Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

kurde to ściąganie patchy na ps4 jest po(pipi)ane

 

 

właśnie zassalem patcha..

ściąganie marnych 500mb trwało ok 30-40 min

instalacja 1 sekunda

 

 

Jak grałem 2h temu w Wieśka, ściągał mi się patch do Dying Light - 2,8 GB. Szło jak krew z nosa. Na uśpieniu idzie szybciej, choć i tak wolniej, niż na postawionym obok PC. 

 

Jedno pytanko: Gdzie są golibrody? Szukam ich jak poebany, bo Geralt wygląda jak menel, ale nigdzie ich nie widzę. W Oxenfurcie podobno ma być, ale jakoś znacznika jego nie widziałem. 

Odnośnik do komentarza

 

 

kurde to ściąganie patchy na ps4 jest po(pipi)ane

 

 

właśnie zassalem patcha..

ściąganie marnych 500mb trwało ok 30-40 min

instalacja 1 sekunda

 

szybciej ściaga sie jak konsola jest uśpiona, tylko musisz mieć odpowiednio ustawione aby w uśpieniu sie pobierało

gdy grasz, użuywasz czata inne i coś sie pobiera w tle, pobieranie ma wtedy ostatni priorytet

 

 

Bzdura.Serwery $ony po prostu sa (pipi)a warte. Uspienie konsoli (pipi) daje. Jedyne co pomaga czasem to pauzowanie i wznawianie. A i tak nie bedzie sie pobieralo z pelna predkosca lacza. 

 

 

Nie potwierdzę tego żadnymi dowodami, ale u mnie rzeczywiście podczas uśpienia ściąga się wszystko znacznie szybciej. Podczas największego obciążenia PSN, czyli po środowej aktualizacji, kiedy konsola jest włączona to ściąganie idzie jak krew z nosa. Kiedy natomiast ją uśpię i włączę po 40-60 minutach plik - niezależnie czy jest to łatka czy cała gra - mam już na dysku.

 

---

 

Ktoś też wcześniej zgłaszał problem, że nie mógł znaleźć klucza do klatki z więźniem w zadaniach pobocznych, Myślałem, że mnie przytrafił się ten sam bug, bo przeszukałem wszystkie ciała i klucza nie było a klatka była zamknięta. Kiedy jednak jeszcze raz przeszukałem wszystkie ciała, okazało się, że klucz rzeczywiście był u przywódcy bandytów. Może po prostu najpierw trzeba spróbować otworzyć zamkniętą klatkę, a dopiero wtedy klucz "materializuje się" w ekwipunku martwego przeciwnika?

Odnośnik do komentarza

Robię quest

ostatnie życzenie

   No ten quest jest za(pipi)isty ale tylko jeżeli CZYTAŁO się książki. To jeden z niewielu takich ale bez książek nie będzie miał takiego "(pipi)nięcia"

Edytowane przez Bansai
cw zostawmy w cw
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Przed kolejnym wyborem stanalem, za duzo tutaj sciezek, po nowym roku jak wyjdzie ostatnie fabularne dlc to kupie wieśka znowu i trzeba bedzie zagrac inaczej.

 

Wie ktos czy dobre uczynki maja pozniej jakis wplyw na gre? Na brak kasy juz nie cierpie, wiec wiesniakom zlecenia robie za friko jak da rade.

 

Co do patcha to sciagal mi sie 4 minuty.

Odnośnik do komentarza

na bagnach póki co największa tragedia, jestem już spory kawałek dalej

ale mimo wszystko bagna najfajniejsza dla mnie miejscówka, klimat obumarłego otoczenia powala

 

Bartiz to samo dziś myślałem o tych 60fps, ziomek składa sobie właśnie kompa pod wiedzmina

sprzedał PS4 i 10k w blache władował, aż przejade sie i zobacze jak to wyglada na pudle

Odnośnik do komentarza

Przed kolejnym wyborem stanalem, za duzo tutaj sciezek, po nowym roku jak wyjdzie ostatnie fabularne dlc to kupie wieśka znowu i trzeba bedzie zagrac inaczej.

 

Wie ktos czy dobre uczynki maja pozniej jakis wplyw na gre? Na brak kasy juz nie cierpie, wiec wiesniakom zlecenia robie za friko jak da rade.

 

Co do patcha to sciagal mi sie 4 minuty.

