Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Hej ho, mam taką sytuację: wpieprztłem w swojego  wiedzmina w uj przedmiotów zwiększających siłę znaków. mam ją docelowo na +73%. gram gram, zabijam zabijam, pływam, pływam... i patrzę w statystyki i co? jest  63% - myślę WTF??? Nic nie zmieniałem. Wyjmuję i wkładam mutagen i znów jest  73% - O CO CHODZI? Znów jakiś cholerny błąd, czy co?

 

 

please helllpp!!

Odnośnik do komentarza

Dotarł ktoś z was pod to olbrzymie drzewo na szczycie jednej góry w Velen? Kurdę próbowałem się tam dostać, ale wszędzie są strome skały, a jak próbuję naokoło pojechać to się mapa kończy. Jedną ścieżkę znalazłem, która kończy się jakimś wejściem do tunelu, ale strach iść, bo pełno mglaków się kręci na 25 poziomie. Da się tamtędy jakoś dojść pod to drzewo?

Kurde tez probowalem wczoraj Chyba kazdej drogi. Z drugiej strony przes tunel tez chcialem, nawet jak sie dostalem pod samo wejscie to niestety nie mialem klucza... No i odpuscilo a pomiedzy tym jest jedyne miejsce mocy, ktorego jeszcze nie zgarnalem do tej pory :(

Odnośnik do komentarza

heh ja mam 24 lvl a już skelliege i kaer zrobiłem :D Ten tego coś level nie idzie  :) Porobie troszkę zadań wiedźmińskich to może wpadną

 

 

 

BTW

 

 

Kto się przebrał w strój yennefer no przyznajcie się :D ?

 

Jak wy gracie,ja jeszcze nawet głównych questów w Novigradzie do końca nie zrobilem a juz 16.5 lvl wpadł

Odnośnik do komentarza
jednym punktem wygralem w gwinta

 

miewałem walki gdzie pogoda psuła szyjki i też wygrywałem 1 punktem bo miałem np jedną karte więcej (a większość byłą z 1dmg przez pogode)

 

fajne akcje są w gwincie a jeszcze lepsze by były gdyby się grało z żywym przeciwnikiem, ciekawe czy pokuszą się o jakieś dlc online-gwint, albo osobną minigierke online - może ktoś z twitterem albo kontem na ich forum zapytał by o to? a może ktoś już widział takie pytania i zna odpowiedź CDP?

 

btw jest osobny temat do gwinta;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

wazne pytanie czy misja

ostatnie przygotowania, to jest ostatnia misja, przed przejsciem ktorej mozna spokojnie eksplorowac swiat?

 

niggas, just tell me :D

 

mija po której przestają być dostępne niektóre questy poboczne nazywa się Wyspa Mgieł, gra w pewnym momencie cię poinformuje i zasugeruje ręczny zapis.

Odnośnik do komentarza

 

heh ja mam 24 lvl a już skelliege i kaer zrobiłem :D Ten tego coś level nie idzie  :) Porobie troszkę zadań wiedźmińskich to może wpadną

 

 

 

BTW

 

 

Kto się przebrał w strój yennefer no przyznajcie się :D ?

 

Jak wy gracie,ja jeszcze nawet głównych questów w Novigradzie do końca nie zrobilem a juz 16.5 lvl wpadł

 

po ~44h i na 17lvl dotarłem dzisiaj do skellige, po wcześniejszym szale i graniu po kilka godzin dziennie zacząłem ograniczać czas grana do 2h coby za szybko nie skończyć całości :D

Odnośnik do komentarza

 

 

wazne pytanie czy misja

ostatnie przygotowania, to jest ostatnia misja, przed przejsciem ktorej mozna spokojnie eksplorowac swiat?

 

niggas, just tell me :D

 

mija po której przestają być dostępne niektóre questy poboczne nazywa się Wyspa Mgieł, gra w pewnym momencie cię poinformuje i zasugeruje ręczny zapis.

 

to nie prawda, jestem juz po wyspie mgiel i moge sobie spokojnie biegac po zleceniach itd. chodzi mi o to co sie dzieje potem, o ten punkt krytyczny fabuly, po ktorym nie ma juz odwrotu, bo wyspa mgiel to nie jest ten moment. chodzi mi o misje na wzor me3, gdzie lądowalismy na stacji kosmicznej nalezacej do wiadomo kogo i pozniej fabuła doprawadzala do zakonczenia.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

heh :D zrobiłem WSZYSTKIE questy poboczne  , zlecenia wiedźmińskie , poszukiwania  . Zostały mi tylko 3 zlecenia na lvl 30 wzwyż. Mam lvl 25 i chyba muszę już kontynuować fabułę bo nic nowego nie odkryję

 

teraz mam zadanie wyspa mgieł a już skompletowałem dream team :)

 

Odnośnik do komentarza

a to dobrze :) bo chciałbym na grand finale ubrać wyśmienitą zbroje niedźwiedzia :) Obecnie chodzę w takiej gryfa (piękna rzecz) . Strasznie mi się podoba że każdy poziom danej zbroi ładnie widać. Zbroja zwykła gryfa a zbroja wyśmienita różni się diametralnie.

Odnośnik do komentarza

ja mam nadzieje że sie świetnie sprzeda - w pełni na to zasługuje.

 

kurde CDP tyle ukłonów zrobił w strone graczy - nie dość że sama gra jest świetna i ogromna to jeszcze dorzucili do pudełka znacznie więcej rzeczy niż inne gry a i sama cena jest mniejsza niż innych gier (przecież niektóe gry na obecną generacje kosztują 289zł a tutaj mamy nawet za 199zł). naprawde należą im sie brawa i mam nadzieje że sprzedadzą mase egzemplarzy

 

 

 

 

ja ja dziś w końcu ruszyłem fabułe w novigradzie, oczywiscie jest fajnie i ciekawie. 4 godziny pograłem a w sumie tak mało zrobiłem - ta gra jest ogromna. ledwo co pogadałem z paroma laskami.

 

udało mi sie też kupić sakwy dla konia +100 udźwigu. bardzo mi sie to przyda chociaż chciał bym jeszcze więcej.

 

tyle z tej gry czerpie przyjemności że to jest niepojęte - cudowna gierka!!

ostatnie 2 dni w sumie nie ruszałem fabuły a nawet prawie nie ruszałem pobocznych questów- biegałem po okolicy i ew. jakiś znak zapytania i pare partyjek w karty, i było fajnie, chociaż takie nic-nie-robienie dało mi minimalną dawke lekkiej nudy. ale co? wystarczylo że zrobiłem jakiegoś questa (serowy mag lol), ruszylem lekko fabułe, posłuchałem rozmów - odrazu wszelkie śladowe ilości nudy znikneły. odrazu akcja sie zagęszcza, i nie moge sie doczekać na jej rozwinięcie

 

to na 99% bedzie najlepszy rpg tej generacji, a może i jeden z najlepszych rpg w ogole.

 

 

ostatnio sporo tutaj sie mówi o bugach albo o spadkach animacji - ale kurde to są naprawde znikome bolączki w porównaniu z tym ogromem za(pipi)istości!

Odnośnik do komentarza

Ktos sie orientuje, w jakiej ilosc egzemplarzy sprzedala sie gra? Podobno, w zalozeniach CD Projekt, mialo byc upchnietych 9 mln kopii.

 

Biorąc pod uwagę, że mieli ponad milion pre-orderów, może nawet zeszło tyle ile egzemplarzy W2 do tej pory. Ale w taką liczbę jaką przytaczasz to nawet do czasu wydania Cyberpunka 2077 nie wierzę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...