oszołomienia - dorwałem jakiś srebrny miecz - chyba ze zlecenia na czarta (lepszy od pierwszego srebrnego miecza z cechu kota) ze sporą szansą na ten efekt. Mam 19 lvl, blisko 30 punktów w szermierce i bijąc ostatnio ekkimę z jakiegoś zlecenia na 22 lvl - było aż za prosto.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

dostalem wczoraj te kompendium wiedzy o swiecie wiedzmina - z tego co widze sa tam spoilery co do ogolnego zarysu losow historii z W3, procz tego jak pisalem - to encyklopedia

 

teraz tylko czekac na te 600stronnicowy poradnik bo ta gra jest tak obszerna, ze bez niego ani rusz

 

subforum podzielone chociazby na tematy - glowne questy fabularne, poboczne, gwint, czy misje w bialym sadzie, velen, novigradzie itp to fajny pomysl

Gdzie kupiłeś obydwie publikacje, bo z chęcią nabędę.

Odnośnik do komentarza

Czy tylko mi koń tak wariuje, ze żadnego wyscigu nie moge wygrać, bo ta klacz się zaklinuje na pierwszym lepszym zakręcie?

Wyscigi sa dziwne. Normalnie kon mi sie rsczej nie blokuje chyba ze serio na cos wjade. Ale w czasie wyscigow stawal mi na srodku pustej drogi i ledwo przez to wygrywalem. Nie wiem czemu no nie chodzilo o brak staminy

Odnośnik do komentarza

Właśnie przed chwilką byłem w Ruchu odebrać sobie paczkę z kompendium. Przekartkowałem i wydaje się być całkiem ok. Dużo artów, sporo czytania, ładna okładka i ogólnie wydanie. Za 55zł dla fanów mus. :)

Odnośnik do komentarza

Poradnik to raczej sprawa kolekcjonerstwa niż normalnego używania podczas gry. Sam mam poradniki do Dark Souls 2 i Bloodborne, a korzystałem z nich już po ukończeniu gry i to tylko żeby zobaczyć czy czegoś nie przeoczyłem. Sama zawartość to też niekiedy kopalnia wiedzy o danej miejscówce czy postaci. Teraz poradniki to już nie tylko zrób to czy tamto. :) Do Wieśka na razie nie planuję kupować, ale może jeszcze najdzie mnie ochota.

Odnośnik do komentarza

Alez ta gra jest dobra ! Robilem wczoraj misje dla barona, palil fajke, k(pipi)wy lecialy gesto, sasiad z dolu takze wyszedl na balkon i zaczal palic, grajac czulem leki zapach unoszacego sie dymu - +100% do imiersji! Dzisiaj wracam i zanim dokoncze quest szukam 1 setu w Velen !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Czy tylko mi koń tak wariuje, ze żadnego wyscigu nie moge wygrać, bo ta klacz się zaklinuje na pierwszym lepszym zakręcie?

 

Chyba tylko tobie, bo 5 minut temu wygralem 3 wyscigi.

Za pierwszym razem :sorcerer:

Alez ta gra jest dobra ! Robilem wczoraj misje dla barona, palil fajke, k(pipi)wy lecialy gesto, sasiad z dolu takze wyszedl na balkon i zaczal palic, grajac czulem leki zapach unoszacego sie dymu - +100% do imiersji! Dzisiaj wracam i zanim dokoncze quest szukam 1 setu w Velen !

 

To plejka sie fajczy probujac dobic do 30 fpsow :sorcerer:

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Takie małe przypomnienie regulaminu forum ogólnego żeby potem płaczu nie było:

+ Dodał MODERATOR

Absolutny brak wojenek konsolowych. Każdy kto będzie zaczepiał i każdy kto da się zaczepić będzie nagrodzony według oficjalnej rozpiski ostrzeżeń

Odnośnik do komentarza

Takie małe przypomnienie regulaminu forum ogólnego żeby potem płaczu nie było:

+ Dodał MODERATOR

Absolutny brak wojenek konsolowych. Każdy kto będzie zaczepiał i każdy kto da się zaczepić będzie nagrodzony według oficjalnej rozpiski ostrzeżeń

plus!

juz nie można czytać tego jak jakiś pcetowiec wchodzi i sie pucuje że ma kilka pixeli więcej,

brawo Kyo - buziaczki:)

 

 

ja tez mam dziwne akcje z czasem gry, wczoraj wieczorem nie patrzylem ile było ale jakos za dużo nalicza. czy gdzieś w samej konsoli ps4 da sie sprawdzić czas danej gry? bo ten licznik w menu wieśka pod R2 dziwnie pokazuje

 

 

kurde jestem zachwycony grą i też bardzo zachwycony że mija tydzień a ja mam 11 lvl i jesli chodzi o fabułe dopiero zrobilem questy barona i "czarownicy" i chyba sie wybiore do novigradu. mam nadzieje że minimum miesiąc zajmie mi pierwsze przejście

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...