Wybory mają mały wpływ na samą rozgrywkę. Jedynie na epilog. Na samo zakończenie mają wpływ drobiazgi, według mnie bezsensowne.

Odnośnik do komentarza

potwierdzam, bagna wygladaja nieziemsko, klimat swietny, ale framerate byl tam tragiczny.

 

 

wku.rwia mnie to strasznie. jak widzieli, ze giera nie wyrabia to trzeba bylo bardziej pociac grafe. mniej lisci, drzew, cieni czegokolwiek. i tak wygladaloby super, ale przynajmniej ladnie by chodzilo.

 

czasem jak sie walczy z kilkoma przeciwnikami w jakims "bogatym" miejscu to jest tragedia i mam wrazenie, ze gram na pale.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Blantman - no wiem o co chodzi, tutaj podpowiedz, ciekawe czy inni skumają

everything is connected

 

https://www.youtube.com/watch?v=BOByH_iOn88

 

 

Śniadanie u Tiffany'ego super film. Jedna z nielicznych komedii romantycznych na poziomie z boską Audrey. Nie wiem tylko co to ma wspólnego z Wiedźminem :D

Odnośnik do komentarza

No i moja historia skończona. Dawno nie przeżyłem tak epickiej przygody.

Co chwile gra mnie czymś zaskakiwała, zarówno misje poboczne jak i główne to coś wspaniałego.

 

Wydaje mi się że miałem najlepsze zakończenie ze wszystkich, w sumie to nie wiem ile ich jest.

Na liczniku coś między 60 a 70h, nawet nie chce mi się juz sprawdzać. Velen i Nilfgard zrobione na 100%, na Skellige zostało mi kilka questów.

Ciągle mi mało ale resztę zostawiam sobie jak już będę grał na jakimś mocniejszym sprzęcie (Wy tu pitolicie o spadających klatkach a ja grałem na lapku, wszystko na low i max jakieś 20fps  :master: )

 

Jakby ktoś pytał, po przejsciu głównego wątku można grać dalej, ale gra cofa nas do momentu sprzed ostatniej "misji".

 

Jak dla mnie jest to w 100% zasłużone 10/10 i zdecydowanie jedna z najlepszych gier w jakie grałem kiedykolwiek. Brawo Polacy!

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

no i zaliczyłem pierwszą zwieche, ciekawe czy to wina patcha czy przypadek że akurat dziś.

 

w czasie przeglądania kart do gwinta w menu pausy w pewnym momencie przestało się dziać cokolwiek, obraz się zatrzymał, żadne guziki nie działały, nie dało sie wyjść z menu kart.

 

jednak PS button zadziałał i mogłem wyjść do menu i wyłączyć gre bez resetowania konsoli

 

 

hmmm

w sumie nawet dobrze i tak już chcialem zrobić przerwe i  kolacje zrobic

pod warunkiem że to sie teraz nie zacznie powtarzać... raz na 50-60 godzin to sie może wywalić gra i nie mam żalu

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

O ile próbowałem bronić tych co nie czytali książek przed premierą tak już gdy sam gram nigdy bym nie podszedł do tej gry bez przejścia poprzednich gier i przeczytania książek, przecież w co drugiej misji połowa rzeczy jest niejasna dla takich typów xD

Co prawda jestem dopiero po misjach Barona (zaliczam wszystkie poboczne, wiec dobre pare - parenascie godzin za mna), dlatego tez z czystej ciekawosci - podaj jakiś przykład, bo nie czuję się w ogóle zgubiony w tej grze i nawet nie wiem, co mialoby być do tej pory dla mnie nie jasne...

Edytowane przez easye
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

tez nie jestem zagubiony, do tego troche poczytalem te kompendium i kumam wszystko - wiadomo, ze jak nie gralem w w1 i w2 to jak pojawia sie jakas postac to nie mam efektu " o wow stary znajomy" ale procz tego przeciez wszystko jest jasne

 

patch wg mnie poprawia framerate - wczesniej przy szybkim sprincie koniem po velen obraz troche klatkowal - jakby nie ogarniala konsola doczytywania, teraz tego efektu nie mam - wszystko plynnie

 

patch za to w ogole nie naprawia momentow gdzie engine generuje efekty czasteczkowe - mgla, deszcz,  jakies czary na ekranie (jak np podczas misji na bagnach) i dalej era multiplatform ps3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...