Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Maksymalna ocena dla W3 to jakiś żart (wersja PS4). Sama gra "artystycznie" jest cudowna, grafika bardzo ładna/śliczna, ale płynność animacji to porażka. Czuję się oszukany przez CD PROJEKT RED.  Miała być porządna optymalizacja, a nie jest. Lekkie dropy  to nie zbrodnia (2 lub 3 klatki mniej z 30fps), ale +/- 20fps jak najbardziej, szczególnie podczas walki. 

Zgadzam się z tą wypowiedzią,to jest normalnie skandal,gra przez cały czas "chaczy"(xbox one),zastanawiam się nad zwrotem tej gry i kupnie jak może ją naprawiją, NIE przypominam sobie innej gry na konsole,od ps1 do teraz,aby przez cały czas tneła,dziwie się ludzom że są w to stanie grać.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Blisko 60 godzin za mną i poza animacjami, zwłaszcza tymi w których mówi Jaskier to na palcu jednej ręki można zliczyć momenty w których Wiesiek ewidentnie zwolnił animację na moim xbąku.

Może po prostu nie jestem na to aż tak wyczulony, gra broni się ogromem innych rzeczy.

 

Problemy są w novigradzie, ale nawet tam płynnie mi działa.

Szczerze współczuję osobom, którym na PS4 ta gra tak tnie - np. na moczarach. :frog:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Zaraz przyjdzie Bansai i zrobi z nami porządek. :dog:

 

Serio przydałby się oddzielny dział

-Fabuła - różne możliwości, zakończenia,

-Zadania poboczne, poszukiwania, zlecenia, handlarze,

-Newsy, patche, DLC, dodatki,

-Kwestie techniczne,

-Poprzednie części, książki

Edytowane przez Hum
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

nie liczac bagien to po wczorajszym patchu cala reszta swiata jakiego jak dotad zwiedzilem chodzi poprawnie

oby, bo serio w okolicach kasztelu barona w czasie deszczu podczas walki z kilkoma przeciwnikami jest nieprzyjemnie i czuje się jakbym grał w RDR na ps3.

Odnośnik do komentarza

szczegolnie w tym ostatnim bede sie udzialac :fsg:

Zacząłeś z dupy strony, ale nigdy nie jest za późno by oczyszczać backloga. ;)

 

Gra jest na tyle ogromna, temat szybko rośnie - gdyby to wszystko robić, to może co 5 stron nikt by się nie pytał o quest barona czy jakiś inny zbugowany z białego sadu. :reggie:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Zaraz przyjdzie Bansai i zrobi z nami porządek. :dog:

 

Serio przydałby się oddzielny dział

-Fabuła - różne możliwości, zakończenia,

-Zadania poboczne, poszukiwania, handlarze,

-Newsy, patche, DLC, dodatki,

-Kwestie techniczne,

-Poprzednie części, książki

 

no kurde bo się pogubić idzie w tym wątku

Odnośnik do komentarza

też już to proponowałem ze 3 razy.

 

ostatnio temat czytałem o 4 rano jak szedłem spać, teraz jak sie obudzilem 4 nowe strony, cięzko to przelecieć

 

a w dodatku widać że ludzie zadają po 20 razy to samo pytanie bo odpowiedzi giną w gąszczu postów

gdyby był osobny temat "odpowiedzi na pytania co do questów" - to by można było na luzie przeleciec te 2-3 str i zobaczyc co sie chce bez ponownego pytania

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

quest barona:

 

 

po odszukaniu jego corki jakies szczegoly i wskazowki odnosnie znalezenia jego zony pojawia sie pozniej w miare progresu w innych zadaniach? bo nie mam zadnego znacznika na mapie gdzie mam podazac - tylko ogolnikowy opis

 

 

 

musisz robic dalej questy inne - teraz chyba czas na wiedzmy, to sie wszystko zazebi

 

 

A co jeśli się zrobi najpierw quest Wiedzmy?

Odnośnik do komentarza

Pewnie Geralt od razu

będzie wiedział o losach żony Barona, i jeżeli zabiliśmy ducha lasu, to będzie można próbować ją odbić - pewnie z córka lub bez, jeżeli jej wtedy jeszcze nie znajdziemy

 

Temat do sprawdzenia na drugie przejście.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...