Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Leci do mnie GOTY, to chyba backlog mi się zwiększy i zmusi do odsunięcia FFXV w czasie (aż będzie za stówkę ;f)

Średnio chce mi się zaczynać całą grę od nowa, dlatego czy wiele stracę z rozgrywki jak zacznę na świeżo od DLCków? Czytałem, że dostajemy jakiś podstawowy ekwipunek, więc nici z rynsztunków uzbieranych w podstawce. A co z kartami, jakieś dostajemy?

Chyba zrobię wpierw speedruna podstawki jednak.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

 

A to nie jest zbroja podstawowa, z którą zaczyna się grę?

Dokładnie ta.

 

Nie pamiętam juz, ale jakby tak bylo to bym jej przecież nie sprzedał !?    A nawet jak sprzedalem to moge odkupic ja spowrotem, prawda ?

 

 

Z pewnością wiesz, że w świecie gry znajdziemy niezwykłe komplety mieczy i zbroi: cechu Gryfa, Kota i Niedźwiedzia i Wilka. Każdy z nich możemy wykonać posiadając schematy, a te rozsiane są po całym świecie. Nieco inaczej sytuacja wygląda z rynsztunkiem cechu szkoły Żmii.

Miecze zdobywamy na początku przygód w Wiedźminie 3 - w Białym Sadzie. Oczywiście wystarczy posiadać podstawową wersję gry. Co jednak najciekawsze, pozostałą część tego rynsztunku - buty, rękawice, zbroję i spodnie - możesz zdobyć wyłącznie w dodatku Serca z Kamienia (pierwszym dodatku fabularnym do Wiedźmina 3). W przeciwieństwie do poprzednich kompletów, nie będziesz musiał szukać schematów.

Tymczasem dodatek zawiera także możliwość zdobycia dwóch jadowitych mieczy cechu Żmii - stalowego i srebrnego. Wszystkie informacje poniżej.

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-10-12-wiedzmin-3-rynsztunek-szkoly-zmii-komplet

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś z Was gra w podstawową i cyfrową wersję Wiedźmina 3 na konsoli Xbox One i pobrał wszystkie 16 bezpłatnych dodatków to mam taką prośbę - czy może mi taka osoba sprawdzić swoją listę zawartości dodatkowej a konkretnie jej skład? Czy na liście zawartości dodatkowej z poziomu menu gry wyświetlają Ci się wszystkie dodatki, całe szesnaście a może jednego z nich brakuje? U mnie wyświetla się ich tylko piętnaście, nie mam alternatywnego wyglądu Ciri - pomimo tego, że w opcjach on już się pojawia i mogę suwakiem to zmienić to na liście zawartości dodatkowej go nie mam. Czy to powszechny problem? Mało znaczący, pytam z czystej ciekawości.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zgadza się, w trybie alternatywnym jest o wiele lepiej z obracaniem... aż dziwne, że nie jest to domyślny tryb!

 

Bardzo mi brakuje w tej grze tarcz i walki w stylu Soulsów. Wkręciłem się w tą grę strasznie teraz. Co zabawne kupiłem ją na premierę a dopiero wczoraj zacząłem na poważnie grać.

 

Mam od razu pytanie. Chcę kupić season passa i zastanawiam się w jaki sposób aktywować te dodatki z poziomu podstawki. Czy to jest taka gimnastyka jak w serii Dark Souls czy po prostu po osiągnięciu właściwego poziomu - magicznie pojawia nam się opcja rozpoczęcia DLC? Pytam bo nie wiem czy nie zrobić w odpowiednim momencie save.

 

I jescze jedno... Czy wersja GOTY tej gry jest kompatybilna z save'ami podstawki?

Odnośnik do komentarza

W GOTY można DLC ograć na dwa sposoby.

 

Odpalasz DLC only z menu głównego:
- zaczynasz wtedy od z góry ustawionego levelu (32 coś)

- masz predefiniowane itemy

- questy fabularne są automatycznie zaliczone, a masz dostępną tylko linię questów z dodatku

- normalnie możesz biegać po mapkach

 

Albo grasz "naturalnie", tj. kontynuujesz podstawkę i jak osiągniesz satysfakcjonujący level, zaczynasz robić questy z DLC. Serce z Kamienia możesz zacząć bodajże i od razu znajdując ten quest na tablicy ogłoszeniowej, ale wymogi levelowe raczej od razu Cię zabiją. Krew i Wino można zacząć dopiero po pewnym etapie fabuły podstawki, z tego co zrozumiałem. Tak czy inaczej, są one wplecione w świat gry.


GOTY nie jest kompatybilna z sejwami z podstawki, dlatego gram od nowa po roku. Z dużą satysfakcją, muszę dodać.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Przez eksplorowanie i nurkowanie po kontrabandy nazbieralo mi sie 40 000 kafli, a jeszcze mi cale Velen zostalo.

 

P.S

Nie wiem, jak to robicie, ale nie da sie zebrac zawartosci skrzyn bez nurkowania. Nie pokazuje sie ikonka podnies, przy beczce nad tafla wody - moze aktualizacja to zmienila?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

130h juz mam nabite, gwinta nie tknelem, nie trawie witualnych karcianek. Jeszcze duzo przede mna, bo dopiero poplynelem na wyspe...

ALE TA GIERA JEST GENIALNA!!!

Szczerze moge ja porownac do grania pierwszy raz w FinalaX lub MGS3.

Tez podbijam. Nie mam szczescia w kartach, ani do nich reki, ale gwint to sama esencja. Juz nie moge sie doczekac nowej tali z dodatku. Daj se szanse.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...